PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست شریک برای شرکت هاستینگ

rahpoo
January 8th, 2018, 21:24
سلام میخوام یه شرکت بزرگ هاستینگ بزنم
نیاز به یک شریک هستم که بتونه کارا رو بکنه و من اسپانسر باشم
کسی باشه که حرفه ای باشه و قرار داد ببنیدیم و بتونه جوری کار کنه که منی که اسپانسرم ضرر نکنم و سود کنم
کسی هست؟
اعلام کنید

NicCloud
January 8th, 2018, 21:31
سلام میخوام یه شرکت بزرگ هاستینگ بزنم
نیاز به یک شریک هستم که بتونه کارا رو بکنه و من اسپانسر باشم
کسی باشه که حرفه ای باشه و قرار داد ببنیدیم و بتونه جوری کار کنه که منی که اسپانسرم ضرر نکنم و سود کنم
کسی هست؟
اعلام کنید
سلام وقت بخیر ، چقدر سرمایه دارید؟
در صورت نیاز من میتونم باهاتون همکاری کنم

rahpoo
January 8th, 2018, 21:33
سلام وقت بخیر ، چقدر سرمایه دارید؟
در صورت نیاز من میتونم باهاتون همکاری کنم

سرمایه فک کنم به قدر کافی سرمایه دارم ولی امنیت سرمایه برام مهمه...
یه نفری میخوام که تسلط کامل داشته باشه قابل اعتماد باشه...

OmizbanCo
January 8th, 2018, 22:22
درود
در صورت تمایل در ارتباط باشید تا مکاتبه کنیم
تلگرام FaHosting
در خدمت شما هستم

almandata
January 8th, 2018, 23:28
سلام از طریق خصوصی یا تلگرام در ارتباط باشید

rman
January 8th, 2018, 23:49
تلگرام پیام دهید
با روش من نیاز به سرمایه زیاد نیست
کمترین سرمایه بیشترین سود
تلگرام پیام بدید @iarman_top

mehrdadabed
January 9th, 2018, 00:46
سلام،

پیشنهاد: خودتون رو درگیر این کار نکنید، آینده این کار معلوم نیست، به غیر از اینکه دست زیاد شده، مشکلات زیادی از جمله مشکل قیمت ارز، تحریم و ... مستقیما روی این کار تاثیر گذاره،
کار سختیه و باید شبانه روزتون رو بذارید روش، همیشه درگیرش هستید و زندگی تون رو داغون می کنه،

اگر سرمایه دارید برید یه کافه تریا یا فست فود بزنید، با یه بازاریابی خوب سود خوبی داره، شب هم راحت می گیرید می خوابید و استاندارد زندگی می کنید،

با تشکر

arazit
January 9th, 2018, 08:01
سلام،

پیشنهاد: خودتون رو درگیر این کار نکنید، آینده این کار معلوم نیست، به غیر از اینکه دست زیاد شده، مشکلات زیادی از جمله مشکل قیمت ارز، تحریم و ... مستقیما روی این کار تاثیر گذاره،
کار سختیه و باید شبانه روزتون رو بذارید روش، همیشه درگیرش هستید و زندگی تون رو داغون می کنه،

اگر سرمایه دارید برید یه کافه تریا یا فست فود بزنید، با یه بازاریابی خوب سود خوبی داره، شب هم راحت می گیرید می خوابید و استاندارد زندگی می کنید،

با تشکر

دقیقا با ایشون موافقم
وقتی سرور مجازی هست 10 تومن در حالی که 10 تومن پول آی پی هست فقط بهتره تو این بازار نیایین

spark3r
January 9th, 2018, 12:03
سلام
من خودم سرمایه کلان دارم برای این کار ولی وارد این بازار مزخرف هاستینگ نمی کنم.
گذاشتم توی بانک بدون دردسر سود می گیرم درصورتی که می دونم دارم اشتباه می کنم.
وقتی شرکتی پیدا میشه که دامنه رو می خره 30 هزار تومان و می فروشه 30500 تومن دیگه جای رقابت نیست.
متاسفانه همه مشتریا هم به قیمت نگاه می کنن نه به کیفیت.

GOD
January 9th, 2018, 12:56
اگر قرار هست به شیوه دوستانی که داخل این انجمن فعالیت میکنند فعالیت کنید و رو به ارزون فروشی بیارید وارد این کار نشید
من توصیه میکنم سرویس با کیفیت ارائه بدید و با قیمت بالا + داخل این انجمن هم اصلا فعالیت تجاری نکنید قطعا بعد از یک سال اگر دانش فنی لازم و یک پلن تجاری دقیق و بازاریابی خوبی داشته باشید موفق میشید

almanwebhost
January 9th, 2018, 14:13
اگر قرار هست به شیوه دوستانی که داخل این انجمن فعالیت میکنند فعالیت کنید و رو به ارزون فروشی بیارید وارد این کار نشید
من توصیه میکنم سرویس با کیفیت ارائه بدید و با قیمت بالا + داخل این انجمن هم اصلا فعالیت تجاری نکنید قطعا بعد از یک سال اگر دانش فنی لازم و یک پلن تجاری دقیق و بازاریابی خوبی داشته باشید موفق میشید
کاملا موافقم
----------
شراکت اصن توصیه نمیشه
اگه شریک خوب بود خدا هم یه شریک انتخاب میکرد
من سر این موضوع به کل کلی ضرر کردم و شکست خوردم