PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب در ادمین گروه تلگرام

shazo
December 16th, 2017, 21:16
سلام.. دوستان خسته نباشید

یه مشکلی پیش اومده در گروه تلگرام.. ما یه گروه داریم که ادمین اصلی ( همون ستاره ابی ) دیگه لفت داده و رفته الان چند تا ادمین داریم که ستاره خاکستری هستن که انگار به درد هیچی نمیخوره..

الان من نمیدونم این گروه سوپر گروه است
اصلا این ادمین خاکستری به چه دردی میخوره ؟ با ممبر عادی انگار هیچ فرقی نداره و اختیاری براش تعریف نشده ؟
الان که ادمین اصلی رفته ما هیچ کاری نمی تونیم بکنیم !! به فرض مثال یه pin ساده هم نمیشه انجام داد ..

Genral X2
December 16th, 2017, 21:33
سلام.. دوستان خسته نباشید

یه مشکلی پیش اومده در گروه تلگرام.. ما یه گروه داریم که ادمین اصلی ( همون ستاره ابی ) دیگه لفت داده و رفته الان چند تا ادمین داریم که ستاره خاکستری هستن که انگار به درد هیچی نمیخوره..

الان من نمیدونم این گروه سوپر گروه است
اصلا این ادمین خاکستری به چه دردی میخوره ؟ با ممبر عادی انگار هیچ فرقی نداره و اختیاری براش تعریف نشده ؟
الان که ادمین اصلی رفته ما هیچ کاری نمی تونیم بکنیم !! به فرض مثال یه pin ساده هم نمیشه انجام داد ..

با سلام
قربان مدت زیادی نیست که به تلگرام یه مورد اضافه شده که وقتی کسی رو ادمین می کنید و یه سری دسترسی ها می تونید تعریف کنید
اضافه کردن اذمین
پین کردن
ریمو کردن اعضا و .....

امکان داره برای شما هیچ یک از اینا انتخاب نشده باشه باید دید برای بقیه اکانت ها هم که ادمین شدن همینه یا خیر

shazo
December 17th, 2017, 08:03
با سلام
قربان مدت زیادی نیست که به تلگرام یه مورد اضافه شده که وقتی کسی رو ادمین می کنید و یه سری دسترسی ها می تونید تعریف کنید
اضافه کردن اذمین
پین کردن
ریمو کردن اعضا و .....

امکان داره برای شما هیچ یک از اینا انتخاب نشده باشه باید دید برای بقیه اکانت ها هم که ادمین شدن همینه یا خیر

همون که عرض کردم ادمین دیگه رو هم تست کردم همین مورد بود و نمیشه مثلا یه پیام رو pin کرد.. الان از دید دوستان باید چیکار کرد ؟

ادمین اصلی هم که از گروه رفته..

Genral X2
December 17th, 2017, 16:05
همون که عرض کردم ادمین دیگه رو هم تست کردم همین مورد بود و نمیشه مثلا یه پیام رو pin کرد.. الان از دید دوستان باید چیکار کرد ؟

ادمین اصلی هم که از گروه رفته..

دوست عزیز باید با خوده تلگرام ارتباط برقرار کنید برای این مورد و بعید میدونم کاری کنن موارد بسیار داریم کانال های بزرگ دچار چنین مشکلاتی میشن و ...