PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای خرید اسکریپت اشتراک ویژه vip

mahdi20
January 7th, 2018, 16:05
سلام

از بین اسکریپت های زیر کدوم رو پیشنهاد میدین برای خرید؟ ایا اسکریپت بهتر از این ها وجود داره؟

1-اسمارتر دانلود (شرکت رسانگار)
2-وی ای پی مگاپلاس (شرکت سامان سیستم پرداز پاسارگاد- ویکی سرویس)
3- وی ای پی گیت (ایدیشون نامش گت پی هست)
4- ای ار پروگ

من تصمیم مبنی بر این هست که اسمارتر دانلود خریداری کنم بخاطر پشتیبانی خوب شرکت رسانگار و معتبر بودنشون.

با تشکر

mandana32
January 7th, 2018, 16:12
سلام

از بین اسکریپت های زیر کدوم رو پیشنهاد میدین برای خرید؟ ایا اسکریپت بهتر از این ها وجود داره؟

4- ای ار پروگ

من تصمیم مبنی بر این هست که اسمارتر دانلود خریداری کنم بخاطر پشتیبانی خوب شرکت رسانگار و معتبر بودنشون.

با تشکر

سلام

https://ishahin.biz/products-shop-45c48cce2e2d7fbdea1afc51c7c6ad26

من این اسکریپت رو گرفتم بی نظیر بوده

rman
January 7th, 2018, 16:15
بنظر بنده ای ار پروگ هم کامل تره و هم حرفه ای تر و امنیت بیشتر
سایت های بزرگی هم در حال استفاده هستند

riranet
January 7th, 2018, 16:36
سلام

4- ای ار پروگ

با تشکر

سلام

4- ای ار پروگ

با تشکر

1- این رو امتحان نکردم. چون کلا از ظاهرش خیلی خوشم نیومده.
2- اسکریپت
وی ای پی مگاپلاس هم که کافیه سری به تاپیکش توی همین انجمن بزنید تا ببینید چه گندی به سایت های مردم زده. برنامه نویسش شخصی به اسم میلاد مالدار هست که بعد از فروش اسکریپت کلا از دسترس خارج میشه! توضیح اضافه نمی دم. کافیه تاپیکش رو بخونید. یک نفر راضی پیدا نمی کنید!
این شخص برای شخصی سازی یه 300 تومنی هم از من گرفتم و بعدش دیگه خبری ازش نشد.
4- اسکریپت vip prog هم برنامه نویسش اقای بظاهر متشخص هست به اسم عزیزی.
از ایشون هم من اسکریپت رو تهیه کردم. قرار شد یه تغییراتی تو نسخه جدید بده و برام نصب کنه.
250 تومنم ریختم به حسابشون. حتی قرار دادهم ارسال کردم براشون (همدان هستن). که مثلا قانونی باشه.
ولی پول ما رو خورد خبری هم از اسکریپت نشد.
جواب تلفن رو هم اصلا نمی داد دیگه... براش پیغام گذاشتم، اقا کاری ک نکردی، اینقدرم لفتش دادی من رفتم یه اسکریپت دیگه خریدم، حداقل پولمون رو پس بده وگرنه پا میشم میام همدان.
اخلاق جالبی هم دارن!!! وقتی کار داره تا دو ماه ج تلفن ت رو نمی ده ، بعدش یه پیغام میده اره بازم حق با تو بود، اما چون بازم حق با تو بود روم نشد تلفن رو بردارم!!!!
بعد چند ماه اومده تو تلگرام می گه اره حق ما تو هست، ولی بای همدان هم فاییده نداره. ندارم پولت رو بدم! تهش هم میگه ولی حق با شماست!!!
شما تصور کن! 250 تومن من رو گرفته خورده... اسکریپت ک خبری نشد هیچ. الان با وقاحت تمام میگه نمی تونم بدم!
توصیه می کنم از برنامه نویسی که 250 تومن پول نداره ک قرضش رو بده هیچ چیزی تهیه نکنید.
37393

تمام سابقه چت ایشون هم موجود هست. همین طور واسه مالدار! و تیکت هایی که بعد 6-7 ماه هنوز ج ندادن.

3-
وی ای پی گیت رو حدودا چند ماهی میشه تهیه کردم. و اونم باز همینجا تاپیک داره و نظراتم رو شخصا دادم.
بنظرم تو این اسکریپت های حاضر، بهترینشون این هست. مخصوصا که برنامه نویسش همیشه انلاین هست.
تا الان نشده پیغام بدم بیشتر از 3-4 ساعت طول بکشه حواب دادنش.
متن باز هم هست و کلی دست ادم بازه و تغییرات زیادی می تونید داخل انجام بدید.
و بهترین خصوصیتش برای من پلاگین وردپرسش هست.