PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل هتزنر آلمان با ویندوز سرور 2008 و ابیوز پورت اسکن

web-master
January 13th, 2018, 10:36
با سلام خدمت شما
دوستان من تا به حال چندین و چند نسخه ی مختلف ویندوز سرور 2008 ، اعم از قانونی و غیر قانونی و از منابع مختلف ، با ip های مختلف رو روی یک ماشین مجازی نصب کردم.
و هربار کمتر از نیم ساعت از سمت هتزنر ابیوز پورت اسکن داده میشه .
این در حالتی هست که فقط و فقط این مشکل رو روی ویندوز سرور 2008 دارم و روی هیچ نسخه ی دیگه ای از ویندوز چنین مشکلی نداشتم تاحالا . حتی فایل ایزو رو از خود مایکروسافت گرفتم و نصب کرد و باز هم این مشکل بود.
تجربه مشاهبی دارید ؟
راهکاری پیشنهاد میفرمایید ؟

NicCloud
January 13th, 2018, 10:43
سلام روتر نصب و کانفیگ کردید؟

web-master
January 13th, 2018, 10:46
سلام روتر نصب و کانفیگ کردید؟
سلام بزرگوار ، قبلا به صورت تک IP این مشکل رو داشتم . و الان هم که IP روی Pfsense روت شده ، باز هم این مشکل رو دارم. کانفیگ خاصی هم انجام ندادم به اون صورت روی روتر فایروال هنوز. ولی بحث اینجاست که چرا این موضوع فقط روی ویندوز سرور 2008 داره اتفاق میفته ؟ اون هم پورت اسکن ؟

sadecohost
January 13th, 2018, 11:06
سلام وقت بخیر.

پورت 445 خروجی رو از فایروال ویندوز ببندید

مربوط به باگ سمبا هستش ...

موفق باشید.

Farid Saadat
January 13th, 2018, 11:12
سلام،
ویندوز رو آپدیت کنید حل میشه.

با احترام.

JeyServer
January 13th, 2018, 11:15
سلام
1. اگر برنامه ای مثل cc p-r-o-x-y نصب میکنید، لطفا مطمئن بشید که احراز هویت رو فعال کردید و پسورد مناسب برای اکانت ها گذاشتید.
2. ما قبل از تحویل سرور های ویندوز سرور (هر نسخه ای)، قبل از تنظیم کارت شبکه و اتصال سرور به اینترنت، بصورت آفلاین ویندوز رو با WSUS آپدیت میکنیم، چون حفره های امنیتی اخیر (https://docs.microsoft.com/en-us/security-updates/securitybulletins/2017/ms17-010) در اکثر iso های موجود وجود داره. بعد از شروع به نصب این آپدیت ها ما دیگه گزارشی مبنی بر هک یا پورت اسکن ناخواسته از طرف مشتریان نداشتیم.
درصورتی که تمایل دارید، میتونید آپدیت های آفلاین ویندوز سرور 2008 R2 رو از سرور ما دانلود کنید (لینک دائمی نیست، لطفا به سرور خودتون منتقل کنید):
http://s35.jeyserver.com/public/windows/wsusoffline-w61-x64.iso

k-pax
January 13th, 2018, 11:27
درود دوست عزیز هر نسخه ای از 2008 را نصب کنید هتزنر فوری ابیوز میده و ربطی به پورت و آپدیت و .. نداره الکی خودت اذیت نکن
چون 2008 نسخه باگ داره . چه گیره دارید رو نسخه 10 سال پیش

خود مایکروسافت هم میگه استفاده نکنید

خب از نسخه های 2012 و 2016 استفاده کنید

web-master
January 13th, 2018, 12:02
سلام وقت بخیر.

پورت 445 خروجی رو از فایروال ویندوز ببندید

مربوط به باگ سمبا هستش ...

موفق باشید.

سپاس از شما ، تست میکنم

- - - Updated - - -

درود دوست عزیز هر نسخه ای از 2008 را نصب کنید هتزنر فوری ابیوز میده و ربطی به پورت و آپدیت و .. نداره الکی خودت اذیت نکن
چون 2008 نسخه باگ داره . چه گیره دارید رو نسخه 10 سال پیش

خود مایکروسافت هم میگه استفاده نکنید

خب از نسخه های 2012 و 2016 استفاده کنید

ممنون از شما ، به هر حال نیاز مشتری هست. ما اصراری نداریم.

a1994n1373
January 13th, 2018, 12:05
سلام . بزودی پستی خواهم زد و یک نسخه ی سالم قرار خواهم داد .

emdserver.com
January 13th, 2018, 13:22
با احترام برای برطرف شدن مشکلتون تنها راه این است که در قسمت سرویس ها سرویس server را غیر فعال کنید و سرور را راه اندازی مجدد کنید مشکلتون برطرف می شود

NicCloud
January 13th, 2018, 14:39
سلام بزرگوار ، قبلا به صورت تک IP این مشکل رو داشتم . و الان هم که IP روی Pfsense روت شده ، باز هم این مشکل رو دارم. کانفیگ خاصی هم انجام ندادم به اون صورت روی روتر فایروال هنوز. ولی بحث اینجاست که چرا این موضوع فقط روی ویندوز سرور 2008 داره اتفاق میفته ؟ اون هم پورت اسکن ؟
سلام پورت هایی که در ایمیل ابیوز اعلام میشه رو از فایروال ببنددید
مثل 445

Mr-Pro
January 13th, 2018, 15:47
درود دوست عزیز . این وظیفه شما هست که مشتری خودتون رو توجیه کنید و بهشون ریسک های استفاده از یک سیستم عامل که برای 10 سال قبل هست رو توضیح بدید . همیشه از آخرین نسخه و آخرین آپدیت هر نسخه در هر سیستم عامل استفاده کنید .