PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت در مورد بیت کوین

شهر گیفت
December 10th, 2017, 23:22
سلام دوستان
من دیروز زمانی که بیت کوین 15000 دلار شد 2 عدد بیت کوین خریدم و یک ساعت بعداز ان به 13000 رسید و هنوز نوسان زیادی داره ، به نظر شما با این شرایط فعلی که هست بفروشمش یا اینکه نگه دارم ؟

لطفا نظرهاتونو بگید

با احترام و تشکر از مدیریت انجمن

NetworkFA
December 10th, 2017, 23:37
سلام دوستان
من دیروز زمانی که بیت کوین 15000 دلار شد 2 عدد بیت کوین خریدم و یک ساعت بعداز ان به 13000 رسید و هنوز نوسان زیادی داره ، به نظر شما با این شرایط فعلی که هست بفروشمش یا اینکه نگه دارم ؟

لطفا نظرهاتونو بگید

شما نخریدی نخریدی گرون شد خریدی ؟ الان $15579.52 هست

rayman1366
December 10th, 2017, 23:37
سلام دوستان

لطفا نظرهاتونو بگید

اگر تازه واردی سعی کن نه بترسی نه طمع کار باشی

DaryaHost
December 11th, 2017, 00:45
الان دیگ وقت نگه داشتن به امید میلیاردر شدن نیست ، باید با خرید و فروش مداوم ازش سود کنی

خواستی بفروشی خودم خریدارم :)))))

kyko
December 11th, 2017, 10:56
سلام دوستان

لطفا نظرهاتونو بگید

فعلا سود کردید
$ 16,570.00
اما این را در نظر بگیرید که اگر همین الان قصد فروش دارید خریدار هیچ وقت نمیاد به قیمتی که بالا گذاشتم از شما خرید کنه بلکه شاید زیر قیمت اولیه خرید (15000) شما قیمت بده!
اگه قصد فروش دارید باید صبر کنید تا شاید به قیمتی بین 20000 تا 23000 برسه بلکه در زمان فروش سودی کنید
اگر هم میترسید قیمتش پایین بیاد و ریسک نمیکنید الان به قیمت 13000 تا 14000 از شما خواهند خرید که عملا ضرر کردید

mahdy777
December 11th, 2017, 11:33
اگر خرید کردید که زود به سود برسید اشتباه کردید.
اگر میتونید بیخیال این پول بشید تا شیش ماه احتمال خیلی زیاد تا اون موقع افزایش قیمت خواهد داشت و سود خواهید کرد.

arminkit1
December 11th, 2017, 11:41
سلام
با توجه به نمودار سال های قبل از نظر بنده بعد از کریسمس قیمتش میاد پایینتر.

شهر گیفت
December 11th, 2017, 22:06
شما نخریدی نخریدی گرون شد خریدی ؟ الان $15579.52 هست

والله الان خیلی خوب شد خیالم راحت تر شد داره از مرز 17000 $ رد میکنه :d

- - - Updated - - -

اگر تازه واردی سعی کن نه بترسی نه طمع کار باشی

اره واقعا خرید ارز و اینطور چیزا مثل خرید سهام میمونه هر لحظه امکان ریزش و رشد زیاد داره ولی خداروشکر رو به پیشرفت هست #-o

- - - Updated - - -

الان دیگ وقت نگه داشتن به امید میلیاردر شدن نیست ، باید با خرید و فروش مداوم ازش سود کنی

خواستی بفروشی خودم خریدارم :)))))

نه داداش من قیدشو زدم و نگه داشتم تا سه ماه دیگه یا مارو میبره بالا یا میاره پایین ولی تاجایی که اطلاعات کسب کردم و پیش بینی ها رو دیدم بیت کوین هر روز پیشرفت داره و خیلی جای پیشرفت داره
فکر میکنم تا 2018 به 30000$ برسه و رد کنه

- - - Updated - - -

فعلا سود کردید
$ 16,570.00
اما این را در نظر بگیرید که اگر همین الان قصد فروش دارید خریدار هیچ وقت نمیاد به قیمتی که بالا گذاشتم از شما خرید کنه بلکه شاید زیر قیمت اولیه خرید (15000) شما قیمت بده!
اگه قصد فروش دارید باید صبر کنید تا شاید به قیمتی بین 20000 تا 23000 برسه بلکه در زمان فروش سودی کنید
اگر هم میترسید قیمتش پایین بیاد و ریسک نمیکنید الان به قیمت 13000 تا 14000 از شما خواهند خرید که عملا ضرر کردید
درسته ، ممنون از راهنماییتون الان به 17 هزار دلار داره میرسه و فعلا سود خوبی رسونده
انشالله که ضرر نمیشه

- - - Updated - - -

اگر خرید کردید که زود به سود برسید اشتباه کردید.
اگر میتونید بیخیال این پول بشید تا شیش ماه احتمال خیلی زیاد تا اون موقع افزایش قیمت خواهد داشت و سود خواهید کرد.

بله درسته من برای 3 ماه الی 6 ماه گرفتم نگه دارم و مطمئنم که خیلی خوب بالا میره
از سایت صرافی نوین (https://exnovin.com) خرید کردم و خداروشکر دستش برام خوب بود

- - - Updated - - -

سلام
با توجه به نمودار سال های قبل از نظر بنده بعد از کریسمس قیمتش میاد پایینتر.

احتمالش هست ...

saeed1988m
December 12th, 2017, 14:30
اتفاقا منم یه همچین سوالی در تاپیکم پرسیدم ولی چون مقدارش بالاست ریسک هست فروشش متاسفانه اعتماد نیست 19btcرو نمیشه رو هوا فروخت البته ما 2سال هست داریم در 5تا حسابمون هست این دوستمون موقع گرونی خریده به نظرم اگر عجله ای ندارید نگه دارید چون فک کنم به مرز 20تا25هزار دلار هم برسه

codfather
December 12th, 2017, 16:20
شیش ماه دیگه این تاپیک ها خوندن داره

Jolge
December 13th, 2017, 00:20
از سایت صرافی نوین (https://exnovin.com) خرید کردم و خداروشکر دستش برام خوب بود

این سایت قیمتش برای خرید بیت کوین مناسبه اما مشکلی که داره خرید حضوری نداره
نمی شه آدم 3-2 بیت کوین همینطوری رو هوا بده بره که
طرف نریخت به کجا پناه ببریم :-s