PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد متصل شدن دوربین مداربسته به اینترنت

leberman
December 25th, 2017, 17:16
سلام من همه کارهای دوربین مدار بسته رو انجام دادم و از طریق اینترنت و مودم به صورت وایرلس وصل میشم و مشکلی نداره اما زمانیکه میخوام از طریق اینترنت سیمکارتم و از طریق نرم افزاری که برای دوربین تعبیه شده متصل بشم این ارتباط برقرار نمیشه. فکر میکنم باید آی پی استاتیک تهیه بشه و عمل فورواردینگ آی پی صورت بگیره .
دوستانیکه اطلاع دارن ممنون میشم راهنمایی بفرمایند.

razavihost
December 25th, 2017, 18:06
سلام من همه کارهای دوربین مدار بسته رو انجام دادم و از طریق اینترنت و مودم به صورت وایرلس وصل میشم و مشکلی نداره اما زمانیکه میخوام از طریق اینترنت سیمکارتم و از طریق نرم افزاری که برای دوربین تعبیه شده متصل بشم این ارتباط برقرار نمیشه. فکر میکنم باید آی پی استاتیک تهیه بشه و عمل فورواردینگ آی پی صورت بگیره .
دوستانیکه اطلاع دارن ممنون میشم راهنمایی بفرمایند.

بصورت وایرلس که وصل میشید فکر میکنم عملا دارین با ip لوکال دوربین رو میبینید.
برای اینکه از روی اینترنت بخواید ببنید باید ip پاپلیک ثابت داشته باشید و پورت فوروارد کنید و یا اگه dvr شما یا nvr شما سرویس DDNS داره از اون استفاده کنید.

arminkit1
December 25th, 2017, 22:36
سلام
مدل dvr تون رو لطف کنید بگید
آی پی استاتیک هم گرفتید توی مودم تنظیم شده؟

majidisaloo1
December 25th, 2017, 23:08
با سلام
دو حالت داره
یا باید آی پی پابلیک بگیرید یا جدیدا دیگه نیاز نیست و دوربین رو به شرکت خوده ivr با اینترنت وصل میشه و از طرف دیگه شما به اون شرکت وصل میشید
کیفیتش مثل اولی نیست اما درد سر داشتن آی پی استاتیک رو نمیکشید .

farhadhelix
December 25th, 2017, 23:22
بهترین راه اینه که ای پی استاتیک تهیه کنید یا از یکی از ارائه دهنده های dynamic dns استفاده کنید برای ثابت نگه داشتن یک دی ان اس که ای پی پابلیکتون رو همیشه در دسترس داشته باشی
بعد عمل port forwarding به ای پی لوکال دوربین مدار بسته روی پورت مورد نظرش .

leberman
December 25th, 2017, 23:25
سلام
مدل dvr تون رو لطف کنید بگید
آی پی استاتیک هم گرفتید توی مودم تنظیم شده؟
سلام مدل dexon H.264
بله سفارش دادیم فردا قرار هست روی‌ سرویس اعمال بشه