PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم یک هاست قدیمی به یک کاربر جدید

iroo
December 12th, 2017, 21:50
سلام و خسته نباشید

من ریسیلر سی پنل دارم که قبلا برای چند تا از دوستان مقداری هاست دادم، الان اومدم whmcs رو نصب کردم، و میخوام کاربر ثبت نام کنه و من هاست فوق رو براش ایجاد کنم، و بزنم که مثلا از خرداد ماه این هاست براش داده شده

ممنون میشم راهنمائیم کنید، تشکر از همگی

vpgroup
December 12th, 2017, 22:13
سلام و خسته نباشید

من ریسیلر سی پنل دارم که قبلا برای چند تا از دوستان مقداری هاست دادم، الان اومدم whmcs رو نصب کردم، و میخوام کاربر ثبت نام کنه و من هاست فوق رو براش ایجاد کنم، و بزنم که مثلا از خرداد ماه این هاست براش داده شده

با سلام و احترام

پس از نصب سیستم به کاربر بگین ثبت نام بکنه و سرویس رو از قسمت افزودن سفارش اضافه کنین . ابتدا باید مشخصات سرور و سرویس ها رو از قبل ساخته باشین تا شناسایی کند

در آخر سر برای تائید سرور مشخصات فعلی یعنی نام کاربری و رمز عبور کاربر را وارد کنین و تائید کنین و تاریخ سررسید را هم تنظیم کنید

موفق باشید

gharibion
December 12th, 2017, 23:51
سلام و خسته نباشید

روش دستی :

پس از ثبت نام کاربر ، وارد ویرایش پروفایل کاربر در whmcs میشید ، قسمت مشخصات > افزودن سفارش > پلن رو انتخاب می کنید و نام دامنه رو وارد میکنید ، سفارش رو تایید می کنید ( بدون ارسال به whm برای ساخت اکانت ، چون اکانت از قبل موجود هست ) .
سپس قسمت سرویس ها > هاست اشتراکی > نام دامنه رو پیدا می کنید ، سرویس رو ویرایش می کنید و یوزر و پسوردی که در whm تنظیم بوده ، اونجا تنظیم می کنید ، تاریخ سررسید و تاریخ خرید رو هم به دلخواه در همین قسمت می تونید تنظیم کنید .
به اینصورت هاست که داشتید به Whmcs متصل شده .

روش اتوماتیک :

قسمت ابزار ها > وارد کردن whmcs / whm
به صورت اتوماتیک کلیه اکانت های whm شما رو به whmcs منتقل و ایجاد میکنه .