PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کجا ریسلر بگیرم

Arashdn
January 10th, 2011, 13:48
درود

دنبال یه شرکت خارجی هستم بره خرید یه 10-20 گیگ ریسلر
و یه 5-6 گیگ هاست دیگه (در واقع دو تا سرویس جدا میخوام از دو تا شرکت مختلف)
اینا رو خودم پیدا کردم بین اینا کدومو پیشنهاد میکنید؟
جای دیگه ای سراغ دارید؟
هاست رو از کدوم بگیرم و ریسلر از کدوم
بره هاست کیفیت 100 درصد و همه چیز توپ میخوام - (بره ریسلر میتونم مانور بدم ... و یه ذره موارد خاص رو در نظر نگیرم)
قیمت پایین هم در هر دو مهمه ...... ولی نه در حدی که به خاطرش کیفیت بیاد پایین (به خصوص هاست)
چیزایی که مهمه : عدم تحریم - سرعت و آپتایم بالا - سر هیچ و پوچ به فشار و یوزیج گیر نده و کلا خوب باشه دیگه
مورد مهم : مستقیم خودم خرید میکنم پس لطفا فروش ندید

جاهایی که تا الان ازش انتخاب دارم
byethost
subhosting
santrex
iweb (گرونه فقط اگه خیلی تاپه هاست ازش بگیرم)
altus
بقیه رو هم شما پیشنهاد بدید

سپاس

mohsen1
January 10th, 2011, 13:54
نت الیجنت هم که خودت می شناسی! کیفیتش هم که خوب بوده.باهاشون چت کن یه آفر ازشون بگیر...

Arashdn
January 10th, 2011, 14:09
نت الیجنت هم که خودت می شناسی! کیفیتش هم که خوب بوده.باهاشون چت کن یه آفر ازشون بگیر...
خیلی گرون فروشن ......

aghdaee
January 10th, 2011, 14:29
منظورتون altushost هلند هستش؟

amirHoseein
January 10th, 2011, 14:40
hostgator کیفیت خوبی داره اگه می تونید ایرانی نباشید از نظر اون ها ! whmcs رایگان و کلی امکانات دیگه هم داره

zagrosweb
January 10th, 2011, 14:57
hostgator
گزینه خوبی هست

1eng.ir
January 10th, 2011, 15:02
UK and US Reseller Hosting - cPanel Reseller Hosting Free WHMCS ClientExec End User Support Free SSL Certificate (http://www.ezpzhosting.co.uk/resellers.html)
UK and US Web Hosting - UK and US Shared cPanel - Linux Web Hosting (http://www.ezpzhosting.co.uk/shared.html)
:67:

Arashdn
January 10th, 2011, 15:08
منظورتون altushost هلند هستش؟
بله منظورم از آلتوس همون هست ....

---------- Post added at 03:07 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

گزینه خوبی هست

hostgator کیفیت خوبی داره اگه می تونید ایرانی نباشید از نظر اون ها ! whmcs رایگان و کلی امکانات دیگه هم داره
مشکل تحریم داره .....

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:07 PM ----------

UK and US Reseller Hosting - cPanel Reseller Hosting Free WHMCS ClientExec End User Support Free SSL Certificate (http://www.ezpzhosting.co.uk/resellers.html)
UK and US Web Hosting - UK and US Shared cPanel - Linux Web Hosting (http://www.ezpzhosting.co.uk/shared.html)
:67:
هاستش خوب به نظر میاد
ولی ریسلراش یه کم گرونه
ولی خیلی هم گرون نیست ....

khudeman
January 10th, 2011, 15:26
همه اینهایی که نوشتین از آی وب گرونتر و بی کیفیت تر هستند. بیشترشون هم ریسلر ندارند. بد نیست اگر پهنای باند ای وب را هم توجه کنین
ضمنا نمیدونم چرا مد شده که همه میگن آلتوس هاست هلند. آلتوس هاست متعلق به کشور کوچکی در جنوب مکزیک است به نام بلیز.

alavi71
January 10th, 2011, 15:44
از هر جايي ميخريد هواستون به تحريم ها هم باشد

kingoftehran
January 10th, 2011, 16:54
با iweb مطمئنا مشکل تحریم را پیدا نخواهید کرد و پشتیبانی اونا خوب نیست زیاد کیفیتشم خوبه

Arashdn
January 10th, 2011, 18:28
با iweb مطمئنا مشکل تحریم را پیدا نخواهید کرد و پشتیبانی اونا خوب نیست زیاد کیفیتشم خوبه
خیلی گرون فروشه .......
بایت هاست چطوره؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 06:03 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

راستی
از خرید هاست منصرف شدم
و فقط میخوام یه ریسلر با کیفیت توپ بگیرم

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

یکی دو جا هم پیدا کردم
قیمت وفت
ولی از کیفیتشون خبر ندارم
HostingFuze - Premium Master Reseller Hosting Services (http://www.hostingfuze.com/hosting.html)
Reseller Hosting | The Host Genie (http://www.thehostgenie.com/resellers/)

WebArts
January 10th, 2011, 20:01
آی وب خوبه

darya
January 10th, 2011, 22:42
Iweb یک سالی هست ازش سرور دارم خیلی خوبه قبولش دارم

shamimi
January 11th, 2011, 00:11
xhostnow.com گزينه خوبي با قيمت عالي

shatelhost
January 11th, 2011, 00:16
softlayer.com یا theplanet.com قدیم .

کیفیت عالی

mr.he3am
January 11th, 2011, 00:17
نظر من byethost هست چون امنیت بسیار بسیار بالایی داره

delta
January 11th, 2011, 00:34
iweb من یکی رو بیچاره کرد رسما..قبلا گفتم همه میدونند دوباره دیگه نمیگم.. پشتیبانیشونم افتضاح هست.کافیه ریسلرت قطع بشه تیکت و.. رو باید بیخیال بشی چون چند روزی طول میکشه جواب بدند.نمونه خواستی در خدمتیم!! فقط باید بزنگی بهشون که پول تلفنت از ریسلر بیشتر میشه!
آلتوس به قدری قطعی داشت که نفس روبریده بود.. تا یکی یک فایل 300 مگابایتی رو دانلود میکرد سرور میخوابید!! همش هم گیر میدادند و انگار دوست داشتند یکی باهاشون نامه نگاری کنه! به هر دلیلی قطع میشد سرور!
این دیتاسنتر NETELLIGENT کانادا ریسلر نداره؟؟

Arashdn
January 11th, 2011, 07:57
Iweb یک سالی هست ازش سرور دارم خیلی خوبه قبولش دارم

آی وب خوبه
از آی وب نمیخوام بگیرم
خیلی گرون فروشه

---------- Post added at 07:55 AM ---------- Previous post was at 07:54 AM ----------

xhostnow.com گزينه خوبي با قيمت عالي
سایتش باز نمیشه ....

---------- Post added at 07:55 AM ---------- Previous post was at 07:55 AM ----------

softlayer.com یا theplanet.com قدیم .

کیفیت عالی
تحریم .............

---------- Post added at 07:56 AM ---------- Previous post was at 07:55 AM ----------

نظر من byethost هست چون امنیت بسیار بسیار بالایی داره
بله
یکی از انتخاب های خوبه

---------- Post added at 07:56 AM ---------- Previous post was at 07:56 AM ----------

iweb من یکی رو بیچاره کرد رسما..قبلا گفتم همه میدونند دوباره دیگه نمیگم.. پشتیبانیشونم افتضاح هست.کافیه ریسلرت قطع بشه تیکت و.. رو باید بیخیال بشی چون چند روزی طول میکشه جواب بدند.نمونه خواستی در خدمتیم!! فقط باید بزنگی بهشون که پول تلفنت از ریسلر بیشتر میشه!
آلتوس به قدری قطعی داشت که نفس روبریده بود.. تا یکی یک فایل 300 مگابایتی رو دانلود میکرد سرور میخوابید!! همش هم گیر میدادند و انگار دوست داشتند یکی باهاشون نامه نگاری کنه! به هر دلیلی قطع میشد سرور!
این دیتاسنتر NETELLIGENT کانادا ریسلر نداره؟؟
ممنون که نقد کاملتری نوشتید
حالا کجا رو پیشنهاد میکنید؟

---------- Post added at 07:57 AM ---------- Previous post was at 07:56 AM ----------

از همه دوستانی که پاسخ دادن سپاس گزارم .

faranetwork
January 11th, 2011, 09:11
به نظر من softlayer.com یا theplanet.com قدیم . عالیه.ولی کار با شرکت های خارجی چیزی جز دردسر نیست

Arashdn
January 11th, 2011, 10:36
به نظر من softlayer.com یا theplanet.com قدیم . عالیه.ولی کار با شرکت های خارجی چیزی جز دردسر نیست
همونطور که گفتم این مشکل تحریم داره ....
وگرنه هاست گیتور ......

faranetwork
January 11th, 2011, 10:56
دیدین که هاست گیتور با تیزهاست چیکار کرد

thegreat
July 10th, 2013, 12:26
این روزها از کجا ریسلر می‌گیرین؟ من مدتیه از resellerclub دارم ولی اخیرا به نظر میاد بازی درمیاره! لود سایت‌هام سنگین شده. یا مشکل از اینترنت خودمه؟ ممنون میشم از راهنمایی‌هاتون استفاده کنم.