PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسب درآمد حداقل 150دلار در روز با 1ساعت در روز

saeed1988m
December 17th, 2017, 16:31
سایت کلاه برداره پرداختی نداره

mohsen1771
December 17th, 2017, 16:32
سلام دروغه همکاران استفاده کردن . :68:

saeed1988m
December 17th, 2017, 16:53
سلام دروغه همکاران استفاده کردن . :68:

کجاش دروغه عزیز؟

mohsen1771
December 17th, 2017, 16:55
کجاش دروغه عزیز؟
پول واریز نمیشه. تست شده

deltamusic
December 17th, 2017, 16:56
کلا تو ایران کسی از جایی پول در میاره هیچقوت نمیاد فاش کنه ، اگه بیاد بگه معلومه خوده طرف یه مشکلی داره!!

saeed1988m
December 17th, 2017, 16:57
پول واریز نمیشه. تست شده

لطف میکنین یه شات از پنل دوستی که براشون واریز نشده ارسال کنین
برای واریز باید 40 زیرمجموعه داشته باشن طبق قوانین سایت

- - - Updated - - -

کلا تو ایران کسی از جایی پول در میاره هیچقوت نمیاد فاش کنه ، اگه بیاد بگه معلومه خوده طرف یه مشکلی داره!!

درود بر شما
یعنی الان بنده فاش کردم مشکلی دارم دوست عزیز ؟ ضمن اینکه عنوان کردم لینک رفرال من هست لینک ثبت نام(بهتره جمع نبندید محترم)

ColdWorld
December 17th, 2017, 17:15
شما دریافتی داشتید خودتون؟؟؟

saeed1988m
December 17th, 2017, 17:18
شما دریافتی داشتید خودتون؟؟؟

درود بر شما
خیر چون اشاره کردم بالا قانون سایت هست 40 زیرمجموعه باید داشته باشید برای واریز بنده این تعداد ندارم هنوز

تازه کار
December 17th, 2017, 17:28
ایرانسل میاد بسته 20 مگ میزاره نمیدونم ملت با این 20 مگ میخواد چیکار کنه بعد اصلا ملتو چی فرض کرده؟

قربون فدات شما چی فرض کردی ملتو؟

برو سایت نی نی سایت اونجا حرفاتو باور میکنند:71:

ColdWorld
December 17th, 2017, 17:29
خب عزیز اینطوری نشدنیه دامین که اعتیاری نداره، سایتش هم تازه اومده 40 تا ریفرال رو از کجا بیاریم.

saeed1988m
December 17th, 2017, 17:34
ایرانسل میاد بسته 20 مگ میزاره نمیدونم ملت با این 20 مگ میخواد چیکار کنه بعد اصلا ملتو چی فرض کرده؟

قربون فدات شما چی فرض کردی ملتو؟

برو سایت نی نی سایت اونجا حرفاتو باور میکنند:71:

بنده هیچی فرض نکردم روشن توضیح دادم
میتونید استفاده کنید میتونید بی توجه رد شید
نیازی به باور کردن حرف و یا نکردن ندارم چون بنده صرفا یک سایت رو معرفی کردم هر کی دوست داشت استفاده کنه هر کی دوست نداشت هم موفق باشه
شما هم بهتره طرز بیانتون رو درست کنید و هر چی به ذهن مبارکتون میاد به زبان جاری نکنین کسی شما رو به استفاده اجبار نکرده

- - - Updated - - -

خب عزیز اینطوری نشدنیه دامین که اعتیاری نداره، سایتش هم تازه اومده 40 تا ریفرال رو از کجا بیاریم.

بله حرف شما هم منطقی هست به هر حال بنده یک ساعت وقت گذاشتم و این مبلغ رو جمع آوری کردم حالا زیرمجموعه ها رو باید فراهم کنم که ببینم پرداخت صورت میگیره یا خیر که اگر بگیره که بسیار عالی و نگیره هم فقط تاپیکی زدیم و یکسری دوستان محترم خودشون رو خالی کردن اینم باز خوبه

Peugeot
December 17th, 2017, 17:38
از سر و روی سایت می‌باره که scam هست. تعجب می‌کنم چطور باور می‌کنید.

تازه کار
December 17th, 2017, 17:39
بنده هیچی فرض نکردم روشن توضیح دادم
میتونید استفاده کنید میتونید بی توجه رد شید
نیازی به باور کردن حرف و یا نکردن ندارم چون بنده صرفا یک سایت رو معرفی کردم هر کی دوست داشت استفاده کنه هر کی دوست نداشت هم موفق باشه
شما هم بهتره طرز بیانتون رو درست کنید و هر چی به ذهن مبارکتون میاد به زبان جاری نکنین کسی شما رو به استفاده اجبار نکرده

- - - Updated - - -

بله حرف شما هم منطقی هست به هر حال بنده یک ساعت وقت گذاشتم و این مبلغ رو جمع آوری کردم حالا زیرمجموعه ها رو باید فراهم کنم که ببینم پرداخت صورت میگیره یا خیر که اگر بگیره که بسیار عالی و نگیره هم فقط تاپیکی زدیم و یکسری دوستان محترم خودشون رو خالی کردن اینم باز خوبه

یعنی یکی بیاد سایت بزنه توش کلاه برداری کنه بعد پلیس بهش گیر نده و بگه ملت استفاده کنند میکنند نکننم باید بی توجه از کنارش رد بشند؟ شما حق ندارید سایت های کلاه بردار رو معرفی کنید قربان

saeed1988m
December 17th, 2017, 17:44
یعنی یکی بیاد سایت بزنه توش کلاه برداری کنه بعد پلیس بهش گیر نده و بگه ملت استفاده کنند میکنند نکننم باید بی توجه از کنارش رد بشند؟ شما حق ندارید سایت های کلاه بردار رو معرفی کنید قربان

دوست عزیز شما ثابت کن کلاه برداری هست در همین تاپیک با سند اعلام کن منم خوشحال میشم روشن سازی می کنید
بنده سایت روش ها و ... رو به روشنی معرفی کردم و نمیدونم چرا دقت نمیکنید که بنده نه گفتم پرداخت داره نه گفتم پرداخت نداره صرفا معرفی کردم با توجه به شرایط در نظر بگیرید میخوایید استفاده کنین یا خیر
احساس میکنم بنده رو با اختلاص گران اشتباه گرفتید