PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تلگرام و اینستاگرام ف ی ل ت ر شد

seokaran.org
December 31st, 2017, 19:42
سلام
تلگرام ف ی ل ت شد متاسفانه
صدا و سیما اعلام کرد که این ف ی ل ت ر ی ن گ موقتی هست و به علت مسائل امنیتی ( همین تظاهرات اخیر ) انجام شده
دلم برا خودم میسوزه که 12 میلیون یه کانال تلگرام خریدم بعد اینطور شد !هعیییییییییییییییییییییی �یییییییییییییییییییییی
نظر شما چیه درباره این *****ینگ ؟
ایا باید با تلگرام خدافسی کرد ؟
ایا میشه به اینده کسب و کار های اینترنتی روی تلگرام حساب کرد ؟
نیازمند تجربه هاتون هستیم !

iranwebshop
December 31st, 2017, 19:48
باید صبر کنیم تا اوضاع اروم بشه با توجه به اینکه فروش بیش از 50 درصد از پهنای باند همراه اول و ایرانسل و رایتل و ... از تلگرام و ایسنتاگرام هست بعید به نظر میرسه داعمی باشه

سیدرضا بازیار
December 31st, 2017, 19:48
طوری مسدود شده که با قندشکن هم باز نمیشه
ما هم منبع درامدمون تلگرام و اینستاگرام هست... :62:

- - - Updated - - -

اگه راهی واسه ورود پیدا کردید به منم اطلاع بدین
واقعا نیاز دارم به ادامه کار و کسب درامدم

iranwebshop
December 31st, 2017, 19:52
خیلی از کسب و کارها وابسته به تلگرام شده و خیلی از سرویسها و خدمات هم مشکل پیدا کردند چاره ای نیست باید صبر کنیم

almandata
December 31st, 2017, 20:08
یکی از بهترین راهها برای جذب مردم و اعتراض به دولت ها بود

بجای این محدودیت ها کارشونو درست کنن دهن ملت رو صاف کردن یه نفر راضی نیست از این مملکت

host-net
December 31st, 2017, 20:32
درود و احترام

یه سلامی عرض کنم خدمت اون دسته عزیزانی که میگفتن هیچ راهی برای مسدودی اینستاو تلگرام نیست و کلی عالمانه نظریه میدادن;;)
خدارو شکر که موقتی هست
متاسفانه یک دسته از داعشی های وطنی باعث این مشکل شدن
مشکلات اقتصادی و ...... بیشک وجود داره کسی انکارش نیست ولی اونایی که این کارو کردن سال 88 هم همینکار رو کردن

به امید روزی که بتونیم بهتر بفهمیم و هرچیزی رو قاطی موارد دیگه نکنیم
انتخاب مجلسی پر از د زد - شوراهای پر از د ز د - دولتی پر از دز د و....... مقصر اصلیش ما مردم هستیم که نادانانه انتخاب میکنیم
زمانی که ملت جاهل شوند خران حکمرانی خواهند کرد:)

Geravand79
December 31st, 2017, 20:52
موقتی هستش تا زمانی که این درگیری ها تموم بشه .
اما سوال اصلی اینه که این درگیری ها کی تموم میشه ؟
آیا اصلا تموم میشه ؟
یا این که ... البته بعیده

سیدرضا بازیار
December 31st, 2017, 21:51
ظاهرا قندشکن ها هم غیر فعال شدند
من با یه روش تونستم از شیلترینگ عبور کنم. حالا فقط باید یه روش واسه باز کردن تلگرام باز کنم
البته استفاده من فقط کسب درامد بود و موارد درسی و جزوه ها و... من توی تلگرام هست و باید هر طور شده اونا رو تا فردا دانلود کنم چون وسط امتحانات پایان ترم هستم

host-net
December 31st, 2017, 21:58
ظاهرا قندشکن ها هم غیر فعال شدند
من با یه روش تونستم از شیلترینگ عبور کنم. حالا فقط باید یه روش واسه باز کردن تلگرام باز کنم
البته استفاده من فقط کسب درامد بود و موارد درسی و جزوه ها و... من توی تلگرام هست و باید هر طور شده اونا رو تا فردا دانلود کنم چون وسط امتحانات پایان ترم هستم

درود

با سرور مجازی امکان اتصال هست

ashadata
December 31st, 2017, 22:00
دوستان پورت هارو بستن برای pptp و ....

با لنترن و سایفون ولی وصل میتونید بشید

سیدرضا بازیار
December 31st, 2017, 22:12
کجا میتونم یه سرور مجازی واسه اتصال تهیه کنم؟ سردر ارزان فقط واسه تلگرام و اینستاگرام (جهت استفاده درسی و پشتیبانی مشتریان)