PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل مصرف زیاد منابع بعد از تغییر پیوند یکتا

python68
December 17th, 2017, 11:50
سلام
سایت من چند وقتی هست که با وجود بازدید خیلی کم فشار زیادی رو سرور میاره و این مشکل از پیوند یکتا هستش
وقتی پیوند یکتا به صورت پیش فرض هست مشکلی نداره اما وقتی به هر نوع ساختار پیوند یکتا تغییر میدم یهو فشار میره رو 99درصد
کارهایی که انجام دادم:
1- بهینه سازی دیتابیس
2- حذف کل سیستم وردپرس و دریافت آخرین نسخه از وردپرس فارسی و نصب و فعالسازی دوباره
3- حذف تمام افزونه ها
4- نصب و کانفینگ افزونه کش (سوپر کش)
5- استفاده از قالب پیش فرض وردپرس
و ....

هاست من از نوع پربازدید و لایت اسپید هستش

تنها مشکل همین تغییر پیوند یکتا هستش
ساختار پیوند یکتا قبلا /%postname%/ بود به /%post_id%/ و /archives/%post_id% تغییر دادم بازم نتیجه بخش نبود.

Farid Saadat
December 17th, 2017, 12:01
سلام،
فکر میکنم علت این هست که پست های فعلی رو باید تغییر آدرس بده و به همین دلیل هم منابع درگیر میشه تا کار به اتمام برسه و بعد به حالت عادی برمیگرده. البته برای من این مورد پیش نیومده چون همیشه از پایه درست تنظیمات این چنینی رو ست می کردم ولی به نظرم از همین باشه.

با احترام.

python68
December 17th, 2017, 12:05
سلام،
فکر میکنم علت این هست که پست های فعلی رو باید تغییر آدرس بده و به همین دلیل هم منابع درگیر میشه تا کار به اتمام برسه و بعد به حالت عادی برمیگرده. البته برای من این مورد پیش نیومده چون همیشه از پایه درست تنظیمات این چنینی رو ست می کردم ولی به نظرم از همین باشه.

با احترام.

تنظیمات از اول درست بود و هیچ تغییری ندادیم چون اواخر این مشکل پیش اومد و بعد از کلی تست به این مشکل رسیدیم

Farid Saadat
December 17th, 2017, 12:06
تنظیمات از اول درست بود و هیچ تغییری ندادیم چون اواخر این مشکل پیش اومد و بعد از کلی تست به این مشکل رسیدیم
منابع هاست شما به چه صورت هست؟
چند نوشته دارید در سایت؟

python68
December 17th, 2017, 12:09
منابع هاست شما به چه صورت هست؟
چند نوشته دارید در سایت؟

یک هسته cpu 3.4Gh و 1گیگ رم

در کل 71 نوشته
10عدد دسته بندی
و 50تا برچسب دارم

Farid Saadat
December 17th, 2017, 12:11
یک هسته cpu 3.4Gh و 1گیگ رم

در کل 71 نوشته
10عدد دسته بندی
و 50تا برچسب دارم
اصولا نباید اینطور باشه. رم پر میشه؟ چه افزونه های فعالی روی سایت دارید؟

python68
December 17th, 2017, 12:12
اصولا نباید اینطور باشه. رم پر میشه؟ چه افزونه های فعالی روی سایت دارید؟

نه cpu پر میشه و اول هم گفتم که هیچ افزونه ای ندارم همه رو پاک کردم

Farid Saadat
December 17th, 2017, 12:14
نه cpu پر میشه و اول هم گفتم که هیچ افزونه ای ندارم همه رو پاک کردم
تغییر بدید چند دقیقه بگذارید باشه. در صورت امکان با سرویس دهنده خود صحبت کنید اگر موافقت کردند چند دقیقه ای موقتا سی پی یو رو افزایش بدن براتون. ولی به طور کلی نرمال نیست.

با احترام.

python68
December 17th, 2017, 12:16
تغییر بدید چند دقیقه بگذارید باشه. در صورت امکان با سرویس دهنده خود صحبت کنید اگر موافقت کردند چند دقیقه ای موقتا سی پی یو رو افزایش بدن براتون. ولی به طور کلی نرمال نیست.

با احترام.

فشار مهلت نمیده که چون همون لحظه سی پی یو 100درصد پر میشهو سایت بالا نمیاد

Farid Saadat
December 17th, 2017, 12:19
فشار مهلت نمیده که چون همون لحظه سی پی یو 100درصد پر میشهو سایت بالا نمیاد
بگذارید ۳-۴ دقیقه احتمالا در پس زمینه کار رو ادامه خواهد داد و پس از چند دقیقه حل خواهد شد.
یا چند دقیقا از سرویس دهنده خودتون تقاضای افزایش منابع موقت کنید.

با احترام.

ایران نشر
December 17th, 2017, 13:37
هاست اشتراکی یا سرور مجازی؟
کنترل پنلتون چیه؟ (سی پنل یا دایرکت ادمین)