PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آی پی سرور

spoofoy
January 19th, 2018, 14:16
سلام

دوستان این امکان وجود داره که بدون اینکه یه سرور اختصاصی تقسیم بشه به چند سرور مجازی آی پی ها روش ست بشه ؟

مثلا 30 تا آی پی داشته باشه روی یوزرهای مختلف

آیا چنین چیزی امکان پذیره ؟

NicCloud
January 19th, 2018, 14:51
سلام

دوستان این امکان وجود داره که بدون اینکه یه سرور اختصاصی تقسیم بشه به چند سرور مجازی آی پی ها روش ست بشه ؟

بله
ولی باید مورد استفاده شما هم مشخص باشه

spoofoy
January 19th, 2018, 15:00
بله
ولی باید مورد استفاده شما هم مشخص باشه

کار من ممبر فیک تلگرامه به عنوان مثلا میخوام 100 تا تی دیتارو با یک آی پی اجرا کنم و مثلا 100 تای دیگه رو با یه ای پی دیگه و اینا باید همزمان باشند

یعنی مثلا بیام توی یک یوزر یه صد تا تلگرام اجرا کنم سریع برم توی یه یوزر دیگه

متوجه شدید ؟

bakuryu
January 19th, 2018, 18:31
میتونید تمام آی پی ها رو در یک سرور مجازی ادد کنید و کارت شبکه بسازید بنا به سیستم عامل مورد نیازتون

N4vid12
January 20th, 2018, 14:30
کار من ممبر فیک تلگرامه به عنوان مثلا میخوام 100 تا تی دیتارو با یک آی پی اجرا کنم و مثلا 100 تای دیگه رو با یه ای پی دیگه و اینا باید همزمان باشند

یعنی مثلا بیام توی یک یوزر یه صد تا تلگرام اجرا کنم سریع برم توی یه یوزر دیگه

متوجه شدید ؟

خیلی کار جالبیه! اگر تونستید مارو هم در جریان بگذارید!

farhadhelix
January 20th, 2018, 15:14
سلام

منظورتون ای پی ای هست که اون لحظه تلگرام ازش استفاده خواهد کرد

میتونید این کار رو با ویندوز انجام بدید از طریق metric که هر لحظه که خواستید ای پی مورد نظر خروجی سرور رو انتخاب کنید

karenyo
March 6th, 2018, 20:09
من هم همین مشکل رو دارم از سایت دیگری سرور اختصاصی تهیه می کردم که مختص این کار بود امروز از سایت دیگه گرفتم کلن یک سرور خام و کامل بود من نیاز داشتم به 30 ای پی تقسیم بشه اما خود سایت هم در جریان این کار نبودن من این وسط موندم از این مرحله ذهنیتی ندارم به اون صورت خیلی برام مهمه ممنون میشم یکمی اماتور مساله برام باز کنید تا از این مشکل راحت شم

technoserver.ir
March 7th, 2018, 16:11
سلام

با سلام

دوست عزیز بله این کار امکان پذیر می باشد از طریق نرم افزار های مجازی ساز که متداول ترین آنها vmware و kvm می باشد.

m.hack3r
March 7th, 2018, 16:16
با نرم افزارهای مجازی ساز و ساخت کارت شبکه برای آیپی های مختلف شدنیه.