PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا شرکتی می تونه هزینه پرداختی را بازگشت نده؟

yasersol
December 11th, 2017, 00:41
با سلام و عرض ادب احترام
بنده از سایت vpsgroups.com یک پنل نماینده سرور دارم همچنین یک سرور به صورت جداگانه با 2 گیگ رم 1 عدد ای پی و 10 گیگ هارد داریم که از 15/10/2015 ثبت شده و براش فاکتور صادر میشه الان بعد از گذشت این همه مدت متوجه شدیم که شرکت به اشتباه 2 بار هزینه از ما دریافت میکرده یک بار در یک فاکتور که به صورت جداگانه صادر میشده برای سرور مربوطه یک بار هم به همراه منابع پنل نماینده هزینه 2 گیگ رم 10 گیگ هارد و 1 عدد ای پی که نزدیک به 19800 میشده از ما دریافت میکردن چند روزه پیام دادیم جواب ندادن بعد از اینکه به تاریخ سر رسید فاکتور پنل نماینده ما رسیده پنل رو مسدود کردن میگن شما دیر گزارش دادید به ما مربوط نمیشه و هیچ هزینه ای نمی تونیم به شما بازگشت بدیدم ؟؟
الان سئوال بنده این هست نزدیک به 3 سال بنده مبلغی نزدیک به 19800 تومان واریز کردم به اشتباه که اشتباه بنده هم نبوده بنده اعتماد کردم به فاکتور هایی که صادر میشه الان میگن ما هیچ هزینه ای برگشن نمی دیم و پنل نماینده بنده رو هم باز نمیکنن و میگن باید فاکتور رو پرداخت کنید
به نظر شما بنده اشتباه میگم یا قانون این هست ؟ در صورتی که در قوانین سایت هم چیزی در این مورد نوشته نشده

a1994n1373
December 11th, 2017, 00:51
با سلام و احترام .
در صورتی که از این قضیه سند دارید و مطمئن هستید که اشتباه از سمت میزبان بود طبیعتا باید اشتباهشون رو بپذیرن و مبلغ شما رو بازگشت بزنن .

البته من در جریان جزئیات نیستم و فقط به عنوان یه بیننده ی پست اظهار نظر کردم !

هر شرکتی قوانین خاص خودشو داره .

yasersol
December 11th, 2017, 00:56
با سلام و احترام .
در صورتی که از این قضیه سند دارید و مطمئن هستید که اشتباه از سمت میزبان بود طبیعتا باید اشتباهشون رو بپذیرن و مبلغ شما رو بازگشت بزنن .
بله دارم تمام فاکتور های pdf که تا الان صادر شده و قبل از اینکه پنل رو هم مسدود کنن از تمام منابع عکس گرفتم الان هم قبول دارن اشتباه شده اما میگن اشتباه از طرف بنده بوده باید زودتر گزارش میدادم و نمیتونن هیچ مبلغی برگردونن اینک تصویر چت بنده در تیکت با پشتیبانی بخش مدیریت
http://s8.picofile.com/file/8313950300/server.jpg

vpgroup
December 11th, 2017, 01:09
با سلام و احترام

دو نکته ای که میتوان مطرح کرد :

چرا شما آگاهی کامل از پرداخت فاکتوری که سرویس تهیه کردین نداشتید ؟!

و آیا فاصله تاریخ فاکتور ها مدت زمان یکماهه بوده که باعث سردرگمی شما شده و در نهایت دو بار پرداختی داشتین ؟!

موفق باشید

a1994n1373
December 11th, 2017, 01:11
بنظرم سعی کنین این مورد رو بین خودتون حلش کنین بهتره و کار رو به تاپیک و ... نکشونید .
در صورتی هم که اینماد دارن از طریق اون میتونید اقدام کنید .

viasky
December 11th, 2017, 01:20
حق با شماست

yasersol
December 11th, 2017, 01:20
با سلام و احترام

دو نکته ای که میتوان مطرح کرد :

چرا شما آگاهی کامل از پرداخت فاکتوری که سرویس تهیه کردین نداشتید ؟!

و آیا فاصله تاریخ فاکتور ها مدت زمان یکماهه بوده که باعث سردرگمی شما شده و در نهایت دو بار پرداختی داشتین ؟!

موفق باشید
در پاسخ سئوال اول شما بنده تعداد سرور های پرداختیم زیاد بودن و معولا با فاصله کم و گیج کننده که به مرور کم و کنسل شده و بنده فقط به فاکتور های صادر شده نگاه میکردم
در مورد دوم شما فاصبله کم بوده و اگر دقت بفرمایید بنده عرض کردم که یک فاکتور پرداخت میشده و فاکتور بعدی به صورت منابع از ما دریافت میشده

و در آخر سئوال بنده این هست که بنده این همه مدت اصلا به اشتباه مبلغی داشتم پرداخت میکردم ایا باید الان به من برگشت داده بشه ؟ اگر بر عکس این بود و بنده 3 سال از منابع اضافه استفاده کرده بودم و الان به بنده میگن باید هزینه بدید من میتونم مثل خودشون بگم که نه گذشته دیگه بحث نمیشه کرد ؟؟؟ یا مثل الان تمام سرور های بنده رو مسدود میکردن

- - - Updated - - -

بنظرم سعی کنین این مورد رو بین خودتون حلش کنین بهتره و کار رو به تاپیک و ... نکشونید .
در صورتی هم که اینماد دارن از طریق اون میتونید اقدام کنید .
والا بنده از چند روز پیش تیکت دادم جواب ندادن عکس گذاشتم الان تمام سرور های بنده رو مسدود کردن خیلی خونسرد میگن هر کاری دوس داری انجام بده و اصلا مهم نیست بنده هر چی توضیح میدم میگن در مورد مسئله ای که گذشته بحث نکنید و من متوجه همین نمیشم چی کذشته مدام میگن گذشته و شما دیر گفتین اخه من سه سال اقا اشتباه کردم مرض که نداشتم اشتباه کردم الان متوحه شدم فقط میگن نه ما نمی تونیم کاری کنیم
و اینکه خیر نماد ندارن متاسفانه

vpgroup
December 11th, 2017, 01:28
در پاسخ سئوال اول شما بنده تعداد سرور های پرداختیم زیاد بودن و معولا با فاصله کم و گیج کننده که به مرور کم و کنسل شده و بنده فقط به فاکتور های صادر شده نگاه میکردم
در مورد دوم شما فاصبله کم بوده و اگر دقت بفرمایید بنده عرض کردم که یک فاکتور پرداخت میشده و فاکتور بعدی به صورت منابع از ما دریافت میشده

و در آخر سئوال بنده این هست که بنده این همه مدت اصلا به اشتباه مبلغی داشتم پرداخت میکردم ایا باید الان به من برگشت داده بشه ؟ اگر بر عکس این بود و بنده 3 سال از منابع اضافه استفاده کرده بودم و الان به بنده میگن باید هزینه بدید من میتونم مثل خودشون بگم که نه گذشته دیگه بحث نمیشه کرد ؟؟؟ یا مثل الان تمام سرور های بنده رو مسدود میکردن

مجدد دو نکته ای که بنده برداشت کردم :

اول اینکه نباید سر یک بحثی سرور های شما مسدود شوند چرا که شما در یکبازه زمانی هزینه پرداخت کردین و شرکت یا شخص محترم تا زمانی که این زمان سررسید نشده طبق قوانین حق هیچ گونه مسدودیت و حذفیت سرویس را ندارد مگر در دو حالت : کار غیرقانونی (هک و نت اسکن و کرک و ...) یا درخواست کنسلی شما . این کار غیر اصولی میباشد.

مورد دوم صحبت های شما درسته . بهترین راه پیگیری از مراجع قانونی هستش

با احترام

.Hamed.
December 11th, 2017, 01:28
سلام ؛ وقت بخیر
مشکل از سمت میزبانتون بوده باید هزینه شمارو عودت بدن
به قول آقای عبید ، حق با شماست
با احترام.

farhadhelix
December 11th, 2017, 01:37
اینطور که مشخصه حق با شماست

اگر حال و حوصلش رو دارید از مراجع قانونی پیگیری کنید.

deltamusic
December 11th, 2017, 02:55
این vpsgroup کلی شاکی داره.خودم هم ازش ضربه دیدم!
تنها راه جمع کردن بند و بساط اینجور ادما اینه که ازشون خرید نکنید.......

tar.gz
December 11th, 2017, 03:01
اینکه حق با شماست که شکی درش نیست. اشتباه از جانب سیستم مالی شرکت خدمات دهنده هست و اونا باید جبران خسارت بکنن و ملامت کردن شما چیزی جز پاک کردن صورت مسئله نیست
اگه از سرویس دهیشون راضی هستین میتونین بهشون پیشنهاد بدین (البته چون سرویس دهنده ایرانی هست بنظرم ریسک داره) که مثلا 1/3 هزینه رو به صورت اعتباری حسابتونو شارژ کنن و مابقی رو نقد پرداخت کنن..

yasersol
December 11th, 2017, 03:33
اینکه حق با شماست که شکی درش نیست. اشتباه از جانب سیستم مالی شرکت خدمات دهنده هست و اونا باید جبران خسارت بکنن و ملامت کردن شما چیزی جز پاک کردن صورت مسئله نیست
اگه از سرویس دهیشون راضی هستین میتونین بهشون پیشنهاد بدین (البته چون سرویس دهنده ایرانی هست بنظرم ریسک داره) که مثلا 1/3 هزینه رو به صورت اعتباری حسابتونو شارژ کنن و مابقی رو نقد پرداخت کنن..
من حاضر هستم همش رو یا نصف اون رو اعتبار کنن اما اینا کلا منکر همه چیز هستن

NetworkFA
December 11th, 2017, 09:41
من حاضر هستم همش رو یا نصف اون رو اعتبار کنن اما اینا کلا منکر همه چیز هستن

دقیقا چند تومن؟ vpsGroups هیچ گذشته درستی نداره
در انجمن های مختلف هم ثابت شده

mizbanwebhost
December 11th, 2017, 09:53
حتی اگر اشتباه در پرداخت ها از سوی شما هم می بود می بایست مبالغ محاسبه وحداقل به پنل شما بازگشت داده شود .

yasersol
December 11th, 2017, 09:55
دقیقا چند تومن؟ vpsGroups هیچ گذشته درستی نداره
در انجمن های مختلف هم ثابت شده
والا سه سال هست که میبلغ 19800 تومن هر ماه اضافه برا سازمان از ما دریافت کردن بنده نزدیک به 4 سال هست خرید دارم میکنم از اینا نزدیک به 30 میلیون تومان واریزی داشتم بشون و بشون میگم این جواب اعتماد چند ساله ما و این مبلغ واریزی نیست و فکر کنم که باید تمام سرویس ها رو رو کنسل کنم پاسخ دادن که :
37240
در کل میگن این مورد مربوط به گذشته هست دقیقا عین این جمله گذشته تمام شده و ما کاری نمی تونیم انجام بدیدم شما باید سریعتر گزارش میدادید و مشکلات پیش آمده گردن خودون هست

365web.online
December 11th, 2017, 15:54
این غیر طبیعی ترین و خنده دارترین عکس العمل یه هاستینگ بوده که آقا اشتباهی سه سال پولتو خوردیم . ولی الانم نمیدیم . میخواستی خودت دقت کنی.

ParsWebIT
December 11th, 2017, 15:56
آخه چطوری ممکنه فردی چند سال فاکتور دوبل پرداخت کنه و ندونه که چرا داره اینقدر پول میده؟
شما هر بار پرداخت فرمودید یک مکث کوچیک روی قیمت نزدین؟
خوب شما الان باید تاوان این کار عجیبتون رو بدین
100% حق با شماست اما این وی پی اس گروپ نه شرکت بزرگ نه حتی آدم بزرگی هست که از پول چشم پوشی کنه و هزینه اضافی رو که گرفته رو برگشت بده

سرویسهاتون رو منتقل کنید جایی که بعد از چند سال مشتری بودن اینطوری صحبت نکنه در تیکت
حق با شماست اما تاوان ندانم کاریتون رو هم باید بدین
اون فرد هم باید پولتون رو برگردونه که به راحتی میتونید شکایت کنید ازشون نه در فتا در یک دادگاه معمولی هم با ارایه پرینت فاکتور شکایت کنید 48 ساعت بعدش احضاریه میفرستند براشون

yasersol
December 11th, 2017, 16:21
این غیر طبیعی ترین و خنده دارترین عکس العمل یه هاستینگ بوده که آقا اشتباهی سه سال پولتو خوردیم . ولی الانم نمیدیم . میخواستی خودت دقت کنی.
والا بنده همین برام سئوال بوده برای همین تاپیک زدم اخه به قدری قاطع صحبت کردن برام سوال شده که ایا واقعا اشتباه از من بوده و باید قید پول رو بزنم یا نه هرچند بنده از سرویس های ایشون ناراضی نبودم و همیشه پاسخ دادن اما واقعا با این مورد مانند مثال گاو نه من شیر ده میمونه

- - - Updated - - -

آخه چطوری ممکنه فردی چند سال فاکتور دوبل پرداخت کنه و ندونه که چرا داره اینقدر پول میده؟
شما هر بار پرداخت فرمودید یک مکث کوچیک روی قیمت نزدین؟
خوب شما الان باید تاوان این کار عجیبتون رو بدین
100% حق با شماست اما این وی پی اس گروپ نه شرکت بزرگ نه حتی آدم بزرگی هست که از پول چشم پوشی کنه و هزینه اضافی رو که گرفته رو برگشت بده

سرویسهاتون رو منتقل کنید جایی که بعد از چند سال مشتری بودن اینطوری صحبت نکنه در تیکت
حق با شماست اما تاوان ندانم کاریتون رو هم باید بدین
اون فرد هم باید پولتون رو برگردونه که به راحتی میتونید شکایت کنید ازشون نه در فتا در یک دادگاه معمولی هم با ارایه پرینت فاکتور شکایت کنید 48 ساعت بعدش احضاریه میفرستند براشون
والا بنده حد اقل 4 روز قبل از سر رسید فاکتور پنل نماینده و دقیق همون روزی که فاکتو سرور تکی رو پرداخت کردم و متوجه شدم که این مشکل وجود داره تیکت زدم اما تیکت رو در حالت بررسی قرار دادن بنده منتظر شدم اینقدر پاسخ ندادن تا سر رسید فاکتور پنل نماینده و تمامی سرور های بنده رسید سپس پنل نماینده رو بستن و تمام سرور های بنده رو هم مسدود کردن بعد شروع کردن به این صحبت ها که نه نمیشه کاری کرد از این حرفا میگم خوب اوکی پس باز کنید بنده منتقل کنم میگن سرویس مسدود شده نمیشه باید فاکتور رو پرداخت کنید و جالب اینجا هست مجدد همون مبلغ اضافه رو هم در فاکتور اعمال کردن و وقتی میگم شما هنوز این مبلغ رو حتی کسر نکردید میگن که مشکل خودتون بوده باید گزارش میدادید تا الان نبوده الان براتون اضافه کردیم و این مشک خودتون بوده که نگفتید زودتر الان بنده موندم سر دو راهی برای انتقال سرور ها مجبور مجدد فاکتور رو پرداخت کنم تا پنل باز بشه اینجوری 3 سال پول اضافه که دادم هیچ مجدد باید فاکتور پرداخت کنم تا سرویس ها باز بشه تا بتونم منتقل کنم
در کل دقیقا بنده تاوان اعتماد بی جا و ندانم کاری خودم رو پس میدم هرچند این مورد فقط داخل ایران اتفاق می افته و جالب اینجاست حرف شما رو میزنن و میگن هرچی حساب کتاب داره ما نمی تونیم مبلغ رو بر گردونیم و شما باید تاوان اشتباه خودتون رو بدید این برام جالب هست که شما و ایشان یجور فکر میکنید البته دیدگاه شما با دیدگاه این سایت زمین تا اسمان متفاوت هست

ParsWebIT
December 11th, 2017, 16:44
و جالب اینجاست حرف شما رو میزنن و میگن هرچی حساب کتاب داره ما نمی تونیم مبلغ رو بر گردونیم و شما باید تاوان اشتباه خودتون رو بدید این برام جالب هست که شما و ایشان یجور فکر میکنید البته دیدگاه شما با دیدگاه این سایت زمین تا اسمان متفاوت هست

احیانا در صحبتهای من به هیچ عنوان قصد جسارت و یا یک سویه کردن این مشکلات سمت شما نیست :53:
کل متن من مبنی بر حق به شما و از لحاظ قانونی و انسانی و اصول اخلاقی که هر آدم با شرفی داره، باید مبلغ اضافی بلافاصله به شما برگشت داده بشه
با شناختی که از این فرد همه انجمن دارند پول رو برگشت نمیده و تاوان اشتباه شما شکایت و اتلاف وقت برای پول خود شماست.
اگر ما و مشتری همچین مشکلی داشته باشیم 2 پیشنهاد میکنیم بهش اینکه یا مبلغی رو که اضافه حساب شده به عنوان اعتبار در پنلش وارد کنیم یا بلافاصله به کارتش برگشت میزنیم.

bakuryu
December 11th, 2017, 17:27
دوست عزیز ، حق کاملا با شما هست و خیلی راحت از قانون میتونید پیگیری کنید ، اخیرا خیلی بهتر شده پیگیری های قانونی

حق گرفتنی هست

saeed1988m
December 14th, 2017, 12:57
دوست عزیز شما سعی کنید شکایت کنید چون حرف حساب و زبون خوش با این ها کارساز نیست
وجود چنین شرکت ها و افرادی دقیقا مانند یک غده سرطانی هست برای کسب و کارهای دیگران
انتظار تفکر و تعقل هم از اینها نمیره اینا عادت کردن به حروم خوری و مزه کرده زیر دندونشون حق الناس خیلی تاوان داره قابل توجه دو مورد از دوستانی که شاید پست منو میخونن جناب م.ک و ی.س قیامت با شما دوتا خیلی کار دارم

yasersol
December 14th, 2017, 13:15
دوست عزیز شما سعی کنید شکایت کنید چون حرف حساب و زبون خوش با این ها کارساز نیست
وجود چنین شرکت ها و افرادی دقیقا مانند یک غده سرطانی هست برای کسب و کارهای دیگران
انتظار تفکر و تعقل هم از اینها نمیره اینا عادت کردن به حروم خوری و مزه کرده زیر دندونشون حق الناس خیلی تاوان داره قابل توجه دو مورد از دوستانی که شاید پست منو میخونن جناب م.ک و ی.س قیامت با شما دوتا خیلی کار دارم
دوست عزیز زمانی که بشون گفتم شکایت میکنم تمامی اکانت های دیگه بنده رو مسدود کردن بدون اینکه بک اپ و چیزی به من تخویل بدن اینم از پاسخ آخرشون
37271

.Hamed.
December 14th, 2017, 13:58
دوست عزیز زمانی که بشون گفتم شکایت میکنم تمامی اکانت های دیگه بنده رو مسدود کردن بدون اینکه بک اپ و چیزی به من تخویل بدن اینم از پاسخ آخرشون
37271

سلام ؛ وقت بخیر
بهتره فقط با حرف نگید شکایت میکنم عمل کنید
ایشون حق چنین کاری رو به هیچ عنوان ندارند که سرویس شما رو بدون هیچ دلیلی مسدود کنند
امیدوارم به صورت قانونی پیگیری کنید
با احترام.

Genral X2
December 14th, 2017, 14:51
کاملا حق با شماست و هیچ کسی نمیتونه خلاف اینو ثابت کنه یکی از دوستان هم اشاره کردند که نه هاستینگ بزرگیه نه فرد بزرگی پس توقع عودت هم نداشته باشید فقط از مراجع قانونی اقدام کنید همین وقتی رو هم که به خوندن این تاپیک ها اختصاص داید وقت کشی بود و بهتر بود دم در مراجع قانونی بودید یه نکته دیگه شما چرا 3 سال که میشه 36 ماه یعنی 36 مورد فاکتور پرداخت کردید و اصلا توجه ای نداشتید بدون شک شما هم باید بهایی بپردازید

wapmaster
December 14th, 2017, 15:09
سلام ,
یاد اواخر سال 2015 میوفتم که یک سرور ازشون گرفتم ,قبل از خرید که همه چی خوب بود ,بعد خرید .... !!!!
تمام مستندات موجوده ,من سرور ویندوز خواسته بودم ازشون ,سرور لینوکسی کانفیگ کردن برام ,تازه یه فاکتور جدید زدن که باید پرداخت کنم تا سرور ویندوزی نصب کنن !!!

مورد شما چیز مبهمی نیست ,شکایت کنید ,وجهی که اظافی پرداخت کردید رو پس میدن + براساس سود بانکی باید بهتون خسارت بدن ,مورد آخر که پنلتون رو بدون دلیل بستن ,در صورتی که شکایت کنید باید خسارت اونم بهتون پس بدن و جبران خسارت کنن .
خیلی سخت نیست ,پیگیر شو ان شالله که مشکلت حل میشه .
اگر هاستینگ ها ساماندهی شن این مشکلات پیش نمیاد ,بزودی هم ساماندهی میشن .

nevergotme
December 14th, 2017, 15:24
خیلیه ها! نزدیک 20 هزار تومان هر ماه به مدت 3 سال به اشتباه بریزی به حساب یکی ، بعدش بهت بگه چون واسه قدیم و خودت حواست نبوده الان برگشت نمیدیم ، اخه بنده خدا اصن بحث هاستینگ و اداری این حرفا بزار کنار ، انسانیت این وسط کجا رفته ، شت...

viasky
December 14th, 2017, 15:33
خیلیه ها! نزدیک 20 هزار تومان هر ماه به مدت 3 سال به اشتباه بریزی به حساب یکی ، بعدش بهت بگه چون واسه قدیم و خودت حواست نبوده الان برگشت نمیدیم ، اخه بنده خدا اصن بحث هاستینگ و اداری این حرفا بزار کنار ، انسانیت این وسط کجا رفته ، شت...
بله این پول حلال نیست متاسفانه

Ringmoon
December 14th, 2017, 20:53
استارتر عزیز

vpsgroups.com به جز اینکه د-ز-د هست کاملا هم فرد بی فرهنگو بی سوادیه !

بنده هم چند وقت پیش شدیدا باهاشون به مشکل خوردم و پول منم خوردن ولی به خاطر اینکه حوصله بحثو تایپکو این چیزا نداشتم تو انجمن تاپیک نزدم ولی تمام مدارک هنوز دارم عکس گرفتم بخواید منم میزارم که دیگه همه بدونن که عین واقعیت هست حرفام

1: ببینید ایشون کلا هیچ هزینه ای برگشت نمیزنن یعنی اگه شما حتی اشتباهی بجای 20 تومن 200 تومن بریزی و همون لحظه بفهمی بهشون بگی فایده نداره پولت رفته دیگه پس نمیدن ! حالا چه برسه به چند سال .

2: کیفیت سرور ها (مخصوصا همین پنل نمایندگی) انقدر پایینه که حساب نداره بعد وقتی هم بهشون بگید میگن که بررسی کردیم مشکلی مشاهده نشد! و طبق مورد قبلی عودتی هم که وجود نداره

3: وضعیت تیکت جواب دادنشون افتضاحه (نه از لحاظ زمانی) اول اینکه شما 3 تا سوال بپرسی به زور یکیشو جواب میده دوم اینکه جواب بی ربط میده معمولا سوم اینکه کلی غلط املایی داره! من موندم این بابا چند سالشه اصلا که فارسی بلد نیست بنویسه حتی گاهی فینگلیش جواب میدن.

4: ایشون نماد نداره و آخرین بار دیدم از سایت pay.ir داره استفاده میکنه که حتی من به pay.ir هم شکایت کردم اما متاسفانه پیگیری خاصی نکردن جالب بود نوشته بودن مدارک بدید بهشون تذکر میدیم همین :)

5: مطمئن نیستم ولی به نظرم ایشون اصلا داخل ایران نیست چون تو سایت هم حتی من ندیدم شماره ایران قرار داده باشن به خاطر همینم خیالشون راحته و میگن برو هر کاری میخوای بکن چون به منم همین جملرو گفتن

و در آخر هم اینکه هر کی از vpsgroups.com خرید کنه عملا پولشو ریخته توی جوب آب رفته انقدر این هاستینگ اوضاش خرابه که من تا 100 تا دیگه میتونم مورد بگم ولی متن دیگه خیلی طولانی میشه.

tikweb.ir
December 14th, 2017, 21:49
استارتر عزیز

بنده هم چند وقت پیش شدیدا باهاشون به مشکل خوردم و پول منم خوردن ولی به خاطر اینکه حوصله بحثو تایپکو این چیزا نداشتم تو انجمن تاپیک نزدم ولی تمام مدارک هنوز دارم عکس گرفتم بخواید منم میزارم که دیگه همه بدونن که عین واقعیت هست حرفام

1: ببینید ایشون کلا هیچ هزینه ای برگشت نمیزنن یعنی اگه شما حتی اشتباهی بجای 20 تومن 200 تومن بریزی و همون لحظه بفهمی بهشون بگی فایده نداره پولت رفته دیگه پس نمیدن ! حالا چه برسه به چند سال .

2: کیفیت سرور ها (مخصوصا همین پنل نمایندگی) انقدر پایینه که حساب نداره بعد وقتی هم بهشون بگید میگن که بررسی کردیم مشکلی مشاهده نشد! و طبق مورد قبلی عودتی هم که وجود نداره

3: وضعیت تیکت جواب دادنشون افتضاحه (نه از لحاظ زمانی) اول اینکه شما 3 تا سوال بپرسی به زور یکیشو جواب میده دوم اینکه جواب بی ربط میده معمولا سوم اینکه کلی غلط املایی داره! من موندم این بابا چند سالشه اصلا که فارسی بلد نیست بنویسه حتی گاهی فینگلیش جواب میدن.

4: ایشون نماد نداره و آخرین بار دیدم از سایت pay.ir داره استفاده میکنه که حتی من به pay.ir هم شکایت کردم اما متاسفانه پیگیری خاصی نکردن جالب بود نوشته بودن مدارک بدید بهشون تذکر میدیم همین :)

5: مطمئن نیستم ولی به نظرم ایشون اصلا داخل ایران نیست چون تو سایت هم حتی من ندیدم شماره ایران قرار داده باشن به خاطر همینم خیالشون راحته و میگن برو هر کاری میخوای بکن چون به منم همین جملرو گفتن

و در آخر هم اینکه هر کی از vpsgroups.com خرید کنه عملا پولشو ریخته توی جوب آب رفته انقدر این هاستینگ اوضاش خرابه که من تا 100 تا دیگه میتونم مورد بگم ولی متن دیگه خیلی طولانی میشه.
بالاخره پول از درگاه به یک شماره شبا واریز میشه
همون مهمه

NetworkFA
December 14th, 2017, 22:35
استارتر عزیز

Vpsgroups پیشینه و آینده درستی نداشته و نخواهد داشت
چند سال پیش هم با مسئولش دعوای لفظی داشتم
والا ما به ملت سرور کاهش پینگ دادیم 1روز روت زیر ساخت عوض شد پینگ رفت بالا
اون یک روز رو به فاکتور اضافه کردم حالا ملت؟
کانفیگ های زیادی رو توی اینترنت انجام دادم که این گونه افراد به اسم خودشون کرک یا کپی کردن