PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا می توان بر روی vps برنامه رایت نصب کرد ؟

ja2ogar
January 12th, 2011, 16:19
سلام

من فایلهای زیادی رو با توجه به سرعت بالای vps دانلود کردم ... اما خوب بخوام به کامپیوتر انتقال بدم چون سرعت نت پایین هست هم طوب میکشه هم الکی گیگ adsl تمام میشه

میشه روی vps برنامه رایت سیدی یا دی وی دی نصب کنم و از روی vps فایلهام رو رایت کنم ؟ و دیگر نیاز به دانلود فایلها به کامپیوتر نباشد !

البته فکر کنم باید دروایو رایتر کامپیوتر رو شیر کنم !

Arashdn
January 12th, 2011, 16:27
معمولا سرور ها درایو رایت سی دی ندارن و نمیتونید رایت کنید .....

amirHoseein
January 12th, 2011, 17:02
فایل هاتون رو بزارید برای دانلود ، بعد به اشخاصی بدید براتو دانلود کنند

tanha123
January 29th, 2011, 16:25
خب پش چطوری میشه به کامپیتور خودم انتقال بدم.
بدون اینکه دانلود بشه.
نمیشه هار رو باوی پی اس شیر کرد بعد بریزم روی هارد بعد از شیر در بیارم؟

RezaFH
January 29th, 2011, 16:58
خب پش چطوری میشه به کامپیتور خودم انتقال بدم.
بدون اینکه دانلود بشه.
نمیشه هار رو باوی پی اس شیر کرد بعد بریزم روی هارد بعد از شیر در بیارم؟

بین شما و سرورتون شبکه LAN هست ؟ :d

navibd
January 29th, 2011, 18:25
گیریم رایت کردی!
سرورت اون سره دنیاست! cd ها رو چطور میخوای دریافت کنی ؟
سرورت مگه ایرانه ؟

nama148te
January 13th, 2012, 13:17
داداش منظور دوستمون اینه یه سی دی خام بزاره تو رایترش بعد با استفاده از نرم افزار رایتی که روی vps نصب کرده رایت کنه روی سی دی خودش.

میشه یا نه؟

Ramin
January 13th, 2012, 13:20
داداش منظور دوستمون اینه یه سی دی خام بزاره تو رایترش بعد با استفاده از نرم افزار رایتی که روی vps نصب کرده رایت کنه روی سی دی خودش.

میشه یا نه؟

خوب این که همون دانلود شد ! شما باید فایل ها را دی هارد سیستم داشته باشی.حالا رایت یا تغییر یا هر چیزی دیگه.اصل مطلب اینه که برای رایت باید فایل در هارد سیستم شما باشه 8-}

hostarya
January 13th, 2012, 13:21
اگه بشه چي ميشه:109::109::d

nama148te
January 13th, 2012, 13:22
ممنون.

پس در حالت مجازی نمیشه فایل ها رو رایت کرد.

چون عملیات فشرده سازی یا ... که رو وی پی اس مانند ویندوز انجام میشه عمل رایت کردن ممکن نیست؟

Ramin
January 13th, 2012, 13:25
ممنون.

پس در حالت مجازی نمیشه فایل ها رو رایت کرد.

چون عملیات فشرده سازی یا ... که رو وی پی اس مانند ویندوز انجام میشه عمل رایت کردن ممکن نیست؟

دوست عزیز شما اشتباه متوجه شدید. هر کاری که شما با سیستم خودتون انجام میدین در سرور ویندوز امکان پذیر است از جمله رایت. اما دقت کنید هر عملی که انجام میشه در سیستمی با فاصله هزاران کیلومتر دورتر انجام میشه. در سرور بر فرض شما رایتز داشته باشید و امکان رایت. خوب بعد از انجام عمل رایت اطلاعات شما بر روی یک cd در سی دی رام سرور قرار دارد.امیدورام متوجه شده باشید .

m3hdi
January 13th, 2012, 13:28

میشه یا نه؟

تاپیک یک سال پیش رو بالا آوردید که سوال تکراری بپرسید ؟
دیتا باید به سیستم شما منتقل بشه ، سرعت دریافت شما ؟ (128 - 256 ... kb)
کمی جستوجو ...

nama148te
January 13th, 2012, 13:30
شما فکر کنم میخوای تعداد ارسال هات بالا بره.

من اگه تاپیک یک سال پیش رو بالا آوردم حتما جوابش برام واضح نبوده پس واسه بالا بردان تعداد ارسال اسپم نده..............

hostarya
January 13th, 2012, 13:33
خب ما نفهميديم چي گفتين چگونه انتقال بشه يكم توضيح ولي انگار امكان پزير نيستش؟