PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تَبِ ماینینگ

mehrdadabed
January 2nd, 2018, 15:14
سلام،
حتما در جریان هستید که ماینینگ و فرایند استخراج کوین های مجازی چند وقتیه که به شدت بورس شده و اکثر افراد برای بدست آوردن ارز از این طریق دارن سرمایه گذاری می کنن،
تا جایی که الان کارت های گرافیک که تا چند ماه قبل فقط گیمرها مشتری شون بودن الان بسیار کمیاب شده و به محض موجود شدن خریداری میشن ...

تا جایی من تحقیق کردم، یکی از بزرگترین دلایلی که الان ماینینگ توی ایران مقرون به صرفه هست قیمت پایین برق هست و با این وضعیتی که هست فکر کنم تا چند وقت دیگه و همه گیر شدن ماینینگ خانگی، مصرف خونگی برق به صورت قابل ملاحظه بالا بره،
با توجه به تجربه شخصی من معمولا در چنین شرایطی دولت بی کار نمی شینه و یه سیستمی برای جلوگیری از ترویج این داستان پیاده می کنه،
پس باید مراقب بود چون ریسک این کار الان و با زیاد شدن کاربران خونگی ماینینگ به شدت در حال بالا رفتن هست، اگر توی این زمینه فعالیت می کنید با این پیش زمینه برید جلو که ممکنه تا چند ماه آینده به هر دلیلی ماینینگ مقرون به صرفه نباشه، اون زمان همین سخت افزاری که الان به سختی و با قیمت بالا گیر میاد، دیگه هیچ ارزشی نخواهد داشت و همه به فکر فروش خواهند بود.

دلالان برنده بازار پر سود ماینینگ

این وسط فقط دلالان ماینینگ هستن که توی این بازار آشفته نهایت استفاده رو می برن، یکی نیست بگه اگر کار ماینینگ اینقدر خوبه چرا خود این فروشگاه ها نمی زنن توی کار ماینینگ ...

یه نمونه از افزایش قیمت یک ریگ ماینینگ توی این چند روز رو به این پست ضمیمه کردم تا ببینید چطور 8 کارت گرافیک 325 دلاری داره به قیمت چند برابر فروخته میشه:

قیمت کارت در آمازون 325 دلار لینک (https://www.amazon.com/XFX-RADEON-1266MHz-Graphic-RX-480M4BFA6/dp/B01HQAUOYI/ref=sr_1_fkmr0_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1514891878&sr=1-1-fkmr0&keywords=XFX+RADEON+RX+480+8GB) قیمت 8 کارت 2600 دلار با دلار 4800 تومان برابر با 12.5 میلیون تومن
بقیه اقلام، مثل مادر بورد، اتصالات، پاور و ... : 3 میلیون تمومان
-------------------------------
قیمت تمام شده حداکثر 15.5 تومان

قیمت فروشگاهی: ۱۹۸۵۵۰۰۰ تومان

یعنی روی هر کدوم از این یونیت ها بیش از 4 میلیون تومن استفاده هست !!!!

جالب اینجاست که هر کدوم از این یونیت ها با سرعت باد خریداری میشن!

صفحه تغییر قیمت:
37369

صفحه خرید یونیت:
37371