PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل درگاه شاپرک پی shaparakpay

piroba
January 11th, 2018, 16:28
سلام دوستان
خواستم اینجا بگم که از درگاه shaparakpay سرویس نگیرین و براتون تسویه نمیکنه
ایشون برای بنده یک میلیون پنجاه هزار تومان رو واریز نکردن.میگه واریز کردم نمیدونم چرا به حساب شما نیومده و دروغ میگه.قرار شد شماره پیگیری انتقال رو بده که اونم نداده.یکی دیگه هم از کاربراشون که من میشناسم هم به من گفت باهاش این کارو کرده.
مدیر عزیز لطفا تاپیک رو حذف نکنید چون من در همین وب هاستینگ تالک با ایشون اشنا شدم و تبلیغات ایشون رو دیدم و باید کاربرای دیگه بدونن و بفهمن.با تشکر از مدیریت

ali1150
January 11th, 2018, 22:36
سلام دوستان
ایشون برای بنده یک میلیون پنجاه هزار تومان رو واریز نکردن.میگه واریز کردم نمیدونم چرا به حساب شما نیومده و دروغ میگه.قرار شد شماره پیگیری انتقال رو بده که اونم نداده.یکی دیگه هم از کاربراشون که من میشناسم هم به من گفت باهاش این کارو کرده.
مدیر عزیز لطفا تاپیک رو حذف نکنید چون من در همین وب هاستینگ تالک با ایشون اشنا شدم و تبلیغات ایشون رو دیدم و باید کاربرای دیگه بدونن و بفهمن.با تشکر از مدیریت

سندی مدرکی بذارید لطفا. منم میخواستیم بگیریم الان تاپیک شما رو دیدم پشیمون شدم

yd2018
January 13th, 2018, 20:17
سلام دوستان

بنده هم تایید می کنم، در تاپیک دیگری هم قبلا راجع به این موضوع صحبت شده بود. متاسفانه این درگاه تسویه نمیزنه. البته توی پنلشون تیک تسویه میخوره ولی شماره پیگیری های رندوم میزنن و عملا تسویه انجام نمیدن.

اگر باور ندارید، یک تسویه با مبلغ پایین بزنید و تست کنید.