PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا بهترین شرکت یا گروه طراحی ایران را معرفی کنید

mahdi20
December 10th, 2017, 19:08
سلام
من چند سالی هست که با اینترنت و محیط وب و سیستم های مدیریت محتوا آشنایی دارم.

قبل از سیستم مدیریت های محتوا با وبلاگ اشنایی داشتم مثل سایر عزیزان.

بعد از اینکه نیوک عمرش به پایان رسید وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا در حال حاظر است.

شرکت ها و گروه های وردپرس معروف میشناسم فکر می کنم تعداد آنها بیشتر از تعداد انگشت های دست نشود.

نمونه کارهاشون رو مشاهده کردم و خلاقیت هاشون و سبک کاری متفاوت دارن نسبت به رقبای خود و هر گروه در زمینه های خاصی تبهر دارن و دارای تجربه منحصر بفرد و هیچ گروه به خودی خود کامل و پیشرفته نیستن.

بنده پروزه ای رو میخوام شروع کنم که از فقدان طراح و گرافیست با تجربه رنج میبرم و دسترسی ندارم به شرکت یا گروه های طراحی . و تنها از طریق اینترنت میتونم ایده ها و نیاز هام رو براشون بیان کنم.

نیاز به گروهی دارم که از لحاظ طراحی اجزاء. اشکال.رنگ شناسی و سایر مسائل خبره باشند و بیشتر تخصصی هم در انیمیشن سازی داشته باشند اتود های اولیه شخصیت ها یا اشکال و ........ را اول روی کاغذ یا تبلت سورفیس طراحی کرده و سپس مراحل بعدی را انجام دهند.

میخواهم طرحی ساده را با بهترین نوع طراحی و نیازی که دارم برایم به تصویر دراورند که اون طرح مفهومی ترین طرح باشه که بتوانم مخاطب خودم را جذب کنم و مخاطب با سبک کاری و نیاز هایش من را هدف اصلیش برای زمینه موضوعیش قرار دهد.

بعضی از طراحی های روز که برای پوستر ها. بنر ها. و اشکال و سایر مسائل انجام میشه گاهی تا سالیان پر معنا ترین طرح هست و در ذهن مخاطب نقش می بنده .

خوشحال میشم بهترین گروه خلاق در زمینه طراحی را به من معرفی کنید.

با تشکر

Raymvnd
December 10th, 2017, 19:11
درود...
https://ivahid.com/

company_hosting
December 11th, 2017, 00:48
سلام
من چند سالی هست که با اینترنت و محیط وب و سیستم های مدیریت محتوا آشنایی دارم.

قبل از سیستم مدیریت های محتوا با وبلاگ اشنایی داشتم مثل سایر عزیزان.

بعد از اینکه نیوک عمرش به پایان رسید وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا در حال حاظر است.

شرکت ها و گروه های وردپرس معروف میشناسم فکر می کنم تعداد آنها بیشتر از تعداد انگشت های دست نشود.

نمونه کارهاشون رو مشاهده کردم و خلاقیت هاشون و سبک کاری متفاوت دارن نسبت به رقبای خود و هر گروه در زمینه های خاصی تبهر دارن و دارای تجربه منحصر بفرد و هیچ گروه به خودی خود کامل و پیشرفته نیستن.

بنده پروزه ای رو میخوام شروع کنم که از فقدان طراح و گرافیست با تجربه رنج میبرم و دسترسی ندارم به شرکت یا گروه های طراحی . و تنها از طریق اینترنت میتونم ایده ها و نیاز هام رو براشون بیان کنم.

نیاز به گروهی دارم که از لحاظ طراحی اجزاء. اشکال.رنگ شناسی و سایر مسائل خبره باشند و بیشتر تخصصی هم در انیمیشن سازی داشته باشند اتود های اولیه شخصیت ها یا اشکال و ........ را اول روی کاغذ یا تبلت سورفیس طراحی کرده و سپس مراحل بعدی را انجام دهند.

میخواهم طرحی ساده را با بهترین نوع طراحی و نیازی که دارم برایم به تصویر دراورند که اون طرح مفهومی ترین طرح باشه که بتوانم مخاطب خودم را جذب کنم و مخاطب با سبک کاری و نیاز هایش من را هدف اصلیش برای زمینه موضوعیش قرار دهد.

بعضی از طراحی های روز که برای پوستر ها. بنر ها. و اشکال و سایر مسائل انجام میشه گاهی تا سالیان پر معنا ترین طرح هست و در ذهن مخاطب نقش می بنده .

خوشحال میشم بهترین گروه خلاق در زمینه طراحی را به من معرفی کنید.

با تشکر

سلام

شما اگر پیدا کردی این گروه

بدون خودت خلاق هستی

همه طراح هستند بعد از نظر دادن قبل از عمل

a1994n1373
December 11th, 2017, 01:13
سلام . مواردی که شما نیاز دارید شامل هزینه ی زیادی میشه .
در صورتیکه مشکلی بابت هزینه ندارید در ارتباط باشید تلگرام خدمتتون معرفی کنم .

deltamusic
December 11th, 2017, 02:56
فقط و فقط فرهادینا.فقط کمی بدقول هستند

Santourio
December 11th, 2017, 04:36
یکی از برترین گروه های طراحی همیار دیزاین هستند

hamyardesign.com