PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ریموت دسکتاپ

b3hrad
January 10th, 2011, 21:49
سلام به همه دوستان من یه وی پی اس گرفتم ولی ظاهرا ریموت دستکتاپ غیر فعاله میشه یه راهنمایی بفرمایید چط.ر فعالش کنم

اینم ارروری که میده
1778

Masoud.B
January 10th, 2011, 21:53
ویندوز یا لینوکس ؟ آی پی پینک داره ؟

b3hrad
January 10th, 2011, 21:56
ویندوز 7 ultimate ... همین الان پینگ کردم هیچ مشکلی نداره ظاهرا مشکل از طرف من باید باشه اروری که میده توی عکس واضحه

Masoud.B
January 10th, 2011, 21:59
از تنظیمات firewall وی پی اس باید ریموت دسکتاپ را فعال کنید

1eng.ir
January 10th, 2011, 22:02
My Computer ~~> Right Click ~~> Remote Setting ~~> Allow ... ~~> OK

tak2media
January 10th, 2011, 22:03
سلام

دوست عزیز یک بار وی پی اس رو از طریق ریموت ریستارت کنید ... درست میشه ...

واسه من هم همچین مشکلی قبلا پیش اومده بود ...

که با این کار حل شد ... I-)

b3hrad
January 10th, 2011, 22:20
من اصلا به وی پی اس کانکت نشدم چطور ریست کنمممممممممم ریموت دسکتاپ رو با راست کلیک روی my computer/properise /system propertise /remote فعال کردم ولی حکایت همچنان باقیست من از مودم وایرلس استفاده میکنم امکان داره از تنصیمات شبکه یا isp باشه ....

Masoud.B
January 10th, 2011, 22:24
من اصلا به وی پی اس کانکت نشدم چطور ریست کنمممممممممم ریموت دسکتاپ رو با راست کلیک روی my computer/properise /system propertise /remote فعال کردم ولی حکایت همچنان باقیست من از مودم وایرلس استفاده میکنم امکان داره از تنصیمات شبکه یا isp باشه ....

فدات شم شما ویندوز خودت رو گفتی 7 ؟ وی پی اس چیه ؟ اگه ویندوز هست موقغ ساختن از کنسول باید ریموت دسکتاپ فعال بشه

darya
January 10th, 2011, 22:25

فکر نکنم ربطی به مودم داشته باشه
شما باید اول ریموت دسکتاپ رو فعال کنی روی سرور به همون روش که گفتی
بعد اکانت هارو بیار عضو ریموت دسکتاپ کن که اجازه داده بشه
در صورت امکان فایروال سرور خاموش بشه
اگر انتی ویروسی چیزی داره تنظیم هاشو چک کن

اگر نشد از سیستم های دیگه هم چک کن ببین باز همین مشکل هست یا نه

vPsPersia.COM
January 10th, 2011, 22:35
از مدیر سرورت بپرس ،

اینا چه گناهی دارند :d

b3hrad
January 10th, 2011, 22:45
فکر نکنم ربطی به مودم داشته باشه
شما باید اول ریموت دسکتاپ رو فعال کنی روی سرور به همون روش که گفتی
بعد اکانت هارو بیار عضو ریموت دسکتاپ کن که اجازه داده بشه
در صورت امکان فایروال سرور خاموش بشه
اگر انتی ویروسی چیزی داره تنظیم هاشو چک کن

اگر نشد از سیستم های دیگه هم چک کن ببین باز همین مشکل هست یا نه

میشه لطف کنی بگی چطور به سرور کانکت بشم و ریموت دسکتاپ رو رو سرور فعال کنم ؟؟؟ من فقط یه ip دارم یه یوزر پس که از ریموت دسکتاپ کامپیوترم ارور میده با laptop دوستمم که ویندوز xp داره امتحان کردم بازم ارور میده
روی vps ویندوز سرور نصبه

---------- Post added at 10:45 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

tak2media
January 10th, 2011, 22:56
سلام

یعنی با وی پی اس ریموت به شما داده نشده ... :39:

b3hrad
January 10th, 2011, 23:21
سلام

یعنی با وی پی اس ریموت به شما داده نشده ... :39:
میشه بگی چطور با وی پی اس ریموت داه میشه ..

1eng.ir
January 10th, 2011, 23:26
آقای بهراد، خودتو اذیت نکن. از هر جا گرفتی یه تیکتی ایمیلی چیزی بزن بهشون بگو ریموت دسکتاپم پریده. پسوردو بده بهش برات اوکی میکنن. ...

b3hrad
January 12th, 2011, 09:23
یه سوال ار همه اساتید داشتم و نخواستم تاپیک جدید بزنم همین جا مطرح میکنم

دوستانی که میان اینجا vps رو با رم 128 افر میدن واسه فروش میخوام ببینم عملا با این سرور میشه کار کرد ...؟ من که یه vps گرفتم رمش 256 ولی هیچ کاری باهاش نکنم یه صفحه فایر فکس اگه وصل باشه حداقل 240 مگ رم یوز هست اینقدر کنده که کلافم کرده کار باهاش کنم میخوام بدونم سرویس های دیگه که 256 مگ هستن همین وضعیت رو دارن ؟

1eng.ir
January 12th, 2011, 10:17
1. جدا از رم و ... بی خیال فایرفاکس شو! اگه نیاز به Browse داری از مرورگری مثه K-Meleon استفاده کنید که خیلی سبکه! (من حتی تو خونه هم استفاده میکنم!)
2. غیر از رم یه نگاهی هم به CPU بندازید، ممکنه سختی کار کردن از CPU باشه. چون با رم 128 و سی پی یو نرمال به راحتی میشه با وی پی اس کار کرد. مگه اینکه تو کارهای سنگین اذیت بشید.