PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا کسانی که اینتنرت های وب دارند شرکت کنند

:Hamed:
January 10th, 2018, 20:18
سلام ؛ وقت بخیر
امروز برای ما مشکلی در پنل کاربری پیش اومد
امروز حجم منصفانه ما تموم شد و وارد پنل کاربری های وب شدیم تا ترافیک اضافه بزنیم
اما وقتی خواستیم وارد سایت های وب hiweb.ir بشیم صبر کردیم تا لود بشه نیم ساعت گذشت ولی لود نشد !
وارد پنل کاربری شدیم به صورت مستقیم panel.hiweb.ir لود شد اما ناقص . بخش خرید اصلا لود نشد
یکی از پلن ها لود شد که مجبور شدیم اون رو فعال کنیم بعد از فعال شدن تو یه رفرش کاملا لود شد !
http://s9.picofile.com/file/8316384192/hiweb.png
این مشکل برای شما هم وجود داره ؟ یا پیش اومده بعد از اتمام حجم منصفانه؟
با احترام.

bestirani2
January 10th, 2018, 20:40
سلام
سرعت نت ضعیف هست اینطوری میشه معمولا.
یک اپلیکیشن برای اندروید داره از اون استفاده کنید.

:Hamed:
January 10th, 2018, 21:04
سلام
سرعت نت ضعیف هست اینطوری میشه معمولا.
یک اپلیکیشن برای اندروید داره از اون استفاده کنید.

مشکل اینه که وقتی حجم تمام میشه اینطوری میشه
وقتی حجم میزنی یک ثانیه نمیشه کامل لود میشه

bestirani2
January 10th, 2018, 21:05
مشکل اینه که وقتی حجم تمام میشه اینطوری میشه
وقتی حجم میزنی یک ثانیه نمیشه کامل لود میشه

بخاطر اینه که حجم تموم میشه سرعت کمه
با اینترنت گوشیتون بزنید.
برنامه اندرویدش هم هست.

Amlaaki
January 10th, 2018, 21:15
های وب خراب شده روی تعرفه های چدید .

یک هفته که همش میرفت روی redirect.hiweb.ir دم دقیقه .

برنامه اندروید و بات تلگرامشم از کار افتاده اصلا حجم رو درست نشون نمیده همش میزنه 200 گیگ ...

یک مشت نخاله ریختن پشت این شرکت ها ! پارتی بازی مگه شاخ و دم داره ؟ کسی که تخصص لازم نداره رو مجوز میدن بشینه سرویس ارائه بده ...

اول باید پیش نیاز ها که پنل کاربری و ... رو اوکی کرد بعد تعرفه هارو تغییر داد ...

خودشون که از سرویس های خودشون استفاده نمیکنند که این مشکلات رو مشاهده کنند !

پنل کاربریشونم هفته ای یکبار هی میگه باید مدارک اپلود کنی فکر کنم کارت ملی من به شخصه 2 گیگی از هاردشونو گرفته بس که اپلود شده تو این همه مدت .

فقط به خاطر حجمش بود که وایساده بودم که اسیاتک این ماه تعرفه هاشو بروزرسانی کرد میرم اونجا /.