PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاهبرداری کاربر hamed_php

jox
December 25th, 2017, 10:40
دو هفته پیش من در تاپیک http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=194113 درخواست پرداخت 100 دلار پرفکت مانی داشتم

کاربر http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=119638 پاسخ تاپیک رو داد و یک آی دی تلگرام داد که بهش پیام بدم

منم توی تلگرام بهش پیام دادم 128هزار تومان بابت 30دلار براش کارت به کارت کردم

بعد از کارت به کارت پرداخت رو انجام نداد و دیگه جواب نداد

و پیام هاش رو از تاپیک حذف کرده اما در ایمیل های ارسالی وبهاستینگ تاک هنوز پست هایی که در تاپیک فرستاده و اعلانش از طریق ایمیل اومده موجوده

37331

کسی این آی دی رو میشناسه؟

شماره کارت و نام صاحب حساب و چت های تلگرامش هست و اگه نیاز باشه به مراجع قضایی اعلام میشه

بیشتر جهت اطلاع رسانی بود هرچند که با روش ها و نام کاربری های مختلف میتونه بازم کلاهبرداری کنه

پ.ن : یک حرف کلیشه ای لازمه بگم که حتما حتما با کسانی که نمیشناسید و اعتماد ندارید معامله انجام ندید. خداروشکر این مبلغش زیاد نبود و من اصلا برام مهم نیست قبل تر از این به خیلیا اعتماد کردم و مبالغ چندملیونی رو راحت کارت به کارت کردم اما از این به بعد سعی میکنم بیشتر حواسم جمع باشه

تا وقتی که سایت های معتبری هستند که میتونن خدماتی رو انجام بدن به خاطر چند درصد بیشتر یا کمتر با افراد غیرمعتبر و ناشناس معامله نکنید.

mohsen987
December 25th, 2017, 11:27
به راحتی میتونی ازش شکایت کنی تو 24ساعت پروندت به جریان میوفته تو سایت پلیس فتا برا دوهزارتومنم میتونی شکایت کنی. از سایت های معتبر استفاده کن مثلا ایرانی کارت من از این سایت استفاده کردم میدونم معتبره. www.cyberpolice.ir تو این سایت برو بعد بزن ارتباطات مردمی میتونی شکایت کنی اداره پلیسم میتونی بری اینو باید بگیرنش تا سربقیه کلاه نزاره

arminkit1
December 25th, 2017, 11:31
سلام
از مراجع قضایی حتما پیگیری کنید که فکر نکنن به این راحتی هر کاری دلشون میخواد میتونن انجام بدن
از الان تشکر میکنم بابت پیگیریتون

jox
December 25th, 2017, 11:37
به راحتی میتونی ازش شکایت کنی تو 24ساعت پروندت به جریان میوفته تو سایت پلیس فتا برا دوهزارتومنم میتونی شکایت کنی. از سایت های معتبر استفاده کن مثلا ایرانی کارت من از این سایت استفاده کردم میدونم معتبره. www.cyberpolice.ir (http://www.cyberpolice.ir) تو این سایت برو بعد بزن ارتباطات مردمی میتونی شکایت کنی اداره پلیسم میتونی بری اینو باید بگیرنش تا سربقیه کلاه نزاره
اینا خیلی زرنگن یه مورد دیگه بود که اونم کلاهبرداری کرده بود شماره کارت خودشو نمیداد

معمولا مستقیما شماره کارت خودشونو نمیدن
مثلا میان از یکی که یه چیزیو (مثلا گیفت کارت) میفروشه شماره کارت میگیرن میگن برات واریز میکنیم بعد شماره کارت اون طرف رو به ما میدن ما پول رو به اون طرف واریز میکنیم و اونا بعد میرن از طرف گیف کارت رو میگیرن و بعد به یکی دیگه میفروشن گیفت کارت هم قابل ردیابی نیست که این به کی فروخته...
و این وسط ردی هم ازش به جا نمیمونه اگه یه کم دقت کنه

تازه کار
December 25th, 2017, 11:49
این موجود راحت نمیشینه حتما دنبال مورد های دیگه هم میره لطفا شکایت کنید تا سراغ فرد دیگه ای نره...

mohsen987
December 25th, 2017, 12:04
سلام
از مراجع قضایی حتما پیگیری کنید که فکر نکنن به این راحتی هر کاری دلشون میخواد میتونن انجام بدن
از الان تشکر میکنم بابت پیگیریتون
تو این چند سال ایرانم تو فضای سایبری پیشرفت کرده براش دام میزارن میگیرنش سامانه های نظارتی هم هستن که موارد مشکوکو زیر نظر میگیرن و به راهتی میگیرنش اینو حتما باید بگیرنش تا سر بقیه کلاه نزاره نتیجه رو برای ماهم بگو

Genral X2
December 25th, 2017, 13:35
شکایت کنید پیداش میشه خدابخواهد

farhadhelix
December 25th, 2017, 13:43
اینو شکایت کنید بگیرید اصلا موضوعه پولش نیست شما بگو 2 هزار تومان

این که فکر میکنن زرنگن و کسی کاریشون نداره اعصاب ادمو خورد میکنه

ممنون میشن اینطور ادم هارو بد بگیرید

farmanrava
December 25th, 2017, 13:48
اینا خیلی زرنگن یه مورد دیگه بود که اونم کلاهبرداری کرده بود شماره کارت خودشو نمیداد

معمولا مستقیما شماره کارت خودشونو نمیدن
مثلا میان از یکی که یه چیزیو (مثلا گیفت کارت) میفروشه شماره کارت میگیرن میگن برات واریز میکنیم بعد شماره کارت اون طرف رو به ما میدن ما پول رو به اون طرف واریز میکنیم و اونا بعد میرن از طرف گیف کارت رو میگیرن و بعد به یکی دیگه میفروشن گیفت کارت هم قابل ردیابی نیست که این به کی فروخته...
و این وسط ردی هم ازش به جا نمیمونه اگه یه کم دقت کنه

شماره کارتی که دادن به نام خودشون نبوده ؟

a1994n1373
December 25th, 2017, 14:13
سلام . کاشکی اون دوستانی که همیشه دنبال پایین ترین مبلغ به هر قیمتی هستن یه سری به این تاپیک بزنن !

شما هم حتما شکایت و پیگیری کنید دست اینجور آدما از بازار کوتاه شه .