PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چقدر طول میکشه نماد اعتماد بدن؟

k0tkin
December 16th, 2017, 11:07
سلام من یک سایت هاستینگ ثبت کردم آدرس و شماره تماس و همه چیم وریفای شده سایت هم بررسی کردن ولی الان یک ماهه تو قسمت بررسی توسط مدیر مونده
شماره هاشون که همه اشغال هست نمیشه زنگ زد بشون تیکت هم جواب نمیدن چطور باید پیگیری کرد؟

OmizbanCo
December 16th, 2017, 11:18
عرض ادب

صبر ایوب !

vpgroup
December 16th, 2017, 11:48
سلام من یک سایت هاستینگ ثبت کردم آدرس و شماره تماس و همه چیم وریفای شده سایت هم بررسی کردن ولی الان یک ماهه تو قسمت بررسی توسط مدیر مونده
شماره هاشون که همه اشغال هست نمیشه زنگ زد بشون تیکت هم جواب نمیدن چطور باید پیگیری کرد؟

با سلام و احترام

در حال حاضر تاریخ دقیقی مشخص نیست . تنها کاری که میتوانین انجام بدهید صبر و شکیبایی است

موفق باشید

hoka
December 16th, 2017, 13:06
نماد اعتماد !!!
حالا مشخص نیست این اعتماد برای دولت هست یا برای کاربر چون نه حق کاربری رو میشه با نماد گرفت و نه دولت با نماد کاری داره مگر برای گرفتن درگاه

kiavaco
December 16th, 2017, 18:22
والا سایت خودشونم مشکل داره و حتی بعضی موارد رو ذخیره نمیکنه اخرم معلوم نیست کی بهتون میدن

almandata
December 16th, 2017, 19:07
دو ماه پیش درخواست دادیم
فقط سایت بالا اوردن کسی بهشون گیر نده داخل سایت کلا داغونه

AhrimanSefid
December 16th, 2017, 22:01
سلام
واقعا صبر ایوب لازم دارد.
فعلا که دوباره ثبت نام رو هم بستن.
تلفن هم که جواب نمی دن اگر هم بدن نقل قول : صبر کنید.

gharibion
December 16th, 2017, 22:21

با سلام ،

تیکت جدید بزنید + تماس تلفنی

codfather
December 17th, 2017, 00:15
تماس تلفنی بهترین کاریه که به پاسخ میرسونتتون