PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فهمیدن حجم باقی مانده اینترنت ایرانسل رومیزی

delta
January 18th, 2018, 19:05
سلام.یه اینترنت رو میزی 4g ایرانسل گرفتم که سیم کارت دیتا داره..میخوام ببینم چه قدر حجمش استفاده شده چیکار باید کنم؟ سیم کارتو رو هر گوشی میزارم انتن نمیده و نمیاره کلا!! برای همین نه میشه از کد استفاده کرد نه حتی میشه از نرم افزار مای ایرانسل استفاده کرد!! حتی گوشی های 4g هم نمیاره انتنش رو..فقط روی مودم ایرانسل کار میکنه!! چیکار کنم کسی بلده؟

Amlaaki
January 18th, 2018, 19:14
https://my.irancell.ir/

https://ecare.irancell.ir/appmanager/sspportal/login

delta
January 18th, 2018, 19:47
بدبختی اینه رمز میخواد..رمزو از کی بگیرم؟ میگه پیامک میده اما وقتی انتن نداره چطوری پیامک بیاد

kool
January 18th, 2018, 19:59
سلام.یه اینترنت رو میزی 4g ایرانسل گرفتم که سیم کارت دیتا داره..میخوام ببینم چه قدر حجمش استفاده شده چیکار باید کنم؟ سیم کارتو رو هر گوشی میزارم انتن نمیده و نمیاره کلا!! برای همین نه میشه از کد استفاده کرد نه حتی میشه از نرم افزار مای ایرانسل استفاده کرد!! حتی گوشی های 4g هم نمیاره انتنش رو..فقط روی مودم ایرانسل کار میکنه!! چیکار کنم کسی بلده؟

سلام
موقع خرید براتون ایمیل تنظیم نکردن؟ معمولا برای این سیمکارت ها ایمیل تنظیم میکنن که جهت اضافه کردن در نرم افزار مای ایرانسل رمز به ایمیل ارسال میشه. ما به این صورت استفاده میکنیم.

Amlaaki
January 18th, 2018, 20:01
بدبختی اینه رمز میخواد..رمزو از کی بگیرم؟ میگه پیامک میده اما وقتی انتن نداره چطوری پیامک بیاد

مگه نمایندگی نداره ایرانسل ؟ یوزر پسی توی مودمون نیست ؟ اگر هست همون رمزتونه .

تماس بگیرین 700 راهنمایی میکنن خودتون رو چرا به دردسر میندازین برادر .

delta
January 18th, 2018, 20:32
از یه مغازه خریدم..همینطوری مودمو تحویلم داد سیم کارتمم گفت 2 ساعته فعال میشه..امدم وصل کردم 2 ساعت بعد فعال شد..نه رمزی دادن نه پسوردی!! مودمو خودم کانفیگ کردم نو بود چیز خاصی نداشت

kool
January 18th, 2018, 21:10
اگه به نام خودتون هست: با (سیم کارت دیتا + کارت ملی) برید نمایندگی ایرانسل درخواست کنید ایمیلتون رو براش اضافه کنن. (روی گوشی بالا نمیان اینا)

emdserver.com
January 18th, 2018, 21:24
تماس بگیرین 700 راهنمایی میکنن