PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد درگاههای واسط و بدون نماد

iraniam2000
January 14th, 2018, 21:41
سلام
دوستان امروز دنبال یک فیلمی میگشتم که به یک سایت از طریق گوگل رسیدم که چندین دامنه اون فیل/تر بود و بعد اینکه آدرس بدون فیل/تر سایت را پیدا کردم متوجه شدم که سایت اشتراکی هست و وقتی ثبت نام و خرید را انجام میدادم متوجه شدم از یک درگاه واسط استفاده میکنند و در قسمت خرید هم به به پرداخت ملت رفت و آدرس سایت را
panel.pay...4.com
نشان میداد
حالا سوال من اینه این درگاه واسط که داره به سایت های خلاف هم درگاه میده اصلا خودش چطور از به پرداخت بدون نماد درگاه گرفته ؟ بر چه اساسی با به پرداخت و کلا PSP های متخلف برخورد نمیشه ؟
واقعا برام جای سوال هست که چقدر سود داره که بزرگ ترین PSP کشور داره عواقب همکاری با اینگونه سایت ها را به جان میخره ؟
من که ماندم چطور ؟
مدتی قبل برای سایتی قانونی درگاه میخواستیم و با وجود تعداد زیاد تراکنش و قانونی بودن فعالیت ولی چون سایت نماد خراب بود درگاه را تا زمان نگرفتن درگاه تو به پرداخت فعال نکردن و حتی تماس که خودشان هم گرفتن گفتن تا نماد را نگرفتید پرونده همینطور میمانه و هر وقت نماد گرفتید با همان ایمیل ارسال کنید
تو این مملکت چه خبره که همه در حال تخلف هستند ؟

yd2018
January 14th, 2018, 22:40
سلام
دوستان امروز دنبال یک فیلمی میگشتم که به یک سایت از طریق گوگل رسیدم که چندین دامنه اون فیل/تر بود و بعد اینکه آدرس بدون فیل/تر سایت را پیدا کردم متوجه شدم که سایت اشتراکی هست و وقتی ثبت نام و خرید را انجام میدادم متوجه شدم از یک درگاه واسط استفاده میکنند و در قسمت خرید هم به به پرداخت ملت رفت و آدرس سایت را
panel.paypal724.com
نشان میداد
حالا سوال من اینه این درگاه واسط که داره به سایت های خلاف هم درگاه میده اصلا خودش چطور از به پرداخت بدون نماد درگاه گرفته ؟ بر چه اساسی با به پرداخت و کلا PSP های متخلف برخورد نمیشه ؟
واقعا برام جای سوال هست که چقدر سود داره که بزرگ ترین PSP کشور داره عواقب همکاری با اینگونه سایت ها را به جان میخره ؟
من که ماندم چطور ؟
مدتی قبل برای سایتی قانونی درگاه میخواستیم و با وجود تعداد زیاد تراکنش و قانونی بودن فعالیت ولی چون سایت نماد خراب بود درگاه را تا زمان نگرفتن درگاه تو به پرداخت فعال نکردن و حتی تماس که خودشان هم گرفتن گفتن تا نماد را نگرفتید پرونده همینطور میمانه و هر وقت نماد گرفتید با همان ایمیل ارسال کنید
تو این مملکت چه خبره که همه در حال تخلف هستند ؟

با یک سایت به ظاهر قانونی نماد میگیرند و درگاه بانکی رو اخذ می کنند و بعد درگاه رو در آدرس های دیگری استفاده می کنند. درسته که غیر قانونی هست اما چاره کار خیلی از فعالان هست و بنده پیشنهاد می کنم که برای جلوگیری از آجر شدن نون افرادی که از چنین درگاه هایی استفاده می کنند، حداقل آدرس رو حذف کنید.

iraniam2000
January 14th, 2018, 22:56
با یک سایت به ظاهر قانونی نماد میگیرند و درگاه بانکی رو اخذ می کنند و بعد درگاه رو در آدرس های دیگری استفاده می کنند. درسته که غیر قانونی هست اما چاره کار خیلی از فعالان هست و بنده پیشنهاد می کنم که برای جلوگیری از آجر شدن نون افرادی که از چنین درگاه هایی استفاده می کنند، حداقل آدرس رو حذف کنید.

الان این با آدرس خودش و بدون نماد درگاه گرفته !
اینها که اینجوری با آدرس خودشان دارند درگاه میگیرند برام سوال هست
در مورد آجر شدن نان اینها فکر نکنم کسی با اینها کاری داشته باشه تازه فکر میکنم تبلیغ هم براشون هست و تعداد زیادی از افرادی که دنبال درگاه برای سایت فیلم هستند حتما بهره میبرند وگرنه چشم حتما حذف میکنم

Mr-Pro
January 14th, 2018, 23:15
لطفا آدرس سایت رو حذف کنید دوست عزیز . اون بنده خدا هم اگه کار درست حسابی پیدا کنه نمیره درگاه واسط برای سایت های غیر مجاز بشه . وضعیت مملکت جوری هست که تا وقتی کسی د-زدی نکنه از نظر بنده کارش هر چی باشه حلاله ! چه مجاز چه غیر مجاز !

yd2018
January 15th, 2018, 00:03
الان این با آدرس خودش و بدون نماد درگاه گرفته !
اینها که اینجوری با آدرس خودشان دارند درگاه میگیرند برام سوال هست
در مورد آجر شدن نان اینها فکر نکنم کسی با اینها کاری داشته باشه تازه فکر میکنم تبلیغ هم براشون هست و تعداد زیادی از افرادی که دنبال درگاه برای سایت فیلم هستند حتما بهره میبرند وگرنه چشم حتما حذف میکنم

با آدرس خودش درگاه نگرفته. صفحه پرداخت ملت، آدرس سایتی که شما ازش به بانک وارد شدید رو نمایش میده، نه آدرس سایتی که نماد گرفته.

iraniam2000
January 15th, 2018, 01:51
دوستان عزیز من دارم میبینم که با آدرس های خودشان درگاه میگیرند حتی psp معروف بر خلاف قانون خودش درگاه واسط راه انداخته و داره کارمزد بابت تراکنش ها میگیره ( یک کارمزد از بانک ها میگیره یکی هم از کاربرها ! سرشون را کردن تو توبره و تا خرخره دارند جو و کاه تو شکم هاشون میبریزند ) ، آیا بانک مرکزی کور و نمیبینه که قانون خودش که گرفتن کارمزد بابت تراکنش ها را ممنوع کرده یک psp رسمی داره زیر پا میزاره ؟ آیا درگاه واسط قدیمی و معروف با آدرس دیگه ای درگاه تهیه میکنه ؟
بابا اینها کم کم دارند واسه مشتریهاشون هم درگاه مستقیم میگیرند چه برسه به خودشون
آش اونقده شور شده بانک ملی که نماد بانک مرکزی هستش هم داره دست درازی میکنه
تو این مملکت معلوم نیست چه خبره که حتی زیرمجموعه های بانک مرکزی دارند تخلف میکنند و احدی با اونها کار نداره ، اوضاع کشور اونقدر بهم ریخته شده که اگه یک بقالی سر کوچه مجوز و پرونه کسب نداشته باشه تا عصر اجازه کار بهش نمیدن و میوه فروش دوره گرد را تا حد مرگ کتک میزنند بعد هزاران موسسه و بانک غیر مجاز تو هز شهر دهها شعبه دارند و کسی با اونها کار نداره ، اینجا هم که psp رسمی و مجاز بانک مرکزی حتی تخلف میکنه

یعنی مملکت ما اینقدر خر تو خر شده ؟یا بهتر بگم د.زد تو د.زد شده ؟

saeid1346
January 15th, 2018, 03:07
داداش میدونم آخرش میخوای تایپیک رو سیاسی کنی ولی ...

طرف رفته یه سایت راه اندازی کرده ( مثلا کارت شارژ ) نماد گرفته ، بعدشم درگاه رو به اشتراک گذاشته 90 درصد مواقع هم نه به ای پی حساسه نه دامین ، اگر هم باشه بازم راه هست واسه دور زدن این قضیه.

همین ! دیگه د-*زد*ی و psp و بانک مرکزی ربطش چیه به این قضیه ؟ :39: (:|

خیالت راحت psp خبر نداره طرف درگاه رو به اشتراک گذاشته.

iraniam2000
January 15th, 2018, 03:39
داداش میدونم آخرش میخوای تایپیک رو سیاسی کنی ولی ...

طرف رفته یه سایت راه اندازی کرده ( مثلا کارت شارژ ) نماد گرفته ، بعدشم درگاه رو به اشتراک گذاشته 90 درصد مواقع هم نه به ای پی حساسه نه دامین ، اگر هم باشه بازم راه هست واسه دور زدن این قضیه.

همین ! دیگه د-*زد*ی و psp و بانک مرکزی ربطش چیه به این قضیه ؟ :39: (:|

خیالت راحت psp خبر نداره طرف درگاه رو به اشتراک گذاشته.

درسته شما راست میگی برای اینکه خبر نداره تو سایت sep داره پی را تبلیغ میکنه و میگه سایت خودشه و اصلا هم خبر نداره که پی داره کارمزد میگیره و درگاه واسط هست
بهتره یکی بهشون بگه چون خبر ندارند
یا اصلا خبر ندارن زرین که برای سایت اصلیش درگاه گرفته یک درگاه واسط هست
یا نه اصلا خبر ندارند که یکی از درگاههای واسط به عنوان نماینده سداد تو همین انجمن داشت برای درگاه مستقیم اون کاربر جذب میکرد
شما راست میگی ، اما متاسفانه گوشهای من کمی سایزش بات گوشهای شما فرق داره
ضمنا اصلا هم ربطی به سیاست نداره چون دولت ها عوض میشن ولی آش همینه و کاسه همین پس چه ربطی به سیاست داره وقتی تخلف تو تمام دولت ها داره انجام میشه ؟