PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره سرور ویندوز

samanmo
December 15th, 2017, 10:14
سلام
در سرورهای ویندوز 2008 یا 2012 نرم افزارهای کامپیوتر خانگی قابل نصب هست؟ یا نرم افزار خاص خودش رو داره.

اگر نرم افزار خاص خودش رو داره ،من یک نرم افزاری میخوام که بشه باهاش ویدیو رو لوگو زد ، یعنی یک لوگو png بزنم روی ویدیو

اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم

blueserver
December 15th, 2017, 10:20
سلام
در سرورهای ویندوز 2008 یا 2012 نرم افزارهای کامپیوتر خانگی قابل نصب هست؟ یا نرم افزار خاص خودش رو داره.

اگر نرم افزار خاص خودش رو داره ،من یک نرم افزاری میخوام که بشه باهاش ویدیو رو لوگو زد ، یعنی یک لوگو png بزنم روی ویدیو

اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام بر شما عزیز
همون برنامه های سیستم های دسکتاپ در ویندوز سرورها هم قابل نصب هستن ، تفاوت آنچنانی نداره ، نسخه ویندوز سرور برای شبکه و کارهای سروری بهینه سازی شده.

samanmo
December 15th, 2017, 10:58
سلام بر شما عزیز
همون برنامه های سیستم های دسکتاپ در ویندوز سرورها هم قابل نصب هستن ، تفاوت آنچنانی نداره ، نسخه ویندوز سرور برای شبکه و کارهای سروری بهینه سازی شده.
ممنونم ، من دیدم با تبلت اندروید به محیط ویندوز سرور (ریموت دسکتاپ) وصل میشن ، آیا برای ios هم میشه؟

dizaji_saeed
December 15th, 2017, 11:38
ممنونم ، من دیدم با تبلت اندروید به محیط ویندوز سرور (ریموت دسکتاپ) وصل میشن ، آیا برای ios هم میشه؟

باسلام خدمت شما دوست عزیز

بله برای ios هم میتونین از برنامه معروف remote desktop manager استفاده بفرمایید
لینک دانلود و سایت سازنده : https://ios.remotedesktopmanager.com
باتقدیم احترام ؛ موفق باشید

blueserver
December 15th, 2017, 11:40

فکر میکنم این باشه برای ios برای خود مایکروسافت هست
https://itunes.apple.com/us/app/microsoft-remote-desktop/id714464092?mt=8

codfather
December 17th, 2017, 00:17
سلام
برنامه هایی که از gpu یا گرافیک استفاده میکنن برای رندر کردن رو نمیتونین استفاده کنید به دلیل نداشتن گرافیک در سرور مجازی
ولی باقی برنامه ها مشکلی نداره

persiangulf
December 17th, 2017, 02:09
با سلام خدمت شما دوست گرامی من!
دوست عزیز سرور های ویندوز هماهنند کامپیوتر خانگی هستند و شما بیشتر برنامه ها را میتوانید نصب و استفاده نمایید.