PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد دسترسی به نویسنده ها در سرور ویندوز 2012

samanmo
December 22nd, 2017, 12:53
سلام
من یک سرور ویندوزی دارم ، میخوام همکاران نویسنده سایت به سرور دسترسی داشته باشن.

نمیخوام یوزر و پسورد اصلی رو داشته باشن، میخوام هرکدوم پوشه خودشون رو داشته باشن.
میخوام فقط بتونن به دو نرم افزار کروم و یک نرم افزار دیگه دسترسی داشته باشن و بقیه براشون بسته باشه ، میشه؟

اگر ویدیو آموزشی یا اگر نیست بگین چطور انجام بدم ؟

dizaji_saeed
December 22nd, 2017, 16:27
سلام
من یک سرور ویندوزی دارم ، میخوام همکاران نویسنده سایت به سرور دسترسی داشته باشن.

نمیخوام یوزر و پسورد اصلی رو داشته باشن، میخوام هرکدوم پوشه خودشون رو داشته باشن.
میخوام فقط بتونن به دو نرم افزار کروم و یک نرم افزار دیگه دسترسی داشته باشن و بقیه براشون بسته باشه ، میشه؟

اگر ویدیو آموزشی یا اگر نیست بگین چطور انجام بدم ؟

باسلام خدمت شما دوست عزیز

در 2مرحله ، میتوانید به سادگی این کار رو انجام بدین:
1. ایجاد یوزر جدید در سرور و تعیین یوزرنیم و پسورد
2. فعال کردن ریموت کانکشن سرور به یوزر ایجاد شده

برای هر یوزر (با سطح دسترسی غیرادمین) ، پوشه ای داخل users ساخته میشود و تمامی فایلهای کاربران جدا از هم بوده و تداخلی با یکدیگر ندارند. همچنین به فایلهای یکدیگر نیز دسترسی ندارند و فقط خودشان
علاوه بر این ، این یوزرها نمیتوانند برنامه دیگری که نیاز به سطح دسترسی ادمین دارد ، روی سرور نصب کنند. البته به همه برنامه هایی که از قبل روی سرور توسط ادمین یا خودشان نصب شده است ، از طریق منوی استارت و سرچ دسترسی خواهند داشت.

موفق باشید، باتقدیم احترام

samanmo
December 22nd, 2017, 18:35
باسلام خدمت شما دوست عزیز

در 2مرحله ، میتوانید به سادگی این کار رو انجام بدین:
1. ایجاد یوزر جدید در سرور و تعیین یوزرنیم و پسورد
2. فعال کردن ریموت کانکشن سرور به یوزر ایجاد شده

برای هر یوزر (با سطح دسترسی غیرادمین) ، پوشه ای داخل users ساخته میشود و تمامی فایلهای کاربران جدا از هم بوده و تداخلی با یکدیگر ندارند. همچنین به فایلهای یکدیگر نیز دسترسی ندارند و فقط خودشان
علاوه بر این ، این یوزرها نمیتوانند برنامه دیگری که نیاز به سطح دسترسی ادمین دارد ، روی سرور نصب کنند. البته به همه برنامه هایی که از قبل روی سرور توسط ادمین یا خودشان نصب شده است ، از طریق منوی استارت و سرچ دسترسی خواهند داشت.

موفق باشید، باتقدیم احترام
باسلام
ممنونم ، منظورم از پوشه این بود که پوشه متصل به هاست باشه و برای خودشون باشه،
ما این سرور رو چندروز قبل توسط یکی از دوستان از تاتسو (خودتون) تهیه کردیم .

dizaji_saeed
December 22nd, 2017, 19:11
باسلام
ممنونم ، منظورم از پوشه این بود که پوشه متصل به هاست باشه و برای خودشون باشه،
ما این سرور رو چندروز قبل توسط یکی از دوستان از تاتسو (خودتون) تهیه کردیم .

باسلام مجدد خدمت شما دوست عزیز

این موردی که فرمودید ، مجدد نیز قابل انجام هست. برای هر یوزر که در موقع ساخت یک پوشه ایجاد میشود ، همان پوشه را در تنظمیات iis و تنظمیات سایتهاتون ، به اون یوزر و دامنه خودشون متصل کنید

موردی بود ؛ در خدمتتون هستیم
باتقدیم احترام