PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارز دیجیتال ایران با نام دریک بیت

Raymvnd
January 21st, 2018, 02:10
درود دوستان...
توی بیت کوین تاک خبر افتتاح ارز دیجیتال ایران به نام دریک بیت دادند تا دو ساعت دیگه ICO دریک بیت خرید و فروش می شود...
تنها در قالب اتریوم قابل انجام است..
اطلاعات بیشتر در سایت :
https://www.daricbit.com/

ashadata
January 21st, 2018, 08:33
سایتای اسکم رو معرفی نکن لطفا

Raymvnd
January 21st, 2018, 09:50
سایتای اسکم رو معرفی نکن لطفا
خودت تست کردید اسکم باشه؟ این سایت 5 روزه افتاح شده...
اول تست کن بعد درمورد اسکم بودن نظر بده

1eng.ir
January 21st, 2018, 10:12

روز اول اسکم نمیشه که :)

دو ماه دیگه ایشالا اسکم میشه :))

Raymvnd
January 21st, 2018, 22:15
روز اول اسکم نمیشه که :)

دو ماه دیگه ایشالا اسکم میشه :))

ممکنه ..ولی قضاوت در این باره زوده...این ارز دیجیتال هستش و قراره در دست کاربران برسه و شوخی نیست..

1eng.ir
January 21st, 2018, 22:19
ممکنه ..ولی قضاوت در این باره زوده...این ارز دیجیتال هستش و قراره در دست کاربران برسه و شوخی نیست..
شوخی نیست ...
ولی بصورت جدی وقت با ارزشتون هدر خواهد رفت :)

Raymvnd
January 21st, 2018, 22:22
شوخی نیست ...
ولی بصورت جدی وقت با ارزشتون هدر خواهد رفت :)

همین الان دریک بیت قابل خرید و فروش است...شوخی نیست قراره بهش پول بدیم...
فرض کن این دریک بیت شوخی باشه پس با بقیه ارزها ۲۰۰۰ تا سکه مختلف هستند چکار می کنید؟

1eng.ir
January 21st, 2018, 22:26
فرض کن این دریک بیت شوخی باشه پس با بقیه ارزها ۲۰۰۰ تا سکه مختلف هستند چکار می کنید؟

براتون دعا میکنم زیاد ضرر نکنید.

Mr.Pouria
January 21st, 2018, 22:28
درود دوستان...
توی بیت کوین تاک خبر افتتاح ارز دیجیتال ایران به نام دریک بیت دادند تا دو ساعت دیگه ICO دریک بیت خرید و فروش می شود...
اطلاعات بیشتر در سایت :

ارزی که به صورت بین المللی فعالیت نمیکنه و حتی کل سایتش با یه قالب رایگان وردپرس راه اندازی شده ( حتی نکردن تغییر عکس دیفالت بدن ) نتیجه اخرش از همین الان معلومه ...

ashadata
January 21st, 2018, 22:35

دوست عزیز کسی که یکم تجربه داشته باشه هم سایت رو ببینه اگه خیلی مضخرف باشه مثل این میفهمه

بعدشم این سایت title سایتش با موضوع فرق داره ....

ممنون میشم دوست خوبمون اقای amlaaki (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=128753)هم در مورد حمایتش از این سایت با تشکر بگن چه دلایلی دارن که سایت معتبره و...

Raymvnd
January 21st, 2018, 22:37
ارزی که به صورت بین المللی فعالیت نمیکنه و حتی کل سایتش با یه قالب رایگان وردپرس راه اندازی شده ( حتی نکردن تغییر عکس دیفالت بدن ) نتیجه اخرش از همین الان معلومه ...

داداش من مدعی حمایت از دریک بیت نیستم...حتی چکار به قالب سایت دارم یه مدت وقت روش بزاره درستش ولی خب ممکنه برای کاربر شک برانگیز باشه...
این ارز که در قالب اتریوم هستش قابلیت فعالیت بین المللی داره...چون به اتریوم وصل هستش...

ashadata
January 21st, 2018, 22:38

همچنین ما چیزی به نام دو هزار سکه نداریم

همشون که سکه نیستن عزیز خیلی ها توکن هستند

بعدشم همون دو هزار تا هم نصفشون اسکمه ... که دوستانی که اطلاعات کمی دارن در این موارد همیشه ضرر میبینن

خیلی هاشون اومدن قیمت های بالا رسیدن و بعد جمع شدن ...

- - - Updated - - -

و یک دلیل مهم دیگه

https://www.daricbit.com/%d9%85%d8%b1%d8%a7%d8%ad%d9%84-%d8%ae%d8%b1%d9%8a%d8%af-%d8%af%d8%b1%d9%8a%d9%83/

مراحل خریدش اولا هیچی نیست

یک ادرس نوشته اونجا بعد گفته بیاین پول بریزین در حالی که باید اول مقدار مورد نیاز دریک رو بزنید بعد مقدار به اتریوم رو بگه و بعدش یک ادرس اختصاصی براش واریز شما و ...

و مهم تر

قیمت هر واحدش رو هم حتی زده فقط گفته پول بریزید

دیگه چی میخوای ؟

majidjon
January 21st, 2018, 22:54
درود دوستان...
اطلاعات بیشتر در سایت :

منم میخوام یه سایت مثل سایت شما بزنم، چقدر هزینه میشه؟

Raymvnd
January 21st, 2018, 23:01

شوخی یا جدی هستید؟

Mr.Pouria
January 22nd, 2018, 00:39
داداش من مدعی حمایت از دریک بیت نیستم...حتی چکار به قالب سایت دارم یه مدت وقت روش بزاره درستش ولی خب ممکنه برای کاربر شک برانگیز باشه...
این ارز که در قالب اتریوم هستش قابلیت فعالیت بین المللی داره...چون به اتریوم وصل هستش...

با توجه به تمام گفته های شما در این تاپیک چیزی جز حمایت دیده نمیشه ... حتی ممکنه سودی برای شما داشته باشه این کار ...

این سایت تابلو هست که هزاران مشکل در اینده برای یوزراش ایجاد میکنه ....
قالب رو اوکی کنن
این پروژه چه هدفی داره ؟ ایا قراره این Ico تبدیل به ارز خاصی بشه و یا در صنعتی مورد استفاده قرار بگیره ؟

این سایت دقیقا این کارو داره میکنه یه ادرس کیف پول از اترنیوم داده ( حتی ارز خودش رو هم قبول نداره ) گفته پول بریزید وقتی پروژه استارت شد ( که یعنی تا الان هیچ پروژه ای استارت نشده ) بهتون از این ارز میدیم تا سرمایه گذاری کنید و یه روز سود کنید !

اگه بگیم راه اندازی هم شده باشه راه اندازی این پروژه ها خیلی راحته ( فقط کافیه سورس را نصب و اجرا کنید تمام ! شما مالک یک ico شدین !) مهم اینه این ico ایا اصلا اینده داره نداره ( اینده داشتن ون بسته به اسپانسر داشتن و یا نداشتن اون هست ) که با توجه به انکه ما هیچی نمیبینیم حتی مالکیت اون هم مشخص نیست ( صاحب پروژه) پس چرا شخصی باید بیاد این ارز را خرید کنه !

اونم داخل این انجمن که مو را از ماست میکشن !!!!!!!!!!

قطعا اگه برای شما سودی توش نداشته باشه بیشتر از این از این ارز حمایت نمیکنید..

- - - Updated - - -

با 60 هزار تومان براتون اوکی میکنم :d
( 45 تومان دامنه .com و 5 هزار تومن هم هاست و 10 هزار تومان باقی هم یه سرور مجازی لینوکس )

پ.ن : شوخی کردم و راه اندازی انجام نمیدم اما خب خودتون میتونید با همین هزینه یه کریپتو ( ico ) راه اندازی کنید ! ( با دامنه ir خرجش کمترم میشه :دی )

cacodemon
January 22nd, 2018, 07:41

شما یه نگاه به گیتهاب طرف بنداز کلا 2 تا فورک کرده از اینطرف اونطرف و هیچی خودش نداره
توی سایت هم از بین کوین تعریف کرده ولی ارز یکی از اپلیکیشن های اتریوم قراره باشه مثلا و نه رود مپی نه وایت پیپری هیچی
کلا میگه بیاید پول بدید هوا بخرید

اصلاح میکنم یه رودمپ گذاشته چرت و مسخره "ا***یستم فارسی زبان" :))

yd2018
January 22nd, 2018, 14:36
کاملا مشخصه که اسکم هست.
دوستان لطفا به هیچ عنوان پولتون رو هدر ندید.

Raymvnd
January 22nd, 2018, 16:55
پس اگه اسکمه...مدیر لطفا تایپک رو حذف کنه...

dertgtr
January 22nd, 2018, 18:02
عجب ! :دی

bigcowboy
January 22nd, 2018, 18:57
وقتشه بزنیم تو کار فروش اسکریپت "ایجاد ارز دیجیتال"
فقط 250 تومن با یک سال هاست و دامین رایگان :d

1eng.ir
January 27th, 2018, 20:09
وقتشه بزنیم تو کار فروش اسکریپت "ایجاد ارز دیجیتال"
فقط 250 تومن با یک سال هاست و دامین رایگان :d

لایک اول ۱۰۰۰ تومان :d

Raymvnd
January 27th, 2018, 20:37
درود..دوستان تکرار نکنید از مدیر می خوام تایپک حذف شه...