PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی کوچک در انتخاب سرورمجازی

davod_98
January 3rd, 2018, 15:43
با سلام.
من دنبال یه سرور ارزون(باتوجه به بودجم)هستم، باتوجه به مشخصات کلی سرور مجازی فعلا مطابق با بودجه منه اما میخوام دوتا چیز بپسرم:
1-آیا این مشخصات برای نیاز من مناسبه؟

{RAM 1024
cpu Intel Xeon E5-1650 v3 - 1 cores - Frequency 1GHz
ram 1GB DDR4
Hard drive 50GB
port 1Gb/s
ip 1
پهنای باند نامحدود
مجازی ساز vmware
anti ddos & anti spam}
قیمت:20تومن

2-برای سفارشم باید چه سیستم عاملی انتخاب کنم؟(از بین لینوکس ها)و به کدوم آموزش نصب اطمینان داشته باشم(منظورم اینه بله باید سرچ کنم اما خیلی زیاد و غ ق اطمینان هستن)

ممنون از محبت شما

a1994n1373
January 3rd, 2018, 15:52
32-2: هر گونه بحث و تبادل نظر در خصوص راه های عبور از فــ یـــ لــــ تــــــر ، نرم افزارها ، معرفی سایتهای فــ یـــ لــــ تــــــر شده ، نحوه کانفیگ سرورها جهت موارد فوق ، خرید و فروش اکانت ها ، برنامه های مربوطه و کلیه موارد مربوط به این موضوع به هر نحو اکیدا ممنوع می باشد ! شرکت در بحث ها و مطالب فوق نیز به معنی عدم رعایت این بند از قوانین می باشد و در صورت مشاهده دسترسی کاربران خاطی به انجمن مسدود خواهد شد.

davod_98
January 3rd, 2018, 16:09
سلام دوست عزیز . در صورت تمایل در بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید تا بتونیم خدمت شما آفر ارائه بدیم .
با تشکر
ینی از قیمت این پایین تر ؟ من داخل سایت پرسیدم گفتن فول شده
میتونید واسم پیغام خصوصی بدین الان؟

- - - Updated - - -

s
32-2: هر گونه بحث و تبادل نظر در خصوص راه های عبور از فــ یـــ لــــ تــــــر ، نرم افزارها ، معرفی سایتهای فــ یـــ لــــ تــــــر شده ، نحوه کانفیگ سرورها جهت موارد فوق ، خرید و فروش اکانت ها ، برنامه های مربوطه و کلیه موارد مربوط به این موضوع به هر نحو اکیدا ممنوع می باشد ! شرکت در بحث ها و مطالب فوق نیز به معنی عدم رعایت این بند از قوانین می باشد و در صورت مشاهده دسترسی کاربران خاطی به انجمن مسدود خواهد شد.

اصلاح شد

:Hamed:
January 3rd, 2018, 17:23
سلام ؛ وقت بخیر
برای اینکه دوستان آفر بدند باید در بخش درخواست سرویس تاپیک ایجاد کنید
بخش آموزشی نه !
با احترام.

AfranetServer
January 3rd, 2018, 22:44
با سلام.
من دنبال یه سرور ارزون(باتوجه به بودجم)هستم، باتوجه به مشخصات کلی سرور مجازی فعلا مطابق با بودجه منه اما میخوام دوتا چیز بپسرم:
1-آیا این مشخصات برای نیاز من مناسبه؟

{RAM 1024
cpu Intel Xeon E5-1650 v3 - 1 cores - Frequency 1GHz
ram 1GB DDR4
Hard drive 50GB
port 1Gb/s
ip 1
پهنای باند نامحدود
مجازی ساز vmware
anti ddos & anti spam}
قیمت:20تومن

2-برای سفارشم باید چه سیستم عاملی انتخاب کنم؟(از بین لینوکس ها)و به کدوم آموزش نصب اطمینان داشته باشم(منظورم اینه بله باید سرچ کنم اما خیلی زیاد و غ ق اطمینان هستن)

ممنون از محبت شما

با سلام

در قسمت درخواست سرویس تاپیک ارسال کنید
براتون از این قیمت پایین تر افر میدیم.

موفق باشید