PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگر یک دامنه مهم خودتان را از دست بدهید چکار می‌کنید؟

Omnia
December 13th, 2017, 23:15
دوستان اگر یک دامنه مهمی که خیلی روی آن زمان گذاشتید رو به هر دلیلی از دست بدید چکار می‌کنید؟

.Hamed.
December 14th, 2017, 00:05
سلام ؛ وقت بخیر
پشت هر شکست یک پیروزی است
خیلی از پیشرفت‌ها در نتیجه یک شکست ایجاد شده
صد در صد از صفر شروع میکنم و به مشکلات احتمالی نیز فکر میکنم تا دوباره تکرار نکنم اشتباه قبلی رو.
با احترام.

Farid Saadat
December 14th, 2017, 00:10
سلام،
چرا باید از دست بدم دقیقا؟!

با احترام.

delta
December 14th, 2017, 00:48
سلام ؛ وقت بخیر
پشت هر شکست یک پیروزی است
خیلی از پیشرفت‌ها در نتیجه یک شکست ایجاد شده
صد در صد از صفر شروع میکنم و به مشکلات احتمالی نیز فکر میکنم تا دوباره تکرار نکنم اشتباه قبلی رو.
با احترام.

یه رفیق داشتم 8 دفعه بیچاره زمین خورد..هر بار خودشو جمع و جور کرد..همش ضرر میخورد دوباره شروع میکرد...واقعا افرین داشت...بار هشتم خودشو از پل پرت کرد پایین :-|

- - - Updated - - -

دوستان اگر یک دامنه مهمی که خیلی روی آن زمان گذاشتید رو به هر دلیلی از دست بدید چکار می‌کنید؟

از عکس اواتارت معلومه خیلی داغونی... :65: چی از دست دادی حالا؟

.Hamed.
December 14th, 2017, 00:56
یه رفیق داشتم 8 دفعه بیچاره زمین خورد..هر بار خودشو جمع و جور کرد..همش ضرر میخورد دوباره شروع میکرد...واقعا افرین داشت...بار هشتم خودشو از پل پرت کرد پایین :-|
اولاشو خوب اومدی انرژی میگرفت آخرش انرژی هایی که گرفته بودیم رفت انرژی های خودم هم رفت :)
درکل میخواستم اینو بگم که هیچ وقت برای شروع کردن دیر نیست !

Omnia
December 14th, 2017, 01:21
سلام،
چرا باید از دست بدم دقیقا؟!

با احترام.

هایجک شدن دامنه. سرقت از سوی رجیسترار (مثلا Go Daddy خیلی این کار رو می‌کنه) و صدها دلیل دیگه

Farid Saadat
December 14th, 2017, 01:25
هایجک شدن دامنه. سرقت از سوی رجیسترار (مثلا Go Daddy خیلی این کار رو می‌کنه) و صدها دلیل دیگه
سلام،
من شخصا وقتی بخوام دامنه خفنی رو داشته باشم، به جایی مثل گوددی که میدونم سابقه خوبی نداره اعتماد نمی کنم! احتمال هایجک شدن دامین خیلی کمه...
من شخصا تنها موردی که دیدم سر کسی کلاه رفته، به خاطر شریک ناباب :) بوده... نمیدونم شاید به پست من کسی نخورده ولی اگر هم باشن اینقدر کم هستن که وقتتون رو به فکر کردن براش نذارید بهتر هست.

با احترام.

iraniam2000
December 14th, 2017, 01:55

سلام
بستگی به ساعتش داره
مثلا اگه ساعت دو ظهر باشه نهار میخورم >:)

مرد مومن ما عزیزانمون را از دست میدیم کاری نمیکنیم حالا برای یک دامنه مثلا باید چیکار کنیم ؟ خودمان خفه کنیم ؟
طرف ورشکست میشه و هست و نیستش نابود میشه ، تا دیروز مثلا کارخانه دار بود و شخص محترم و زندگی آسوده ای داشت ، الان رفته زیر بدهی ولی امیدش را از دست نمیده
از دست دادن یک دامنه خیلی خیلی مهم نهایتش از دست دادن سرمایه هست و حتی فکر نکنم کسی تمام سرمایه مالی اون هم یک دامنه باشه
پس تنها کاری که من میکنم اینه که به زندگی ادامه میدم ولی تلاش میکنم ، تمام تلاشم و تمام سعی خودم را خواهم کرد که دامنه ام را اگر سرقت شده پس بگیرم ولی برام دنیا به آخر نمیرسه

راستی من یک مورد سرقت دامنه با ارزش را دیدم و اون هم دامنه p30download بود که هاست ایران از مالکش دز/دید
تازه سایت و دامنه را با هم دز/دید و چون پول و قدرت داشت با وجود اینکه د/زد ایرانی بود مالک اصلی کاری نتونست انجام بده

ColdWorld
December 14th, 2017, 01:58
موضوع سایتتون چی بوده؟؟ به چه زبانی بوده سایت (انگلیسی یا فارسی) ؟؟
تا به حال ندیده بودم گو ددی از اینکارا بکنه!

Omnia
December 14th, 2017, 02:09
سلام
بستگی به ساعتش داره
مثلا اگه ساعت دو ظهر باشه نهار میخورم >:)

مرد مومن ما عزیزانمون را از دست میدیم کاری نمیکنیم حالا برای یک دامنه مثلا باید چیکار کنیم ؟ خودمان خفه کنیم ؟
طرف ورشکست میشه و هست و نیستش نابود میشه ، تا دیروز مثلا کارخانه دار بود و شخص محترم و زندگی آسوده ای داشت ، الان رفته زیر بدهی ولی امیدش را از دست نمیده
از دست دادن یک دامنه خیلی خیلی مهم نهایتش از دست دادن سرمایه هست و حتی فکر نکنم کسی تمام سرمایه مالی اون هم یک دامنه باشه
پس تنها کاری که من میکنم اینه که به زندگی ادامه میدم ولی تلاش میکنم ، تمام تلاشم و تمام سعی خودم را خواهم کرد که دامنه ام را اگر سرقت شده پس بگیرم ولی برام دنیا به آخر نمیرسه

راستی من یک مورد سرقت دامنه با ارزش را دیدم و اون هم دامنه p30download بود که هاست ایران از مالکش دز/دید
تازه سایت و دامنه را با هم دز/دید و چون پول و قدرت داشت با وجود اینکه د/زد ایرانی بود مالک اصلی کاری نتونست انجام بده

منظور من عکس‌العمل برای بازگردانی دامنه بود. مثلا اگر شما خودتون رو به عنوان مالک دامنه در کنسول گوگل سرچ معرفی کرده باشید ظاهرا می‌توانید یک دامنه جدید رو به گوگل اعلام کنید و بگید دامنه قبلی به دامنه جدید منتقل شده این گونه گوگل تمام جستجوها و رنک شما رو منتقل می‌کنه به دامنه جدیدی که شما معرفی می‌کنید. منظور من از باز کردن این تاپیک آشنایی با روش‌های مقابله با هایجک شدن دامنه بود نه گریه و زاری! از شما بعید بود.

iroo
December 14th, 2017, 10:48
کاری از دستم بر نمیاد، از دوباره شروع میکنم دیگه...

iraniam2000
December 14th, 2017, 16:20
منظور من عکس‌العمل برای بازگردانی دامنه بود. مثلا اگر شما خودتون رو به عنوان مالک دامنه در کنسول گوگل سرچ معرفی کرده باشید ظاهرا می‌توانید یک دامنه جدید رو به گوگل اعلام کنید و بگید دامنه قبلی به دامنه جدید منتقل شده این گونه گوگل تمام جستجوها و رنک شما رو منتقل می‌کنه به دامنه جدیدی که شما معرفی می‌کنید. منظور من از باز کردن این تاپیک آشنایی با روش‌های مقابله با هایجک شدن دامنه بود نه گریه و زاری! از شما بعید بود.

خوب این مورد قبلا بحث شده بود ولی پست اول شما باعث این اشتباه شده چون دقت کنید اکثر دوستان در مورد شکست و امیدواری و ... پاسخ دادن و در حقیقت باید بگیم همه اشتباه متوجه شدن وگرنه بله تو گوگل وبمستر این امکان وجود داره
change of address را انتخاب میکنید و دامنه جدید را معرفی میکنید و .... بعد چند روز ایندکس ها به دامنه جدید منتقل خواهند شد و این ربطی به از دست دادن دامنه مهم نداره

کوالالامپور بزرگترین شهر مالزی که در ساحل غرب مالزی (http://lahzeakhar.com/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%85%D 9%BE%D9%88%D8%B1) واقع شده است. در سال 1985 توسط معادن قلع موجود درخودش تاسیس شد.این شهر درسال 1896 به عنوان پایتخت مالزی شناخته شد و تا دریا 35 کیلومتر فاصله دارد.کوالالامپور به معنای محل تلاقی رودخانه ها در حدود 150 سال پیشرفت چشمگیری داشته و جمعیت آن تقریبا 6.5 میلیون نفر می باشد.
این شهر زیبا و توریستی گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است.از نظر آب و هوایی معمولا گرمسیر بوده و گاهی دمای آن به بالاتر از 30 درجه ی سانتی گراد می رسد.اگر بخواهیم در باره ی کوالالامپور مالزی برای مسافرین سخن بگوییم اولین چیزی که به ذهن ما می رسد جاذبه های گردشگری آن می باشد.

بله ؟
لطفا این معما را حل کن بعد ببینیم کجا باید بریم ؟
این مصرع از خواننده مرحوم و منشوری اشاره اش به یک فرد هست که لطفات بگو منظورش کی و کجا بوده ؟

کی اهل جهنم که خانه اش تو بهشته ؟

تازه کار
December 14th, 2017, 16:36
کوالالامپور بزرگترین شهر مالزی که در ساحل غرب مالزی (http://lahzeakhar.com/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%85%D 9%BE%D9%88%D8%B1) واقع شده است. در سال 1985 توسط معادن قلع موجود درخودش تاسیس شد.این شهر درسال 1896 به عنوان پایتخت مالزی شناخته شد و تا دریا 35 کیلومتر فاصله دارد.کوالالامپور به معنای محل تلاقی رودخانه ها در حدود 150 سال پیشرفت چشمگیری داشته و جمعیت آن تقریبا 6.5 میلیون نفر می باشد.
این شهر زیبا و توریستی گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است.از نظر آب و هوایی معمولا گرمسیر بوده و گاهی دمای آن به بالاتر از 30 درجه ی سانتی گراد می رسد.اگر بخواهیم در باره ی کوالالامپور مالزی برای مسافرین سخن بگوییم اولین چیزی که به ذهن ما می رسد جاذبه های گردشگری آن می باشد.
اونجا دامینم ثبت میکنن یا فقط گردشگریه؟

Omnia
December 15th, 2017, 01:18
بله تو گوگل وبمستر این امکان وجود داره
change of address را انتخاب میکنید و دامنه جدید را معرفی میکنید و .... بعد چند روز ایندکس ها به دامنه جدید منتقل خواهند شد و این ربطی به از دست دادن دامنه مهم نداره

چطور ربطی نداره دوست عزیز؟ اگر قبلا جایی بحث شده در این باره لطفا لینک تاپیکش رو به اشتراک بگذارید اینجا ممنون میشم.

iraniam2000
December 15th, 2017, 15:21
چطور ربطی نداره دوست عزیز؟ اگر قبلا جایی بحث شده در این باره لطفا لینک تاپیکش رو به اشتراک بگذارید اینجا ممنون میشم.

تاپیک در مورد تنظیمات گوگل بعد تغییر دامنه زیاد وجود داره
این مورد که چه کارهایی بعد تغییر دامنه باید انجام بدیم ربطی به از دست دادن دامنه نداره ، ممکنه مثلا دامنه فیل/تر بشه و لازم بشه آدرس را تغییر بدیم و یا هر دلیل دیگه
اما بیشتر از پست اول این برداشت را میشد داشت که اگه دامنه سرقت شد چطور میشه اون را پس گرفت و راهکار برگشت دادن دامنه سرقت شده چی هست ؟
شما یک دفعه دیگه جواب ها را بخونید

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=144632

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=95432

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=24383&p=233862&viewfull=1#post233862