PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت بیت کوین سقوط کرد!

M2T
January 17th, 2018, 22:24
با ادامه کاهش ارزش بیت‌کوین، قیمت این ارز دیجیتال امروز چهارشنبه ۲۷ دی ماه (۱۷ ژانویه) به کمتر از ۱۰ هزار دلار سقوط کرده است.
بیت کوین در سه روز اخیر حدود ۲۵ درصد از ارزش خود را از دست داده است.
این در حالی است که بیشتر از یک ماه پیش (دسامبر ۲۰۱۷) قیمت آن تا حدود بیست هزار دلار هم بالا رفته بود.

http://www.bbc.com/persian/business-42717246

تازه کار
January 17th, 2018, 22:54
به قولی حباب بود.

ارزی که پشتوانه ای برای اون نباشه شاید در کوتاه مدت با افزایش قیمتی مواجه بشه ولی در بلند مدت ارزش خودشو از دست میده تنها پشتوانه این ارز اینه که به صورت محدود ارائه شده.

ارز واقعی پشتوانه طلا رو داره این ارز چی داره پشتش؟ البته اگر روز روزگاری دانشمندان ایرانی تونستند طلا هم اختراع کنند در واقع ارز اصلی ملت ها هم دیگه ارزشی نخواهد داشت چون طلا ارزشی نخواهد داشت...

اگه من به جای دانشمندان ایرانی بودم و یک زمانی طلا تونستم اختراع کنم به بازار معرفیش نمی کردم هر روز چند گرم تولید میکردم باهاش امرار معاش می کردم کاملا هم حلاله:63:

live
January 17th, 2018, 23:23
با ادامه کاهش ارزش بیت‌کوین، قیمت این ارز دیجیتال امروز چهارشنبه ۲۷ دی ماه (۱۷ ژانویه) به کمتر از ۱۰ هزار دلار سقوط کرده است.
بیت کوین در سه روز اخیر حدود ۲۵ درصد از ارزش خود را از دست داده است.
این در حالی است که بیشتر از یک ماه پیش (دسامبر ۲۰۱۷) قیمت آن تا حدود بیست هزار دلار هم بالا رفته بود.

http://www.bbc.com/persian/business-42717246
چقدر جالب ، همین دو روز پیش اخبار 2:30 این مورد رو تذکر داده بود :| البته من همیشه مخالف سرمایه گذاری جماعت بی تجربه و ساده لوح تو این عرصه هستم ، این همون روش مدرن گولدکوئیسته حالا هی به حرف بالادستا گوش کنید برید بخرید و اونارو پولدار کنید خودتونو نابود کنید

dertgtr
January 18th, 2018, 01:10
جالبه تا من اومدم تو این کار یهو نابود شد :دی تازه شروع کرده بودم ماینینگ ! :دی

hoka
January 18th, 2018, 01:12
جالبه تا من اومدم تو این کار یهو نابود شد :دی تازه شروع کرده بودم ماینینگ ! :دی

توی همین تاپیکا دیدم یه بنده خدایی چنتا سیستم با 5 6 تا کارت گرافیک گرفته بود برای اینکار چند روز پیش . ایشون دیگه چی میکشه الان

Narachi.tang
January 18th, 2018, 06:23
کمرشو شکوندماا
من 150 یورو بیت کوین خریدم قیمتش حدوده 17 هزار دلار بود
حالا شد 11 هزار تا دیگه بالا هم نمی ره
کلا کمر شکونم
یادمه سال 90 یه چند تا سکه خریدم 1600 بود هنوز بالا نرفته :))
دوستان دارم رو دلار کار می کنمدلار نخرید تا من بخرم بره زیر 1000 تومن8-}8-}8-}8-}:67:8-}

hassanshaikhi
January 18th, 2018, 11:32
توی همین تاپیکا دیدم یه بنده خدایی چنتا سیستم با 5 6 تا کارت گرافیک گرفته بود برای اینکار چند روز پیش . ایشون دیگه چی میکشه الان

اینو چی میگین پس:39:

http://uupload.ir/files/ysdn_photo_2018-01-17_23-37-46.jpg

k-pax
January 18th, 2018, 11:44
چقدر جالب ، همین دو روز پیش اخبار 2:30 این مورد رو تذکر داده بود :| البته من همیشه مخالف سرمایه گذاری جماعت بی تجربه و ساده لوح تو این عرصه هستم ، این همون روش مدرن گولدکوئیسته حالا هی به حرف بالادستا گوش کنید برید بخرید و اونارو پولدار کنید خودتونو نابود کنید

سقوطش کاملا قابل پیشبینی بود

اما فرقی بین شبکه هرمی با ارزکدگذاری شده دیجیتال خیلیه ها .
مثل فرق فیل با چاپگر

ماین سخته و پردردسر اما اگه روش کار کنی بهش میرسی . و ظرر هم نمیدی .

به جای بیت کوین میتونن ارز های دیگه ماین کنید

hoka
January 18th, 2018, 12:04

یا ابر فرض . 100 تاست ؟

ASPAD.IR
January 18th, 2018, 12:20
سقوطش دوره ایه
میاد بالا
الان تا می تونید بخرید ، این موقع از سال میلادی همین شکلیه

dertgtr
January 18th, 2018, 12:21

ماین به این میگن : دی بقیه قرطی بازیه :دی ختختخت

Iranicaserver
January 18th, 2018, 13:08
ارز دیجیتالی همیشه ریسک داشته
الان اومده پاین ولی برای برخی اصلا فرقی نمیکینه اونای که حرفه ای هستن الان دارن می خرن همین دیشب در برخی صرافی های روی 9 هزار تا در یک لحظه مشاهده شده 10 تا 60 تا خرید میشد روی قیمت پاین
الان کسانی که خرید نکرده بودن وقت خوبی هست برای خرید
چه بخواهیم چه نخواهیم اینده متعلق به همین ارزها هست و بیتکوین صدر همه ارزها است

live
January 18th, 2018, 13:20
هرجا که دام پهنه حظور گسترده ملت هم اونجا به نفع شما سرمایه داران مستدام و پاینده باد ، خیلیا تو روزهای گذشته ضرر کردن فقط خودتونو نگاه نکنید

آخه چی بهتون بگم ، تو این معامله یسری سود میکنن یه سری ضرر و این ینی قمار که به ایرانی جماعت مال حروم نمیسازه

viphyip
January 18th, 2018, 18:27
کمرشو شکوندماا
من 150 یورو بیت کوین خریدم قیمتش حدوده 17 هزار دلار بود
حالا شد 11 هزار تا دیگه بالا هم نمی ره
کلا کمر شکونم
یادمه سال 90 یه چند تا سکه خریدم 1600 بود هنوز بالا نرفته :))
دوستان دارم رو دلار کار می کنمدلار نخرید تا من بخرم بره زیر 1000 تومن8-}8-}8-}8-}:67:8-}

عالی بود :))

آقا سریعتر برای آمدن دلار به 1000 تومان اقدام کنید ( سپاس فراوان ) :-*

به نظر من این بازی قدرتمندهای بزرگ دنیا است که با این بالا و پایین بردن اینگونه ارزها برای خودشون سود آوری می کنن و جیب خیلی های رو خالی می کنند

Kian
January 18th, 2018, 18:58
چند روز قبل، در تاپیک زیر گفتم که این ارز به اصطلاح دیجیتال، مشکلات زیادی داره ولی به برخی عزیزان شدیدا برخورد و غیرتی شدند و شروع به تمسخر کردند، مشکلی نیست ادامه بدید تا بیشتر رستگار بشوید :)

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=195077&p=1732406&viewfull=1#post1732406

Iranicaserver
January 18th, 2018, 20:21
ماین به این میگن : دی بقیه قرطی بازیه :دی ختختخت

این مزرعه..! حدود 200 میلیون تومن هزینه کرده و مخصوص اتریوم هم هست
هر ماه هم حدود 40 الی 50 میلیون تومن در ماه در میاره ...
و 4 ماهه هزینه خودش رو در میاره

ارز های دیجیتالی مثل بورس هستند و ریسک های خودش رو دارن اگر کسی با دقت عمل کنه سود آور هست
و اینو هم بگم کار افراد معمولی و تازه وارد نیست و باید افراد تازه وارد تجربه و دانش این ارز ها رو بدست بیاردن

توی بورس هم ممکن است کلا ضرر کنی یا کلا سود کنی
جریان این ارز ها هم اینه

Raymvnd
January 18th, 2018, 20:47
درود...نمی دونم چرا بعضی ها ضد ارز دیجیتال هستند...
عزیز من چند سال دیگه پول فیزیکی مسنوح میشه و ارز دیجیتال جای پول فیزیکی رو می گیره نمونه کشور سوءد تا ۳ الی ۵ سال آینده کاملا پول فیزیکی رو حذف می کنه و ارز دیجیتال به جای آن رواج میده...
دوستان آینده نگر و ریسک دار باشید...

من خیلی به ارزهای دیجیتال علاقه دارم . چون به راحتی می تونه جای پول کم ارزش ها کشورها مثل ریال یا دلار آمریکا بگیره...
نمونه ارز دیجیتال ریپل آمریکا هستش که می خواد جلوی بیت کوین بگیره ولی نتونست به موفقیت پیش ببره...
اتفاقا ارز دیجیتال خطری برای دولت ها مسحوب میشه و کاملا هم ارزدیجیتال به نفع مردم هم هست...

xphost
January 18th, 2018, 20:52
خب بعضی دوستان نگران شرع و دین و اینا هستند
که اصلا در کسب و کار نباید شما نگران این مسایل باشید
با پول شما هر کاری میکنند به شما ربطی نداره
میخوان اسلحه بخرند یا ترویج فساد بدن مهم نیست
مهم اینه سود منطقی بهت برسه همین

dertgtr
January 18th, 2018, 21:50
یه سوال فنی : با کامپیوتر معمولی غیر ارز ubiq چه ارزی رو میشه ماین کرد؟ اتریوم کلاسیک رو تست کردم نشد و نیاز به کارت گرافیک بالای 2 گیگ داره .

yd2018
January 18th, 2018, 22:32
به قولی حباب بود.

ارزی که پشتوانه ای برای اون نباشه شاید در کوتاه مدت با افزایش قیمتی مواجه بشه ولی در بلند مدت ارزش خودشو از دست میده تنها پشتوانه این ارز اینه که به صورت محدود ارائه شده.

ارز واقعی پشتوانه طلا رو داره این ارز چی داره پشتش؟ البته اگر روز روزگاری دانشمندان ایرانی تونستند طلا هم اختراع کنند در واقع ارز اصلی ملت ها هم دیگه ارزشی نخواهد داشت چون طلا ارزشی نخواهد داشت...

اگه من به جای دانشمندان ایرانی بودم و یک زمانی طلا تونستم اختراع کنم به بازار معرفیش نمی کردم هر روز چند گرم تولید میکردم باهاش امرار معاش می کردم کاملا هم حلاله:63:

التماس مطالعه

پشتوانه بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال مبتنی بر رمز ، ساختار غیر متمرکز و انقلابی است که در تبادل ارزش بدون اعتماد و با کمترین هزینه ایجاد کرده اند.
این پشتوانه از پشتوانه همه ارزهایی که شما میشناسید و به نظرتون "با پشتوانه" میاد قوی تره و در آینده همه تبادلات مالی دنیا رو در خودش جا خواهد داد.