PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با Servergate

dave
January 18th, 2018, 16:53
سلام دوستان

کسی از سرورگیت خبری داره ؟
من سه روز پیش سفارش دادم یه وی پی اس. پرداخت هم کردم .
دیگه پاسخی نیومد و جواب تیکت هم نمیدن متاسفانه .
خواستم ببینم کسی خبری داره ؟

با تشکر

a1994n1373
January 18th, 2018, 17:11
سلام. آدرس سایتشون رو بفرمایین .

Amlaaki
January 18th, 2018, 17:26
والا همون اولا که سایتشونو راه انداختن حرف چند سال پیش بود چون ارزان میداد واسه کارای بد میخریدیم ازشون فکر کنمانگلیس بودن خودشون بازم میگم مال خیلس وقت پیشه این حرفا ...

dave
January 18th, 2018, 17:41
سلام. آدرس سایتشون رو بفرمایین .

https://servergate.ir

dave
January 20th, 2018, 10:57
هنوز نه پاسخ تلفن میدن نا تیکت
به نظرتون برم پلیس فتا ؟

Amlaaki
January 20th, 2018, 11:00
به نظرتون برم پلیس فتا ؟

اره اول برو فتا .

بعد به درگاهش هم اطلاع بده .

تمام هزینه هایی هم که میکنی رو یادداشت کن که وقتی تموم شد ازش بگیری .

farmanrava
January 20th, 2018, 12:57
به نظرتون برم پلیس فتا ؟

درود

برای 3 روز پاسخ ندادن تشریف ببرید فتا ؟!
ایشون همکار بسیار خوب ما هستند و قطعا مشکلی براشون پیش اومده ، وگرنه مطمئن باشید انسان بسیار شریف و متعهدی هستند .

hassanshaikhi
January 22nd, 2018, 20:11
چهار ساله که از ایشون سرویس دارم جناب اسدی فرد بسیار محترمی هستند اگه جواب ندادن مطمئن باشید مشکلی پیش اومده

Amlaaki
January 22nd, 2018, 20:18
چهار ساله که از ایشون سرویس دارم جناب اسدی فرد بسیار محترمی هستند اگه جواب ندادن مطمئن باشید مشکلی پیش اومده

بر منکرش لعنت که ایشون آدم خوبی هستند اما اگر خدایی نکرده مشکلی هم پیش اومده باشه و ایشون نتونن آنلاین شوند و ... سرور ها داون خواهند شد و ... بکاپ بگیرید اگر مقدوره براتون ...

احتیاط شرط عقله .

dave
January 24th, 2018, 23:39
درود

برای 3 روز پاسخ ندادن تشریف ببرید فتا ؟!
ایشون همکار بسیار خوب ما هستند و قطعا مشکلی براشون پیش اومده ، وگرنه مطمئن باشید انسان بسیار شریف و متعهدی هستند .

بر منکرش لعنت که ایشون آدم خوبی هستند اما اگر خدایی نکرده مشکلی هم پیش اومده باشه و ایشون نتونن آنلاین شوند و ... سرور ها داون خواهند شد و ... بکاپ بگیرید اگر مقدوره براتون ...

احتیاط شرط عقله .

قطعا ایشون آدم محترمی هستن ، منم چیزی غیر این نگفتم
برام عجیب هست که یه هاستینگ پاسخ نده
نه تلفن و نه تیکت
لذا پرسیدم تا ببینم که اگه خبری هست من هم در جریان باشم
الانم بعد یه هفته ایشون به جای بازگشت وجه من اومده به تیکتم جواب داده که شما آیا شما د روب هاستینگ تاک تاپیک زدی !!!