PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اختصاص آی پی در kvm

erfanmetaller
December 18th, 2017, 11:08
با سلام و خسته نباشید ، من یه سرور اختصاصی از hetzner تهیه کردم و بخاطر اینکه تاحالا از با مجازی ساز KVM و بطور کلی با لینوکس کار نکردم بلد نیستم که چطوری آیپی پابلیک بهش اختصاص بدم ، من الان سه تا آی پی دارم ، یدونه که main هست مال سرور اختصاصی ، دو تا اضافی که تهیه کردم ، یکیش subnet mask و gateway اش متفاوت از آیپی اصلیه سروره

سیستم عاملی که نصب کردم (سرور اختصاصی ) ابونتو هست

روی سرور KVM و Vitr-manager نصب کردم - توی KVM دوتا سیستم عامل نصب کردم یکی ویندوز سرور 2016 یکی هم centos ، حالا میخوای اون دو تا آیپی که تهیه کردم رو به هر کدوم اختصاص بدم ، باور کنید انواع روش ها رو امتحان کردم و خیلی گشتم ولی نتیجه نگرفتم

از دوستان لطفا برای کانفیگ لطفا کمک کنن:(( :((

(این نکته رو هم بگم که هتزنر برای اینکه بشه این آیپی هارو روی مجازی ساز استفاده کرد ، مک آدرس میده برای آیپی)

راهنمایی کامل نیاز دارم ، از دوستان خواهش میکنم زودتر کمکم کنن

TeraServerCo
December 20th, 2017, 16:39
با سلام و خسته نباشید ، من یه سرور اختصاصی از hetzner تهیه کردم و بخاطر اینکه تاحالا از با مجازی ساز KVM و بطور کلی با لینوکس کار نکردم بلد نیستم که چطوری آیپی پابلیک بهش اختصاص بدم ، من الان سه تا آی پی دارم ، یدونه که main هست مال سرور اختصاصی ، دو تا اضافی که تهیه کردم ، یکیش subnet mask و gateway اش متفاوت از آیپی اصلیه سروره

سیستم عاملی که نصب کردم (سرور اختصاصی ) ابونتو هست

روی سرور KVM و Vitr-manager نصب کردم - توی KVM دوتا سیستم عامل نصب کردم یکی ویندوز سرور 2016 یکی هم centos ، حالا میخوای اون دو تا آیپی که تهیه کردم رو به هر کدوم اختصاص بدم ، باور کنید انواع روش ها رو امتحان کردم و خیلی گشتم ولی نتیجه نگرفتم

از دوستان لطفا برای کانفیگ لطفا کمک کنن:(( :((

(این نکته رو هم بگم که هتزنر برای اینکه بشه این آیپی هارو روی مجازی ساز استفاده کرد ، مک آدرس میده برای آیپی)

راهنمایی کامل نیاز دارم ، از دوستان خواهش میکنم زودتر کمکم کنن

با سلام یعنی از کنترل پنل هایی مثل virtualzior و یا solusvm استفاده نمیکنید؟ تلگرام بابنده در ارتباط باشید

hassanshaikhi
December 20th, 2017, 20:14
مک رو روی کارت شبکه Vps ها ست کردین؟