PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصرف بالای منابع سرور

info.reza
December 26th, 2017, 17:43
سلام

یک سایت با بازدید روزی حدود 15 هزار سایت در یک سرور مجازی با مشخصات سخت افزاری 6 گیگ رم با 7 هسته سی پی یو با وب سرور آپاچی داریم
تمام منابع سرور مصرفش بسیار بالا و نزدیک به 100 است ، لطفا بنده را راهنمایی کنید چیکار بایستی انجام دهم !
سایت ما قبلا روی یک سرور مجازی دیگر بود ولی این مصرف و قطعی مکرر سایت خیلی خیلی کم وجود داشت ولی در این سرور پیوسته سایت با ارور مواجه می شود!

تصویری از دستور htop قرار میدم تا مشاهده کنید !

موفق باشید

a1994n1373
December 26th, 2017, 20:45
با سلام و احترام . در صورت تمایل در ارتباط باشید میتونیم در خدمت باشیم .

Mr-Pro
December 26th, 2017, 20:53
برای میزبانی وب سایت خودتون از کدوم کنترل پنل استفاده میکنید ؟ سرویستون کانفیگ شده یا فقط نصب کردید ؟ کارهای زیادی برای کاهش لود میشه انجام داد اما بستگی به نوع کنترل پنل و سایت هایی داره که روی سرور قرار گرفتن .
برخی از کارهایی که میشه انجام داد :
استفاده از MPM مناسب برای آپاچی
استفاده از Nginx در مقابل آپاچی به عنوان Reverse Pr*xy
استفاده از Cache هایی مانند Redis روی سرور
و ...

Mr-Pro
December 26th, 2017, 21:17
دوست عزیز وب سرور آپاچی طوری هست که اگر شما همین الان یک سرور اختصاصی هم تهیه کنید بازم لود اضافی روی سرور ایجاد میکنه . ذات این وب سرور به این شکل هست . بنده که دسترسی به سرور ندارم اما منطق این رو میگه که سرور رو 100 درصد بهینه کنن . اونوقت اگر باز هم مشکلی باشه معلوم میشه که از کمبود منابع هست . اگر ابتدا و قبل از بهینه سازی سرور اقدام به تغییر سخت افزار کنن ممکن است هزینه های زیادی رو متقبل بشن چون هزینه کانفیگ ها یک بار هست ولی هزینه ارتقا سرور رو باید هر ماه موقع تمدید حساب کنن .

Farid Saadat
December 26th, 2017, 22:29
سلام،
جایی که شما رو راهنمایی میکنه به تلگرام مشخصه سطح کاریش!
در صورت تمایل پ.خ در ارتباط باشید و بودجه خودتون رو اعلام بفرمایید تا آفر و لینک خرید و مشاوره برای شما ارسال بشه.

با احترام.

mohsengham
December 26th, 2017, 23:05
از وردپرس استفاده میکنین؟

almanwebhost
December 26th, 2017, 23:51
سلام

یک سایت با بازدید روزی حدود 15 هزار سایت در یک سرور مجازی با مشخصات سخت افزاری 6 گیگ رم با 7 هسته سی پی یو با وب سرور آپاچی داریم
تمام منابع سرور مصرفش بسیار بالا و نزدیک به 100 است ، لطفا بنده را راهنمایی کنید چیکار بایستی انجام دهم !
سایت ما قبلا روی یک سرور مجازی دیگر بود ولی این مصرف و قطعی مکرر سایت خیلی خیلی کم وجود داشت ولی در این سرور پیوسته سایت با ارور مواجه می شود!

موفق باشید
ادرس سایت رو لطفا پ.خ کنین
درصورت تمایل به کانفیگ نیز درخدمتتون هستیم

shoping_server
December 27th, 2017, 00:42
سلام دوست عزیز
من این سخت افزاری که گفتید رو توی نگاه اول متوجه یک چیز شدم
متوجه 7 هسته پردازنده
وقتی شما یک سرور اجاره میکنید و معمولا 4 هسته یا 8 هسته داره ( این سرور های مقولی هستن که صرفه اقتصادی برای مجازی سازی داره )
به نظر شما کسی که میخواد مجازی سازی بکنه و 7 هسته پردازنده از 8 هسته رو به شما بده مقول هست ؟
مگر اینکه شما کل پول سرور رو داده باشید
توی المان چنین سروری ارائه نمیشه
مگر از فرانسه یا انگلیس این سرور رو دشته باشید
خوش بینانه میگیم ار فرانسه که ارزونتر هست دارید
قیمت این سرور حداقل 400 تومان برای فروشنده هست
ایا مبلغی که شما پرداخت کردید بیشتر 400 تومان هست ؟
چرا که فروشنده باید سود کنه از اجاره دادن این سرور
اگر شما کمتر دارید پرداخت میکنید مطمدن باشید منابع شما فیک هست
ولی اگر بیشتر پرداخت میکنید
معقول اینه که برید خودتون سرور اختصاصی بخیر جای اجاره کردن سرور مجازی
امیدوارم جواب سوالتونو گرفته باشید

Geravand79
December 28th, 2017, 17:36
مطمئنید که منابع واقعی بهتون دادن ؟
جایی که ازش خرید کردین مطمئن و با سابقه س ؟
اگه نه که دیگه معلومه مشکل کجاست
اما اگه از سرویس دهنده مطمئنید , کانفیگ سرور رو بدید یه فرد حرفه ای انجام بده .. افراد زیادی در این زمینه اینجا فعالیت میکنن

:Hamed:
December 28th, 2017, 17:50
سلام ؛ وقت بخیر
سرور رو بدید کانفیگ کنند
پیشنهاد من به شما چناب سادات هست
http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=121346
با احترام.

AfranetServer
January 2nd, 2018, 22:04
سلام

موفق باشید

با سلام و عرض احترام

چرا از وب سرور های دیگر استفاده نمیکنید؟
کنترل پنلتون چیه؟
کانفیگ ها به درستی انجام شده؟

cloudu
January 3rd, 2018, 14:02
پیشنهاد میکنم کانفیگ سرورتون رو بدید بررسی کنند!

- - - Updated - - -

پیشنهاد میکنم کانفیگ سرورتون رو بدید بررسی کنند!

hostorder
January 3rd, 2018, 15:48
پیشنهاد میکنم از جناب سنجری لایت اسپید اشتراکی تهیه کنید