PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درمورد اینترنت غیرحجمی شاتل

facesaz
December 23rd, 2017, 23:53
سلام
من یه سرویس دو میگ گرفتم از شاتل 65گیگ الان 30گیگ رو بهم داده ومیگه بقیش درصورتی بهت تعلق میگیره که از سایت های ایرانی بیشتر استفاده کنی همچین چیزی برا شما به وجود اومده؟

Geravand79
December 24th, 2017, 00:08
همون تعرفه ی نصف قیمت هستش که واسه ی سایت های ایرانی وجود داره.
فقط جوری میگن که ترغیب شی خرید کنی :)

قزوین هاست
December 24th, 2017, 00:10
سلام
عجیبه!
واسه من تو شرکت دیگه که سرویس دارم همچین چیزی چیش نیومده!
از نماینده شون گرفتید یا خود شاتل؟
از طریق اینجا شکایت کنید:
www.195.ir

facesaz
December 24th, 2017, 00:38
سلام
عجیبه!
واسه من تو شرکت دیگه که سرویس دارم همچین چیزی چیش نیومده!
از نماینده شون گرفتید یا خود شاتل؟
از طریق اینجا شکایت کنید:
www.195.ir (http://www.195.ir)

از نماینده اصلیش توشهرمون بله شکایت کردم

m2n
December 24th, 2017, 01:03
سلام
من یه سرویس دو میگ گرفتم از شاتل 65گیگ الان 30گیگ رو بهم داده ومیگه بقیش درصورتی بهت تعلق میگیره که از سایت های ایرانی بیشتر استفاده کنی همچین چیزی برا شما به وجود اومده؟

نه همچین چیزی وجود نداره الان من 350 گیگ ترافیک دارم توی پنل فقط 175 گیگ نشون میده که ماله ترافیک بین المللهست اگر من 176 گیگ استفاده کنم از ترافیک داخلی من کم میشه جوری که مثلا یک گیگ مصرف داشتم باشم 3 گیگ از ترافیک داخلی کم میشه. :-

ErbHosting
December 24th, 2017, 13:25
سلام
اولین حرفم اینه که اصلا فعلا از شرکت های شاتل و آسیاتک خرید نکنید برید سراغ شرکت های که اینترنت خوبی میدن مثل فن آوا ، پیشگامان یا های وب
خوب شرکت شاتل وقتی شما ترافیک 160رو خریداری می کنید ترافیک 80 گیگ رو براتون تو پنل نمایش میشه
چرا که ترافیک داخلی رو که مصرف می کنی 1/2 ترافیکت کم میشه

navid2zp
December 24th, 2017, 13:27
فرقی با بقیه شرکت ها نمی کنه
بقیه شرکت ها همون عدد رو میزنن و ترافیک بین الملل 2 برابر کم می کنن
شاتل ترافیک بین الملل رو میزنه و ترافیک داخل رو نصف کم می کنه

اتفاقا کار شاتل خیلی منطقی تر هست که ترافیک بین الملل رو در نظر گرفته نه ترافیک داخل رو

ErbHosting
December 24th, 2017, 14:42
فرقی با بقیه شرکت ها نمی کنه
بقیه شرکت ها همون عدد رو میزنن و ترافیک بین الملل 2 برابر کم می کنن
شاتل ترافیک بین الملل رو میزنه و ترافیک داخل رو نصف کم می کنه

اتفاقا کار شاتل خیلی منطقی تر هست که ترافیک بین الملل رو در نظر گرفته نه ترافیک داخل رو
http://images.farnet.ir/2017/12/tables.jpg

مینا-صیفی
December 24th, 2017, 15:08
ولی در مجموع ااینکه تفکیک کردن داخل و خارج ترافیک ها را خیلی گیج کننده و سر درگمی بوجود برای خیلی عموم جامع اورده همه اینطور قوانین ها را بلد نیستند حتی بهشونم بگید باز سردرگم میشوند یا یاد هم بگیرند چند مدت بعد یادشان میره در کل همینطور که سرویس ها را یکپارچه کردن باس ترافیک هم یکپارچه میشد . وقتی که 2 برابر حساب میشه پس داخلی رو نیم بها حساب کنند ولی داخل 1 هست خارجی 2 .( چرا وقتی طرف 1 مگابایت دانلود میکنه باس 2 برابر حساب بشه و باس نیم به یک باشه یا یک به یک .
طرح شبانه رایگان هم افزوده بشه به این طرح ها وگرنه برای دانلودر ها اصلا هیچ کدام از تعرفه ها بصرفه نیست .

ErbHosting
December 24th, 2017, 15:35
ولی در مجموع ااینکه تفکیک کردن داخل و خارج ترافیک ها را خیلی گیج کننده و سر درگمی بوجود برای خیلی عموم جامع اورده همه اینطور قوانین ها را بلد نیستند حتی بهشونم بگید باز سردرگم میشوند یا یاد هم بگیرند چند مدت بعد یادشان میره در کل همینطور که سرویس ها را یکپارچه کردن باس ترافیک هم یکپارچه میشد . وقتی که 2 برابر حساب میشه پس داخلی رو نیم بها حساب کنند ولی داخل 1 هست خارجی 2 .( چرا وقتی طرف 1 مگابایت دانلود میکنه باس 2 برابر حساب بشه و باس نیم به یک باشه یا یک به یک .
طرح شبانه رایگان هم افزوده بشه به این طرح ها وگرنه برای دانلودر ها اصلا هیچ کدام از تعرفه ها بصرفه نیست .
شرکت های پشیگامان ، شاتل ، پارس آنلاین و فن آوا طرح های شبانه دارند
مشکلاتی که شاتل داره اینه که دانلودت که زیاد شه در ساعات شبانه محدود میشید
پیشگامان که 8 مگ بهتون میده در ساعات شبانه
بقیه رو هم تجریه نکردم

navid2zp
December 24th, 2017, 16:31
http://images.farnet.ir/2017/12/tables.jpg

پیشگامان طرح 1 ترابایت فقط برای ماه اول هست
بعد میاد روی 300 گیگ اگر اشتباه نکنم
به عبارتی قابل تمدید نیست

ErbHosting
December 24th, 2017, 16:47