PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ناپدید شدن هاست دانلود!!!!

iroo
December 14th, 2017, 22:49
سلام
من از یکی هاست دانلود دایرکت ادمین داشتم، که چند روزه هاست در دسترس نیست پس از تیکت بازی و تماس های تلفنی ، طرف میگه بطور نامعلومی هاست شما ناپدید شده!!!!
این یعنی چی؟ واقعا یعنی چی؟

من سر در نمیارم، یعنی چی فقط باید هاست من بپره؟

بد شانسی منم بک آپ ندارم

الان نمیشه کاری کرد؟

company_hosting
December 14th, 2017, 22:57
سلام
متاسفانه هاست های لینوکسی پس از حذف برگشتی ندارند

همچین چیزی ، بطور نامعلوم نداریم
هر چیزی دلیلی و لوگی و دلیلی داره

iroo
December 14th, 2017, 22:59
سلام
متاسفانه هاست های لینوکسی پس از حذف برگشتی ندارند

همچین چیزی ، بطور نامعلوم نداریم
هر چیزی دلیلی و لوگی و دلیلی داره

والله میگه بطور نامعلومی حذف شده... در صورتی که فاکتورش هم پرداخت شده بود... داستانی داریم ها

company_hosting
December 14th, 2017, 23:05
اگر بصورت سیستمی تحویل شده باشه

ممکنه سیستم ترمینت کرده
اگر از تاریخ موعد تمدید گذشته باشه

در سیستم های هاستینگ این قابلیت وجود داره که اگر کاربر پرداخت نکرد بعد از موعد سرویس ترمینیت کنه ....
یا هک شده باشید
یا به اشتباه حذف شده باشید
یا .... زیاد داره
اما بعد از اون اگر پیگیری کرده باشید قطعا دلیلش باید مشخص باشه چون لوگ خواهد داشت

از این صحبت ها نه خصومتی نه قصدی است

با تشکر

iroo
December 14th, 2017, 23:17
اگر بصورت سیستمی تحویل شده باشه

ممکنه سیستم ترمینت کرده
اگر از تاریخ موعد تمدید گذشته باشه

در سیستم های هاستینگ این قابلیت وجود داره که اگر کاربر پرداخت نکرد بعد از موعد سرویس ترمینیت کنه ....
یا هک شده باشید
یا به اشتباه حذف شده باشید
یا .... زیاد داره
اما بعد از اون اگر پیگیری کرده باشید قطعا دلیلش باید مشخص باشه چون لوگ خواهد داشت

از این صحبت ها نه خصومتی نه قصدی است

با تشکر

میدونم عزیز

ولی خسته شدم از اینترنت
بلا نسبت برخی از دوستان خیلی ها، یکسری بچه دبستانی ریختن تو کار هاستینگ دارن با یک عمر زحمت وبمسترها بازی می کنند، یکی نیست بگه آخه آدم نا انصاف خدا بزنه تو کمرت ، بلد نیستی بزن کنار... اه

BAMPA
December 14th, 2017, 23:55
میدونم عزیز

ولی خسته شدم از اینترنت
بلا نسبت برخی از دوستان خیلی ها، یکسری بچه دبستانی ریختن تو کار هاستینگ دارن با یک عمر زحمت وبمسترها بازی می کنند، یکی نیست بگه آخه آدم نا انصاف خدا بزنه تو کمرت ، بلد نیستی بزن کنار... اه

دوست عزیز هیچ ناپدید شدنی در کار نیست

جویای علت باشید ازشون

parish
December 15th, 2017, 00:02
ناپدید نشده احتمالا طرف ناشی بوده اشتباهی زده حذفش کرده

a1994n1373
December 15th, 2017, 00:15
سلام دوست عزیز . اصولا چیزی به اسم ناپدید شدن نداریم .

اگر سرور خودشون باشه که event ها لاگ شدن .

اگر هم از دیتاسنتر مستقیم گرفتن که باز هم دیتاسنتر یه دلیلی مانند عدم پرداخت فاکتور و ...

vpgroup
December 15th, 2017, 00:45
با سلام و احترام

یعنی به کل در ناحیه کاربری شما سرویس موجود نمیباشد ؟ امکان پذیر نیستش حتی به صورت سیستمی هم فقط سرویس فسخ میشود ولی به صورت کلی حذف نمیشود

موفق باشید

farmanrava
December 15th, 2017, 01:45
والله جناب صالحی از آس آی تی میگه بطور نامعلومی حذف شده... در صورتی که فاکتورش هم پرداخت شده بود... داستانی داریم ها

درود

خودتون رو خسته نکنید دوسته عزیز ، ایشون یکبار هم این بلا رو سر ما هم آوردند ، اون هم نه یکبار بلکه دو بار !

یکبار به دلیل پرداخت نشدن فاکتور سررسید بعد گذشت کمتر 24 ساعت هاست رو کلا پاک کردن با اینکه هاست چندین ماه بود تمدید میشد و اطلاع داشتند که تمدید میشه .
دفعه دوم هم دقیقا بعد از پرداخت فاکتور سررسید یک روز بعدش کل هاست ریست شد و اطلاعات صفر شد .

مدارکش هم موجوده خواستید ضمیمه میکنم ، به بنده که گفتند خودتون حذف کردید !

delta
December 15th, 2017, 02:14
داداش دکل نفتی مون به ان بزرگی یدفعه ای ناپدید شد یه هاست شما که چیزی نیست برادر!! مردم یاد گرقتند..کلا جدیدا همه چیز در حال ناپدید شدنه...:111:

iroo
December 15th, 2017, 08:45
با سلام و احترام

یعنی به کل در ناحیه کاربری شما سرویس موجود نمیباشد ؟ امکان پذیر نیستش حتی به صورت سیستمی هم فقط سرویس فسخ میشود ولی به صورت کلی حذف نمیشود

موفق باشید

توی ناحیه کاربری یعنی توی whmcs موجود هست و میزنه این هاست منه، ولی هاستینگ میگه کلا از سرور پاک شده!!!!

RoobinaServer
December 15th, 2017, 09:05
میدونم عزیز

ولی خسته شدم از اینترنت

سلام

همیشه کنار هاست اصلی خود یک سرویس بکاب نیز داشته باشید.

از مکان های معتبر هم خرید کنید (حداقل به تاریخ تاسیس و مشتریانشان دقت کنید)

الان هم به هاستینگ بفرمائید ریکاوری کنند و فایلتون را برگردانند (البته اگر دیر نشده باشد)

احتمال دارد هک شده باشند یا سیستم فروش آنها مشکل خورده باشد و پاک کرده باشد یا هر مورد اینچنینی وگرنه ناپدید شدن وجود ندارد اصلا اگر چنین کلمه ای به شما ذکر کرده باشند کاملا ناشیانه هست.

iroo
December 15th, 2017, 09:37
سلام

همیشه کنار هاست اصلی خود یک سرویس بکاب نیز داشته باشید.

از مکان های معتبر هم خرید کنید (حداقل به تاریخ تاسیس و مشتریانشان دقت کنید)

الان هم به هاستینگ بفرمائید ریکاوری کنند و فایلتون را برگردانند (البته اگر دیر نشده باشد)

احتمال دارد هک شده باشند یا سیستم فروش آنها مشکل خورده باشد و پاک کرده باشد یا هر مورد اینچنینی وگرنه ناپدید شدن وجود ندارد اصلا اگر چنین کلمه ای به شما ذکر کرده باشند کاملا ناشیانه هست.

ظاهرا از دیتاسنتر درخواست آرشیو کردن
دقیقا به من گفتند به طور نامعلومی ناپدید شده، پاک شده! حالا دقیقا چی شده رو نمی دونم

Amlaaki
December 15th, 2017, 11:15
اگر cpanel هست که توی نمایش به خاطر مشکل کش برخی اوقات برخی از اکانت ها توی قسمت لیست اکانت نمیان ولی همه چیش سر جاشه .

اگر هم پاک شده که احتمالا از whmcs هست ...

iroo
December 15th, 2017, 11:32
اگر cpanel هست که توی نمایش به خاطر مشکل کش برخی اوقات برخی از اکانت ها توی قسمت لیست اکانت نمیان ولی همه چیش سر جاشه .

اگر هم پاک شده که احتمالا از whmcs هست ...

دایرکت ادمین هست برادر

.Hamed.
December 15th, 2017, 11:34
سلام ؛ وقت بخیر
بنده آقای صالحی رو خیلی وقته میشناسم
کارشون همیشه بی نقص بوده دوستانی که میریزن اینجا جهت تخریب بهتره صبور باشید خود آقای صالحی میان توضیح میدن
قابل توجه کسایی که تخریب میکنند : با تخریب به جایی نمیرسید !!!
با احترام.

armin.rf
December 15th, 2017, 11:44
با سلام و احترام
مشتری گرامی بهتر نبود ابتدا صبر میکردید تا همه چیز مشخص بشه بعد تاپیک میزدید ؟ البته بدم نشد بسیاری از دوستان رو کامل شناختیم

یک مشکل در whmcs رخ داده که موجب از دست رفتن اطلاعات شما شده قربان و در حال صحبت هستیم تا دیتاسنتر از طریق ارشیو فایل ها رو در اختیارمون بزاره

درود

خودتون رو خسته نکنید دوسته عزیز ، ایشون یکبار هم این بلا رو سر ما هم آوردند ، اون هم نه یکبار بلکه دو بار !

یکبار به دلیل پرداخت نشدن فاکتور سررسید بعد گذشت کمتر 24 ساعت هاست رو کلا پاک کردن با اینکه هاست چندین ماه بود تمدید میشد و اطلاع داشتند که تمدید میشه .
دفعه دوم هم دقیقا بعد از پرداخت فاکتور سررسید یک روز بعدش کل هاست ریست شد و اطلاعات صفر شد .

مدارکش هم موجوده خواستید ضمیمه میکنم ، به بنده که گفتند خودتون حذف کردید !

عجب .. شما که به اصطلاح هاستینگ دارید نمیدونید بعد از 2 هفته پرداخت نکردن فاکتور خودکار هاست پاک میشه ؟ در خصوص هاست دوم هم کلیه توضیحات بهتون داده شد

ضمنن هاست فعلیتون چند وقته که بیش از منبع داره مصرف میکنه و قبلا هم اخطار داده بودیم [545852.1 / 500000] در صورتی که مدیریت نشه هاستتون بسته خواهد شد

iroo
December 15th, 2017, 13:33
با سلام و احترام
مشتری گرامی بهتر نبود ابتدا صبر میکردید تا همه چیز مشخص بشه بعد تاپیک میزدید ؟ البته بدم نشد بسیاری از دوستان رو کامل شناختیم

یک مشکل در whmcs رخ داده که موجب از دست رفتن اطلاعات شما شده قربان و در حال صحبت هستیم تا دیتاسنتر از طریق ارشیو فایل ها رو در اختیارمون بزاره

عجب .. شما که به اصطلاح هاستینگ دارید نمیدونید بعد از 2 هفته پرداخت نکردن فاکتور خودکار هاست پاک میشه ؟ در خصوص هاست دوم هم کلیه توضیحات بهتون داده شد

ضمنن هاست فعلیتون چند وقته که بیش از منبع داره مصرف میکنه و قبلا هم اخطار داده بودیم [545852.1 / 500000] در صورتی که مدیریت نشه هاستتون بسته خواهد شد

در خصوص اینکه من با عجله تاپیک زدم، کاملا حق با شماست و از این بابت پوزش منو بپذیرید
اما در خصوص سیستم کاری شما، یکبار که موعد تمدید سرویس من بود، به من ایمیلی نیومده بود که متوجه زمان تمدید سرویسم بشم بعد هاستم از کار افتاد ، اومدم لاگین کردم به سیستم پشتیبانی شما دیدم هیچ سرویسی برای من ثبت نشده، تعجب کردم... بعدش شما درست کردین و مجددا فااکتور ایجاد کردین تا پرداخت شد
هدف از گفتن اینا این بود که بگم سیستم whmcs شما مشکل داره، و یا حداقل خوب در این زمینه مدیریت نمیشه

ببینید جناب صالحی شما هاستینگ هستید و در زمینه کاری خودتون تجربه هایی دارید، ولی من هم خیلی وقته از این ور و اون ور هاست میخرم، در نتیجه خوب با هاستینگ ها آشنایی دارم، سیستم whmcs خودتون رو به بازسازی و کانفیگ اساسی بکنید

منتظر نتیجه هستم، تا ببینم هاست من بر میگرده یا نه

فقط جان هر کسی دوست داری یه کاری بکن، بخدا این هاست من بره دیگه نابود میشم...

kiavaco
December 15th, 2017, 13:38
اقای عماد صالحی کارشون مشکلی نداره ایشون هیچ مشکل و تاپیک تخریبی نداشتن :x

کارشون درسته مشکل رو رفع میکنند نگران نباشید

GREAT
December 15th, 2017, 13:42
سلام
من از یکی هاست دانلود دایرکت ادمین داشتم، که چند روزه هاست در دسترس نیست پس از تیکت بازی و تماس های تلفنی ، طرف میگه بطور نامعلومی هاست شما ناپدید شده!!!!
این یعنی چی؟ واقعا یعنی چی؟

من سر در نمیارم، یعنی چی فقط باید هاست من بپره؟

بد شانسی منم بک آپ ندارم

الان نمیشه کاری کرد؟

دقیقا چند روز؟

iroo
December 15th, 2017, 13:46
دقیقا چند روز؟

دقیقتا نمی دونم، من که دو - سه روزه متوجه شدم...

delta
December 15th, 2017, 14:52
با سلام و احترام

داداش گلم کلا دو صفحه تاپیک هست و یک نفر هم بیشتر ازتون شاکی نبوده. با سابقه شما کسی هم نمیتونه تخریبتون کنه.کسی منکر حرفه ای بودن شما نیست.شما خیلی هم کارت درسته ..اما شما که حرفه ای هستید بهتر نبود هاست های حجیم مثل دانلود رو که بک اپی هم ندارند رو به whmcs متصل نکنید؟ دستی میساختید و میفروختید بهتر نبود؟ قصد جسارت ندارم اما برای برنامه ریزی ایندتون گفتم...انشالا مشکلتون حل بشه..

farmanrava
December 15th, 2017, 14:55
با سلام و احترام

واقعا که ... خیلی جالبه ... هنوز هم مدارک رو موجود داریم ! دو هفته ؟ یا 24 ساعت ؟ شما بعد از 24 ساعت از سررسید سرویس کاملا حذف کردید سرویس رو ... ما مانند شما به اصطلاح هاستینگ نداریم حرفه ای کار میکنیم . 45 روز هر اکانت نگه داری میشه در هر حالت .
در خصوص هاست دوم چه توضیحی به من دادین ؟ توضیحی دادین که تنها به درد خودتون میخوره و مورد پذیرش ما هم نبوده . شما گفتید خودمون پاک کردیم بنده عرض کردم ما مریض هستیم دیتای خودمون رو خودمون پاک کنیم ؟ لاگ بدید که ما خودمون حذف کردیم ! لاگی دادین ؟؟ شما اینقدر برای مشتری تون ارزش قائل نیستین که بعد از آخرین پیامتون نصف پیام های بنده رو مطالعه کردین و نصفش رو خیر ! هیچ پاسخ دیگری هم ندادید ! بعد میفرمایید توضیح دادم ؟ چه توضیحی ؟
مجموع توضیحات شما اینه که خودمون حذف کردیم ؟ توضیح شما اینه ؟؟

در مورد پر شدن حجم اولا اخطاری برای بنده ارسال نشده ، دوما شما که بسیار بسیار حرفه ای تشریف دارید اینجا جای گفتن این موضوع هستش ؟ نباید تیکت بشه ؟ نباید ایمیل بشه ؟!

- - - Updated - - -

داداش گلم کلا دو صفحه تاپیک هست و یک نفر هم بیشتر ازتون شاکی نبوده. با سابقه شما کسی هم نمیتونه تخریبتون کنه.کسی منکر حرفه ای بودن شما نیست.شما خیلی هم کارت درسته ..اما شما که حرفه ای هستید بهتر نبود هاست های حجیم مثل دانلود رو که بک اپی هم ندارند رو به whmcs متصل نکنید؟ دستی میساختید و میفروختید بهتر نبود؟ قصد جسارت ندارم اما برای برنامه ریزی ایندتون گفتم...انشالا مشکلتون حل بشه..

جناب نورانی عزیز بنده هم مشکل همین دوستمون رو دارم ... بنده فکر میکردم این مشکل تنها برای من پیش اومده اما متوجه میشم ایشون اطلاعات یوزر دیگه ای رو هم حذف کرده
بحث تخریب نیست اصلا ، بحث اگه تخریب بود بنده همون موقع تایپیک ایجاد میکردم .