PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی ویندوز 2008 المان

emdserver.com
December 27th, 2017, 20:22
با احترام خدمت همکاران محترم یه عدد سرور ویندوز 2008 نیاز دارم برای چند ساعت جهت گانفیگ سرور اختصاصی و اصلا فشاری هم به سرو نمی اوریم تنها یک ایزو اپلود می خواهیم کنیم روی سرور المان اگر همکاری بزرگ واری کند برای چند ساعت یک عدد سرور مجازی ویندوز با رم 2 در اختیارم قرار دهد ممنون می شوم
الان مجازی ساز وی ام ور هست می خواهم مجازی سازم را تغییر دهم اگر دوستان کمک کنند ممنون می شوم دوستان چون همکاران معمولا دنبال پول هستن و اصلا همکاری نمی کنند اگر واسه یه روز قیمت بدید ممنون می شوم با تشکر

mizban97
December 27th, 2017, 20:33
با احترام خدمت همکاران محترم یه عدد سرور ویندوز 2008 نیاز دارم برای چند ساعت جهت گانفیگ سرور اختصاصی و اصلا فشاری هم به سرو نمی اوریم تنها یک ایزو اپلود می خواهیم کنیم روی سرور المان اگر همکاری بزرگ واری کند برای چند ساعت یک عدد سرور مجازی ویندوز با رم 2 در اختیارم قرار دهد ممنون می شوم
الان مجازی ساز وی ام ور هست می خواهم مجازی سازم را تغییر دهم اگر دوستان کمک کنند ممنون می شوم

سلام
سرور درخواستی شما به مدت یک روز مبلغ 5 هزار تومان قابل ارائه هست.
تلگرام پیام بدید.
09039126726

- - - Updated - - -

دوستان با ایشون صحبت شد.
ایشون مایل به دریافت سرویس رایگان هستند.
موفق باشند.

emdserver.com
December 27th, 2017, 20:43
سلام
سرور درخواستی شما به مدت یک روز مبلغ 5 هزار تومان قابل ارائه هست.
تلگرام پیام بدید.
09039126726

- - - Updated - - -

دوستان با ایشون صحبت شد.
ایشون مایل به دریافت سرویس رایگان هستند.
موفق باشند.

دویتان بنده مایل به دریافت سرور رایگان نیستم این اقا گفت 5 هزار پرداخت شود گفتیم مشکلی نیست گفت خوب برو فاکتور را پرداخت کن تا سرور را تحویل بدم دوستان عزیز سرور واسه یه روز اگر کسی 5 هزار داره با این که همکار هستم و خودم سرور می فروشم اما می خواهعم یک ساعت سرور کانفیگ کنم و نیاز دارم و سرور برای ریموت ندارم اگر ارائه شود ممنون می شوم نه کلاه بردار هستیم نه مشکلی داریم نماد اعتماد داریم دفتر خدماتی هم داریم برای کارمون اما وقتی خود همکارت قبولت نداشته باشه و این چنین برخورد داشته باشه خدا به داد مشتری هاشون برسه منتظر اعلام افرها هستم

ehsaan
December 28th, 2017, 02:44
دویتان بنده مایل به دریافت سرور رایگان نیستم این اقا گفت 5 هزار پرداخت شود گفتیم مشکلی نیست گفت خوب برو فاکتور را پرداخت کن تا سرور را تحویل بدم دوستان عزیز سرور واسه یه روز اگر کسی 5 هزار داره با این که همکار هستم و خودم سرور می فروشم اما می خواهعم یک ساعت سرور کانفیگ کنم و نیاز دارم و سرور برای ریموت ندارم اگر ارائه شود ممنون می شوم نه کلاه بردار هستیم نه مشکلی داریم نماد اعتماد داریم دفتر خدماتی هم داریم برای کارمون اما وقتی خود همکارت قبولت نداشته باشه و این چنین برخورد داشته باشه خدا به داد مشتری هاشون برسه منتظر اعلام افرها هستم
خب فاکتور رو پرداخت کنید تا سرور رو بدن، الان مشکل کار کجاست؟