PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ضرر ایرانسل و همراه اول و مخابرات از *****‌‌ینگ تلگرام

bigcowboy
January 4th, 2018, 13:54
به نظر شما میزان ضرری که اینترنت چی ها از ***** شدن اپایی مثل اینستا و تلگرام میکنن چقدره ؟
من خودم روزی 300 مگ تو اینستا مصرف داشتم الان تقریبا 0 شده ینی ماهانه 9 گیگ کمتر !
حالا شما فکر کن خیلیا دیگه هم مثل من میشن و شاید خیلی بیشتر
اینا حتما یه سرمایه گذاری خیلی خیلی بزرگ روی پهنای باند کردن و اگه این سرمایه گذاری سودش برنگرده چی ؟
آیا ممکنه برای جبرانش اینترنت گرون بشه ؟

sadecohost
January 4th, 2018, 13:58
به نظر شما میزان ضرری که اینترنت چی ها از ***** شدن اپایی مثل اینستا و تلگرام میکنن چقدره ؟
من خودم روزی 300 مگ تو اینستا مصرف داشتم الان تقریبا 0 شده ینی ماهانه 9 گیگ کمتر !
حالا شما فکر کن خیلیا دیگه هم مثل من میشن و شاید خیلی بیشتر
اینا حتما یه سرمایه گذاری خیلی خیلی بزرگ روی پهنای باند کردن و اگه این سرمایه گذاری سودش برنگرده چی ؟
آیا ممکنه برای جبرانش اینترنت گرون بشه ؟
سودی که از اس ام اس ها
از تماس های تلفنی
از اینکه مردم با شیلترفکن به همجا وصل میشن و دیگه نیاز نیست ترافیک داخلی رو نیم بها بفروشن و اینکه مصرف عادی مردم بالا رفته
و خیلی ها اینترنتی رو خریدن که قابل به استفاده حجمش نیستند

رو هم حساب کنید . ...

Raymvnd
January 4th, 2018, 14:00
درود...همون اپراتورها از *****ینگ ضربه شدیدی خوردند که جبران آن امکان پذیر نیست....

bigcowboy
January 4th, 2018, 14:04
سودی که از اس ام اس ها
از تماس های تلفنی
از اینکه مردم با شیلترفکن به همجا وصل میشن و دیگه نیاز نیست ترافیک داخلی رو نیم بها بفروشن و در برخی موارد مصرف مردم بالا رفته
و اینکه خیلی ها اینترنتی رو خریدن که قابل به استفاده حجمش نیستند

رو هم حساب کنید . ...

با شیلتر شکن که سرعت اینستا انقد پایینه که اصلا آدم دلش نمیخواد بازش کنه تلگم همینجوریه من همیشه ازش موزیک دانلود میکردم فرتی دان میشد الان همون فرتیه شده یه رب !
الان پیجی که تو اینستا عکساش 10 هزار تا لایک میخورد به زور به 2 هزار میرسه !

Amlaaki
January 4th, 2018, 14:19
ساده اینا مردم بدبخت .

کجاش ضرره حالا شما مثلا فکر کردین میرین یک بسته 50 گیگی 6 ماهه میخرین 100 ت فکر کردین اینا پول دادن بابتش ؟ شاید کمتر از 100 تک تومن پاشون آب بخوره چرا که ترافیک داخلی کلا رایگانه ترافیک خارج رو هم تا جایی که من میدونم با ISP های خارجی همکاری متقابل دارند و پولی نمیدند .

فقط پول تجهیزات میدند که اونم هیچی نیست !

شبکه فور جی باید هر 500 متر الی یک کیلومتر یک bts داشته باشه تا استاندارد باشه ولی اوپراتور های ایرانی اومدن از حالت Turbo استفاده کردند که 10 الی 12 کیلومتر رو پوشش میده و ...

در کل ضرر نیست چون کسی که زیاد دور گوشی هست و مرتب از شبکه های اجتمائی استفاده میکنه بدون شک میدونه V P N یا پ ر وکسی چیه و کاربردش چیه .

bigcowboy
January 4th, 2018, 14:27
ساده اینا مردم بدبخت .

کجاش ضرره حالا شما مثلا فکر کردین میرین یک بسته 50 گیگی 6 ماهه میخرین 100 ت فکر کردین اینا پول دادن بابتش ؟ شاید کمتر از 100 تک تومن پاشون آب بخوره چرا که ترافیک داخلی کلا رایگانه ترافیک خارج رو هم تا جایی که من میدونم با ISP های خارجی همکاری متقابل دارند و پولی نمیدند .

فقط پول تجهیزات میدند که اونم هیچی نیست !

شبکه فور جی باید هر 500 متر الی یک کیلومتر یک bts داشته باشه تا استاندارد باشه ولی اوپراتور های ایرانی اومدن از حالت Turbo استفاده کردند که 10 الی 12 کیلومتر رو پوشش میده و ...

در کل ضرر نیست چون کسی که زیاد دور گوشی هست و مرتب از شبکه های اجتمائی استفاده میکنه بدون شک میدونه V P N یا پ ر وکسی چیه و کاربردش چیه .

شما که ساده تری
بذار ساده برات بگم
فکر کن شما ماهی 10 میل درامدته
بعد رفتی ماشین آوردی و ماهی 4 میل داری قسطشو میدی
بعد یه اتفاقی بیفته که درامدت برسه به ماهی 3 میل
اونوقت نه تنها قسط ماشینتو نمیتونی بدی بلکه اگه پیش بری از گرسنگی هم میمیری

پس باید به فکر راه حل باشی
راه حل اول : ماشینتو پس بدی
راه حل دوم : بیشتر کار کنی
راه حل سوم : انقد کارتو گرون کنی تا به ماهی 10 میل برسی

که در بیشتر موارد توی این مملکت همه راه حل سومو انتخاب میکنن

البته همه اینا از تفکرات من میاد و نظریس من نه اقتصاد دانم نه جامعه شناس