PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازي اروپا ميخوام براي راه اندازي چند تا سايت دانلود. كيفيتش بالا پينگ و پورت با كيفيت. قيمت حدود 4 يورو در ماه. براي سه سال ميخوام.

mohammadpour
December 22nd, 2017, 16:33
سلام به دوستان عزيز و محتزم
يه سورر مجازي اروپا ميخوام كه به وارز و كپي رايت حساس نباشه. ميخوام چند تا سايت دانلود روش راه بندازم. نميخوام هزينه ماهانش از 4 يورو بيشتر بشه و بتونم روش سي پنل نال شده نصب كنم.
بتونم از طريق سرور از سايتهاي ديگه فايل دانلود كنم. درضمن بتونم خودم سيستم عاملشو هر وقت خواستم عوض كنم. يعني كا وي ام داشته باشه.
دوستان عزيز چه ديتا سنتري رو پيشنهاد ميديد ؟ ممنون از راهنماييتون.

Z.eus
December 22nd, 2017, 18:27
درود؛

با توجه به بودجه و مورد استفاده پیشنهاد می شود از هاست اشتراکی استفاده کنید. با این قیمت سرور مجازی با مشخصات بالایی نمیتوانید تهیه کنید. نصب سی پنل و وب سرور درست حسابی و ... شامل هزینه خواهد بود و بهتر است نال شده استفاده نکنید.

اگر کاربران سایت شما ایرانی هستند، هاست میزبانی ایران گزینه مناسبی برای شما خواهد بود و مشکل کپی رایت نیز نخواهید داشت.

با تشکر.

mohammadpour
December 22nd, 2017, 22:16
با سلام
ممنون از پاسختان. نميخوام هاستم داخل ايران باشه. يه بار تجربه كردم همه اسنادم و فايلهام به لو رفت و روي اينترنت منتشر شد. حتما ميخوام اروپا باشه تا اگه احيانا به مشكل تحريم خورديم كمتر احتمال بسته شدن سايت باشه. درضمن نميخوام براي سي پنل هزينه كنم. ميخوام يا سي پنل نال شده استفاده كنم يا از وب مين و ويرچوآل مين. از بين ديتاسنترهاي اروپا اگه پيشنهاد بدين ممنون ميشم. درضمن ميخوام بتونم خودم سيستم عامل سرور رو عوض كنم. سپاس فراوان

Hi Data
December 22nd, 2017, 22:18
با سلام
ممنون از پاسختان. نميخوام هاستم داخل ايران باشه. يه بار تجربه كردم همه اسنادم و فايلهام به لو رفت و روي اينترنت منتشر شد. حتما ميخوام اروپا باشه تا اگه احيانا به مشكل تحريم خورديم كمتر احتمال بسته شدن سايت باشه. درضمن نميخوام براي سي پنل هزينه كنم. ميخوام يا سي پنل نال شده استفاده كنم يا از وب مين و ويرچوآل مين. از بين ديتاسنترهاي اروپا اگه پيشنهاد بدين ممنون ميشم. درضمن ميخوام بتونم خودم سيستم عامل سرور رو عوض كنم. سپاس فراوان

سلام،

میخواهید از هاستینگ های خارجی تهیه کنید و یا از همکاران؟

اگر از همینجا می خواهید تهیه کنید در بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید تا خدمت شما آفر ارسال کنیم.

ارادت.

Z.eus
December 22nd, 2017, 22:26
با سلام

اغلب همکاران از جمله خود ما با دیتاسنتر های hetzner , ovh کار میکنیم. دیتاسنتر های خوبی هستند و میتوانید مستقیما سرویس تهیه کنید یا از هاستینگ های داخلی تهیه کنید.

فایل های شما به چه دلیل منتشر شد؟ اگر سرور مشکل امنیتی داشته باشد چه ایران چه خارج از ایران باشید باز هم ممکن است این اتفاق برای شما بیوفتد.

به هر حال با این بودجه پیشنهاد بنده هاست اشتراکی هست.

موفق باشید.

nimafire
December 23rd, 2017, 10:32
سلام
دوست گرامی در خدمت شما هستیم
لطفا از طرق وب سایت ما در ارتباط باشید با همکاران من در واحد فروش

k-h
December 23rd, 2017, 16:09
درود
از هلند دیتا سنتر serverius در خدمتتون هستیم.

CPU: 1core
Ram: 512 MB
HDD: 35 GB
BW: unlimit
Port: 1Gbit
سیستم عامل : انتخابی
پنل ریبوت : دارد
هزینه ماهانه : 22000
سفارش سرور هلند (https://www.kakohost.com/vps-nl)

-------------------------------------------------------------------------------------------------

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (https://www.kakohost.com/support/submitticket.php)

تلفن : 07132319174

تلگرام: @kakohost

ایمیل :info[at]kakohost.com

------------------------------------------------------------------------------------------------
kakohost.com
دارای نماد 2 ستاره