PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل لاکین نشدن whmcs و خطای Invalid CSRF Protection Token

abdollahpor
December 24th, 2017, 15:29
درود وقت بخیر مشکلمو تو موشوع دیگه مشخص کردم ولی بازم بیشتر توضیح بدم

لاگین نمیشه نمیدونم چرا ولی وقتی تو صفحه فرم لاگین میام زبان رو میزنم رو فارسی یا هرچی و به خاطر سپردنشم تیک میزنم وارد میشه ولی هیچ کار خاصی نشون نمیده مشکل فکر میکنم مال سیشن هست
منتحی هر کار که بگین براش کردم ولی درست نشد

کارایی که کردم
ورژن php روی 7 گذاشتم

پوشه /tmp پوشه سیشنم هست که توی php هم ثبت شده سطح دستسیشم تغییر دادم روی 777 دیگه از این خاناترش نبود

بعد از اون این کد رو هم پیداش کردم :

session_save_path(__DIR__ . “/session”);
ini_set(‘session.gc_probability’, 1);

اینم گذاشتم پوششم ساختم دسترسی هاشم اوکی کردم ولی بازمممم مشکل داش

هنوز درگیرم و موفق نشدم اگه ممکنه یه کمکی کنین اینو درست کنم ممنون میشم دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

payamhost
December 24th, 2017, 19:45
درود وقت بخیر مشکلمو تو موشوع دیگه مشخص کردم ولی بازم بیشتر توضیح بدم

لاگین نمیشه نمیدونم چرا ولی وقتی تو صفحه فرم لاگین میام زبان رو میزنم رو فارسی یا هرچی و به خاطر سپردنشم تیک میزنم وارد میشه ولی هیچ کار خاصی نشون نمیده مشکل فکر میکنم مال سیشن هست
منتحی هر کار که بگین براش کردم ولی درست نشد

کارایی که کردم
ورژن php روی 7 گذاشتم

پوشه /tmp پوشه سیشنم هست که توی php هم ثبت شده سطح دستسیشم تغییر دادم روی 777 دیگه از این خاناترش نبود

بعد از اون این کد رو هم پیداش کردم :

session_save_path(__DIR__ . “/session”);
ini_set(‘session.gc_probability’, 1);

اینم گذاشتم پوششم ساختم دسترسی هاشم اوکی کردم ولی بازمممم مشکل داش

هنوز درگیرم و موفق نشدم اگه ممکنه یه کمکی کنین اینو درست کنم ممنون میشم دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

با سلام به تلگرام بنده پیام بدید مشکل بررسی و رفع گردد

@payamhost_com

abdollahpor
December 25th, 2017, 15:52
ممنونم ازت دوست عزیز Payamhost

مشکل از سرور بود ببینم سرور اوکی بشه چی میشه واقعا زحمت کشیدی . ممنون از دوست عزیز Payamhost که کمک کردن