PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره دامین موجود در resello

.:: Ali ::.
January 16th, 2018, 18:52
سلام
دوستان یک دامین در ریجسترر ریسلو دارم که 8ماه تا انقضاش مونده از طرفی اینکه نیاز به تمدیدش داشته باشم یا نه اصلن مشخص نیست
برای همین نمیخوام الان هزینه الکی و نسبتن زیادش برای انتقال رو متحمل بشم
میخوام بدونم اگه مثلن 7ماه دیگه خواستم میتونم دامین رو اون زمان منتقل کنم یا الان باید اینکارو کرد؟

NicCloud
January 16th, 2018, 19:03
سلام
دوستان یک دامین در ریجسترر ریسلو دارم که 8ماه تا انقضاش مونده از طرفی اینکه نیاز به تمدیدش داشته باشم یا نه اصلن مشخص نیست
میخوام بدونم اگه مثلن 7ماه دیگه خواستم میتونم دامین رو اون زمان منتقل کنم یا الان باید اینکارو کرد؟
هر زمان بخواید میتونید دامین رو منتقل کنید قبل از منقضی شدن کد انتقال بگیرید ودامین رو منتقل کنید

N4vid12
January 17th, 2018, 12:45
فکر نمیکنم بعد از منقضی شدن اخرین اخطاریه بتونید اینکارو انجام بدید

gharibion
January 17th, 2018, 13:58
سلام

با سلام ، توصیه میشه 1 ماه زودتر از انقضا ( حداقل ) نسبت به انتقال دامین تون اقدام کنید .

bakuryu
January 18th, 2018, 10:16
حتما وقتی موعد هم گذشت تا چند روز بعد از اکسپایر هم بدون مشکل میتونید انجام بدید

بارها اینکار از پنل ریسلو انجام شده و مشکلی نیست
خیالتون راحت

mizbanwebhost
January 18th, 2018, 10:18
سلام

باسلام

بله مي توانيد ؟