PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاهش قدرت سی پی یو در وی پی اس

moj1369
January 16th, 2018, 13:50
سلام دوستان من یک سرور مجازی تهیه کرده بودم و باهاش برای رندر استفاده میکردم و مشکلی نبود چند روز پیش دیدم سرور به شدت کند شده و بعد از چک کردن متوجه شدم که قدرت سی پی یو کاهش پیدا کرده. با فروشنده که تماس گرفتم چک کردن و گفتن مشکلی نیست و ما پنل رو ریبوت کردیم و بعد مشکل حل شد الان دوباره به همون مشکل خوردم و فروشنده میگه مشکلی از ما نیست چطوری میتونم بفهمم مشکل از کجاست؟
از task manager هنگامی که هیچ فایل باز نیست چک کردم سی پی یو کار نمیکنه و وقتی نرم افزار رو باز میکنم برای شروع کار مثل سابق مدت زمانی که برای رندر یک فایل با یک حجم مشخص نیست و زمان چند برابر میشه.

NicCloud
January 16th, 2018, 13:59
سلام دوستان من یک سرور مجازی تهیه کرده بودم و باهاش برای رندر استفاده میکردم و مشکلی نبود چند روز پیش دیدم سرور به شدت کند شده و بعد از چک کردن متوجه شدم که قدرت سی پی یو کاهش پیدا کرده. با فروشنده که تماس گرفتم چک کردن و گفتن مشکلی نیست و ما پنل رو ریبوت کردیم و بعد مشکل حل شد الان دوباره به همون مشکل خوردم و فروشنده میگه مشکلی از ما نیست چطوری میتونم بفهمم مشکل از کجاست؟
از task manager هنگامی که هیچ فایل باز نیست چک کردم سی پی یو کار نمیکنه و وقتی نرم افزار رو باز میکنم برای شروع کار مثل سابق مدت زمانی که برای رندر یک فایل با یک حجم مشخص نیست و زمان چند برابر میشه.
سی پیو شمامحدود شده دوست عزیز
یک نرم افزار دیگه رو هم تست کنید اگر به شدت مصرف افزایش یافت رو سرور محدودیت ایجاد شده

slefx.ob
January 16th, 2018, 15:20
با سلام

به این چند مورد توجه کنید.

اول اینکه قطعا میزان پردازنده ای که به سرور شما اختصاص داده شده رزرو شده نیست. دوم ممکنه یا میزان مصرفتون لیمیت شده باشه. سوم میتونه از اورسل منابع باشه.
از سرویس دهندتون بخواید براتون پنل مجازی ساز بده و خودتون بتونید بر منابع اختصاص داده شدتون مدیریت کنید.

موفق باشید

m.hack3r
January 20th, 2018, 13:13
حتما چک کنید که پروسس ها مورد مشکوکی سی پی یو رو درگیر خودش نکرده چون فرمودید با ریبوت مشکل حل شده .

در صورتی که مشکل از سیستم عامل و موردی که گفتم نباشه یا اورسل هست یا چون مصرف بالایی داشتید قدرت پردازنده رو محدود کردند براتون.

bakuryu
January 20th, 2018, 18:26
احتمال زیاد تعداد زیادی سرور مجازی روی سرورشون ایجاد کردند و مصرف سی پی یو بالا رفته

NaSRI
January 20th, 2018, 21:25
همیشه این کندی ها از CPU نیست و گاهی مربوط به IOPS نیز می باشد، بیشتر وقت ها به دلیل قدیمی شدن ذخیره ساز این مشکل ایجاد می شود.
وقتی read و write زیاد باشد این مورد محسوس است.