PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل صفحه سفید و نحوه حل کردن آن

Al2ash
December 28th, 2017, 19:10
دوستان عزیز یک سوال داشتم اون هم اینه که من با همه درگاه پرداخت های بانکی روی وبسایتم یه مشکلی دارم اونم اینه که بعد از پرداخت زمان بازگشت به وبسایت پذیرنده یک صفحه سفید با ارور gateway timeout میده که توی عکس پیوستی مشخصه
با جستجو توی انجمن دیدم دوستان میگن مشکل از قالب هست که با هر قالبی تست میکنم این مشکل وجود داره با پشتیبانی سرور هم تماس داشتم گفتند مشکلی وجود نداره و بقیه هم دارن استفاده میکنن بدون مشکل
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که چجوری میتونم مشکل رو رفع کنم ؟؟

البته هم پرداخت انجام میشه هم از حساب مشتری کسر میشه و به حساب من میاد و فقط سرویس مورد نظر توی whmcs به صورت معلق باقی میمونه تا من دستی فعالش کنم .

اینم عکس از صفحه :
37350

:Hamed:
December 28th, 2017, 19:20
سلام ؛ وقت بخیر
با درگاه واسطتتون در ارتباط باشید
این مورد رو حل میکنند
با احترام.

Al2ash
December 28th, 2017, 19:21
والا با هر سه تاشون در ارتباط بودم و نتیجه ای در بر نداشت

farhadhelix
December 28th, 2017, 22:15
دوستان عزیز یک سوال داشتم اون هم اینه که من با همه درگاه پرداخت های بانکی روی وبسایتم یه مشکلی دارم اونم اینه که بعد از پرداخت زمان بازگشت به وبسایت پذیرنده یک صفحه سفید با ارور gateway timeout میده که توی عکس پیوستی مشخصه
با جستجو توی انجمن دیدم دوستان میگن مشکل از قالب هست که با هر قالبی تست میکنم این مشکل وجود داره با پشتیبانی سرور هم تماس داشتم گفتند مشکلی وجود نداره و بقیه هم دارن استفاده میکنن بدون مشکل
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که چجوری میتونم مشکل رو رفع کنم ؟؟

البته هم پرداخت انجام میشه هم از حساب مشتری کسر میشه و به حساب من میاد و فقط سرویس مورد نظر توی whmcs به صورت معلق باقی میمونه تا من دستی فعالش کنم .

اینم عکس از صفحه :
37350

سلام

احتمالا پورت های مربوطه ورودی سایت شما بسته نیست؟

Al2ash
December 29th, 2017, 03:41
نمیدونم والا ، من که هر جی به ذهنم رسید رو انجام دادم ، فقط میدونم مشکل از سمت سرور هست و این رو مطمئن شدم ، چون یه مستر ریسلر ساختم و همه چیز رو روی اون انتقال دادم و به درستی و بدون مشکل همه چیز اوکی بود ، جالبه که به مدیریت سرورم تیکت زدم میگم سرویس من رو پاک کن (آلفا ریسلر ) دارم پونصد تا تیکت با من رد و بدل کرد آخر هم تن به پاک کردن و از اول ساختن نداد که نداد ، موندم چرا انقدر از پاک کردن سرویس من سر باز میزنه .

در کل فکر کنم باید دنبال یه سرویس دهنده دیگه باشم ، اگر کسی آلفا یا سوپر آلفا ارئه میکنه و پشتیبانی خوبی داره رو معرفی کتید ممنون میشم .

Santourio
December 30th, 2017, 03:07
مشکلتون حل شد ؟

Al2ash
December 30th, 2017, 03:09
بله ظاهرا api ای که بهم داده بودن برای دامنه اصلی بود ، و من روی ساب دامین ازش استفاده میکردم که الان مشکل حل شدش، ممنون از شما