PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب نرم افزار ویدیو ادیتور در سرور ویندوز یا لینوکس امکانپذیره؟

samanmo
December 17th, 2017, 15:29
سلام
آیا نصب نرم افزار ویدیو ادیتور در سرور ویندوز یا لینوکس امکانپذیره؟ چون بعضیا میگن چون کارت گرافیک نداره نمیشه.
من میخوام ویدیو رو ببرم داخل سرور ، لوگو بزنم و لینک رو بدم در سایت اصلی برای پخش و دانلود.
البته خیلی مهمه که بتونم جای لوگو رو دستی تنظیم کنم. بنظرتون بهترین راه چیه؟ تابحال اینکارو کردید؟
یک اسکریپت php برای اینکار هست که تجاریه در codecanyon ، ولی اگر در محیط ویندوز سرور بشه بهتره

a1994n1373
December 17th, 2017, 17:29
با سلام و احترام . بله امکان پذیر هست .
لطفا در قسمت درخواست سرویس تاپیک بزنید تا از طریق تلگرام در ارتباط باشید .

persiangulf
December 18th, 2017, 04:15
با سلام خدمت شما کاربر گرامی
امکان نصب امکان پذیر است دوسته عزیز

bakuryu
December 18th, 2017, 10:10
با یک سرور نسبتا با سخت افزار قوی و هارد SSD یا NVMe باشد براحتی قابل انجام هست

negarnovin
December 18th, 2017, 10:23
سلام
آیا نصب نرم افزار ویدیو ادیتور در سرور ویندوز یا لینوکس امکانپذیره؟ چون بعضیا میگن چون کارت گرافیک نداره نمیشه.
من میخوام ویدیو رو ببرم داخل سرور ، لوگو بزنم و لینک رو بدم در سایت اصلی برای پخش و دانلود.
البته خیلی مهمه که بتونم جای لوگو رو دستی تنظیم کنم. بنظرتون بهترین راه چیه؟ تابحال اینکارو کردید؟
یک اسکریپت php برای اینکار هست که تجاریه در codecanyon ، ولی اگر در محیط ویندوز سرور بشه بهتره

نظر من رو بخوای شدنی نیستش شما نیاز به یک سرور اختصاصی با منابع بالا مثل سرورهای gpu هتزنر که کارت گرافیک سخت افزاری دارند و رم و سی پی یو بالا و هارد ssd دارند نیاز دارید فکر نکنم سرور مجازی جوابگوی شما باشد!

samanmo
December 18th, 2017, 11:01
با سلام خدمت شما کاربر گرامی
امکان نصب امکان پذیر است دوسته عزیز

با یک سرور نسبتا با سخت افزار قوی و هارد SSD یا NVMe باشد براحتی قابل انجام هست

درخواست آفر دادم ، آفر بدین ، لینک تایپیک درخواست سرویس (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=194286&p=1726525#post1726525)