PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این کار هاستینگ درسته یا نه؟

iroo
December 10th, 2017, 15:59
سلام و خسته نباشید
دو تا هاست پر بازدید ماهانه از آبتین وب abtinweb.com دارم، که یکی 13 تومن و یکی 16 تومن در ماه هزینه بهش میدادم، که هر کدومش 1 گیگ فضای اشغال شده داره

هر ماه این دو تا هاست تمدید میشد، که این بار تمدید کردم و بعد از گذشت کمتر از 48 ساعت به آبتین وب تیکت دادم و گفتم سرویس رو لغو کنید، و مبلغ رو عودت بدین
چرا که این سایت ها دست من امانت بوده و هم اکنون به سرور دیگری منتقل کردند، پس از سرویس های فوق شاید خیلی کمتر از 48 ساعت استفاده شده و بعد رفته روی سرور دیگری و درخواست کنسل کردن هاست ثبت شده

چندین روز هم تیکت بازی آبتین وب طول کشید تا اینکه گفتن پول رو نمیدن... و واحد مالی قبول نمیکنه

من از مشتریان یک ساله آبتین وب بودم و همیشه چندین سرویس فعال از اینا داشتم..

دوستانی که تو کار هاستینگ هستند، درخواست من غیر منقطی هست؟

AfaghHost
December 10th, 2017, 16:05
هر شرکتی بر اساس سیاستهای کاری خودشون در اینجور مواقع تصمیم گیری میکنند.اغلب شرکتها گارانتی بازگشت وجه رو تنها برای چند روز اول بعد از خرید اجرا میکنند و برخی هم این گارانتی رو برای تمام طول مدت استفاده از سرویسها تقبل می کنند.

Ashkankamangar.ir
December 10th, 2017, 16:06
سلام و خسته نباشید
دو تا هاست پر بازدید ماهانه از آبتین وب abtinweb.com دارم، که یکی 13 تومن و یکی 16 تومن در ماه هزینه بهش میدادم، که هر کدومش 1 گیگ فضای اشغال شده داره

هر ماه این دو تا هاست تمدید میشد، که این بار تمدید کردم و بعد از گذشت کمتر از 48 ساعت به آبتین وب تیکت دادم و گفتم سرویس رو لغو کنید، و مبلغ رو عودت بدین
چرا که این سایت ها دست من امانت بوده و هم اکنون به سرور دیگری منتقل کردند، پس از سرویس های فوق شاید خیلی کمتر از 48 ساعت استفاده شده و بعد رفته روی سرور دیگری و درخواست کنسل کردن هاست ثبت شده

چندین روز هم تیکت بازی آبتین وب طول کشید تا اینکه گفتن پول رو نمیدن... و واحد مالی قبول نمیکنه

سلام من با هیچ کسی کاری ندارم ولی در کل قوانین دنیا رو میگم
بعد قوانین شرکتی ایران
شما فقط تا 3 روز در ایران و 14 روز در خارج از ایران اونم اگر نوشته شده باشه بعد از خرید سرویس میتونید بدون هزینه سرویس رو کنسل نمایید
بعد از اون قرار داد ثبت میشه و مالیات براش در نظر گرفته میشه و توی کل دنیا مثلا هتزنر شما سرور میخرید تا 14 روز اول میتونی کنسل کنید بدون هزینه ولی وقتی 4 ماه پرداخت کردید فقط میتونید کنسل کنید که برای ماه بعدی فاکتور نیاد ولی ماهی که پرداخت کردید رو نمیتونید پس بگیرید

این قوانین توی کل دنیا هستند
درسته اون فرد میتونه پولو پس بده ولی قانون قانونه
شما مشتری حاضر هستین هاست یک گیگ بخرید ولی 250 مگ تحویل بگیرید صد در صد خیر
پس چرا باید فروشنده قوانین خودشو بیخیال بشه؟

ممنون از شما

vpgroup
December 10th, 2017, 16:08
سلام و خسته نباشید

با سلام و احترام

بله درخواست شما اصلا اصولی نیستش چرا که هزینه های تمدید سرویس قابل عودت نیستند تنها هزینه های خرید سرویس (که بستگی به شرکت یا شخص دارد) قابل عودت میباشد

موفق باشید

Farid Saadat
December 10th, 2017, 16:38
سلام،
اصولا در ۹۹‎٪ شرکت ها هزینه در صورت تمدید یک سرویس عودت داده نمیشه و طبیعی هست. کارشون اشتباه نیست از نظر من.

با احترام.

iroo
December 10th, 2017, 16:40
اوکی، ممنونم از تمامی دوستان عزیز

پس خواسته من معقول نیست، اگه اینطوری که از همه و بخصوص آبتین وب عذر خواهی می کنم، و بابت این سوء تفاهم از تیم آبتین وب پوزش می طلبم

.Hamed.
December 10th, 2017, 18:12
سلام ؛ وقت بخیر
تنها در خرید سرویس امکان عودت وجود دارد
فک نکنم هیچ کدوم از هاستینگ ها هزینه تمدید سرویس رو عودت بدن
با احترام.

a1994n1373
December 10th, 2017, 18:18
سلام . همونطور که دوستان فرمودن هر شرکتی قوانین خودشو داره .
تاپیک خوبی بود و با برخی نظرات دوستان آشنا شدیم .

wapmaster
December 10th, 2017, 18:28
سلام ؛ وقت بخیر
با احترام.

سلام ,
از حرفتون اطمینان دارید ؟
من یکساله از نت افراز هاست دارم ,یبار هاست یکساله گرفتم بعد از یکماه درخواست لغو دادم هزینه رو به حساب بانکیم با کسر مابه التفاوت برگشت زدن بدون هیچگونه مشکلی .
از جوان سرور هم هاست دادم که هربار خواستم هاست رو لغو کنم هزینه رو به پنل برگشت دادن بدون هیچگونه مشکلی .
ایشون هم وقتی سررسید تمدید کردن یعنی یکماه دیگه سرویس دارن پس در سه روز اول(طبق قانون اکثر هاستینگ ها) باید هزینه رو برگشت بزنن .
این کار نه تنها باعث افزایش سطح کار میشه بلکه کاربری که هاست گرفته برای بار بعدی هم از همون هاستینگ میاد هاست رو خریداری میکنه .
البته اینا نظر شخصی من هست .

.Hamed.
December 10th, 2017, 18:34
سلام ,
من یکساله از نت افراز هاست دارم ,یبار هاست یکساله گرفتم بعد از یکماه درخواست لغو دادم هزینه رو به حساب بانکیم با کسر مابه التفاوت برگشت زدن بدون هیچگونه مشکلی .
از جوان سرور هم هاست دادم که هربار خواستم هاست رو لغو کنم هزینه رو به پنل برگشت دادن بدون هیچگونه مشکلی .
ایشون هم وقتی سررسید تمدید کردن یعنی یکماه دیگه سرویس دارن پس در سه روز اول(طبق قانون اکثر هاستینگ ها) باید هزینه رو برگشت بزنن .
این کار نه تنها باعث افزایش سطح کار میشه بلکه کاربری که هاست گرفته برای بار بعدی هم از همون هاستینگ میاد هاست رو خریداری میکنه .

سلام ؛ وقت بخیر
منظور بنده تمدید سرویس بود نه خرید سرویس

یبار هاست یکساله گرفتم بعد از یکماه درخواست لغو دادم هزینه رو به حساب بانکیم با کسر مابه التفاوت برگشت زدن بدون هیچگونه مشکلی .
ممکنه در بعضی هاستینگ ها امکان عودت مبلغ بعد از تمدید سرویس هم باشه اما میشه گفت در 90 درصد هاستینگ ها این امکان فقط در خرید سرویس وجود داره
با احترام.

iroo
December 10th, 2017, 18:40
سلام ,

آفرین، منم از وب داده، نت افراز، عرفان هاست چندین بار شده خرید و تمدید داشتم ولی هاست رو کنسل کردم بدون هیچ مشکلی عودت دادن
اما دوستان گفتن هر هاستی قوانین خودش رو داره دیگه بحث نکردم، اگه قوانین خودش رو داره پس بهتره توی قوانین خودش صریح اشاره کنه که کنسل کردن هاست توی تمدید سرویس امکان پذیر نیست، چرا می نویسه عودت تا 7 روز!

من هم نظر شخصی خودم رو میگم:
به نظرم این کار هاستینگ درست نیست، با این کارشون مشتری یکسالشون رو از دست دادن، خدا شاهده همزمان دو یا سه تا سرویس فعال داشتم توی این هاستینگ داشتم، ولی این بار دیگه سمتشون هم نمیرم

wapmaster
December 10th, 2017, 18:46
سلام ؛ وقت بخیر
منظور بنده تمدید سرویس بود نه خرید سرویس

ممکنه در بعضی هاستینگ ها امکان عودت مبلغ بعد از تمدید سرویس هم باشه اما میشه گفت در 90 درصد هاستینگ ها این امکان فقط در خرید سرویس وجود داره
با احترام.

بنده هم تمدید و هم خرید رو عرض کردم !!!

mizbanwebhost
December 10th, 2017, 18:51
آفرین، منم از وب داده، نت افراز، عرفان هاست چندین بار شده خرید و تمدید داشتم ولی هاست رو کنسل کردم بدون هیچ مشکلی عودت دادن
اما دوستان گفتن هر هاستی قوانین خودش رو داره دیگه بحث نکردم، اگه قوانین خودش رو داره پس بهتره توی قوانین خودش صریح اشاره کنه که کنسل کردن هاست توی تمدید سرویس امکان پذیر نیست، چرا می نویسه عودت تا 7 روز!

به نظرم این کار هاستینگ درست نیست، با این کارشون مشتری یکسالشون رو از دست دادن، خدا شاهده همزمان دو یا سه تا سرویس فعال داشتم توی این هاستینگ داشتم، ولی این بار دیگه سمتشون هم نمیرم

باسلام

خود شما می فرمایید 7 روز . نه 3 ماه و 7 روز . نه یکسال و 7 روز . نه 2 سال و 7 روز

البته اگر سرویس در ایران با قیمت معقول خودش فروخته شود دست شرکت های هاستینگ هم برای عودت مبلغ باز هست .

ولی وقتی در شرایطی داریم کار می کنیم که مجبور هستیم با قیمتی کمتر از یک دهم یا حتی یک بیستم قیمت واقعی یک سرویس ، سرویس دهی کنیم .

مطمئنا جای اینکه در هر زمان امکان عودت مبلغ سرویس باشد نیست .

در همین جا خدمت شما عرض می کنم . طبق قوانین سایت اینماد ، سرویس های هاست و دامنه خدمات محسوب می شوند و عودت مبلغ به این سرویس ها تعلق نمی گیرد .

و اون موضوع 7 روز هم حتی شاملش نمیشه .

ولی در آخر باز هم قرارداد ( قوانین اشتباه هست . قانون را مجلس تصویب می کنه و هر کسی حق قانون گذاری ندارد ) اولیه اعلام شده به مشتری در این مورد صادق ترین مورد برای تصمیم گیری هست .

اگر در این قرار داد اعلام شده که هر زمان کاربر می تواند کنسل کند . پس باید مبلغ هم بازگردانده شود

اگر نوشته شده 7 یا 3 یا 14 یا هر عددی . باز هم این عدد هست که صدق می کند .

amin karimi
December 10th, 2017, 19:47
سلام ؛ وقت بخیر
با احترام.

با اجازه استارتر

شما طراح گرامی !!!!

با بنده در تماس باشید هم دلیت اکانت کردین هم گوشیتون خاموشه !

.Hamed.
December 10th, 2017, 19:53
با اجازه استارتر

شما طراح گرامی !!!!

با بنده در تماس باشید هم دلیت اکانت کردین هم گوشیتون خاموشه !

سلام ؛ وقت بخیر
تلگرام جوابتون رو ارسال کردم
با احترام.

farhadhelix
December 11th, 2017, 01:43
سلام و خسته نباشید

بازگشت وجه فقط برای معمولا 7 روز اول در صورت نارضایتی هست

درخواست شما به دلیل اینکه دیگه نیازی به سرویس ندارید قابل قبول نیست چون دلیل قانع کننده ای نیست برای بازگشت وجه

موفق باشید

delta
December 11th, 2017, 02:37

یه شرکت میره یه سرور میخره 1 ساله هزینشم جلوتر میده مثلا 10 میلیون تومان یک ساله.بعد میاد روش هاستینگ میزنه میفروشه..100 بارم پولتو پس بگیری میده..راحتم قوانین مانی بک میزاره..جشنواره یه ماه استفاده رایگان میزاره...قیمتهای مفتاد تومانی میده و...یک شرکت دیگه میاد یه سرور میخره ماهانه بر اساس مشتریهایی که بهش پول میدن سرور رو تمدید میکنه...
شما میای به ان بدبخت پول میدی میگی هاست میخوام.انم پولو میگیره میده تمدید سرور...بعد شما بعد دو روز میگی نمیخوام پولمو پس بده!! خودتو بزار جای ان بیچاره...خودت بودی پس میدادی؟ ان به هوای تمدید شما پول داده تمدید کرده نمیخواستید باید قبل تمام شدن میگفتید..اینجا همون قانون هر شرکتی فرق داره هست..بسته به شرایط شرکت قوانین فرق میکنه و شما تابع قوانین ان شرکت هستید..

اما راجب نت افزار که اینقدر سنگشو به سینه میزنید...یه سایت سنگین واقعی ببرید رو سروشون بهتون بگم یه من ماست چه قدر کره داره!! هر چی سایت سبک رو برداشته میزبانی میکنه همه به به چه چه میکنن..من و رفیقم 3 سال پیش سایتمون رو بردیم رو سرورش اخرین سرویس که فکر کنم الماس 2 بود و کلی هم پولشو میدادیم 1 ماه نتونست تحملمون کنه به بهانه هایی ما رو دک کردند...

حرف اخر هر شرکتی قوانین خودشو داره..قبل خرید از هر شرکتی قوانینش رو بخونید...

asrhosting
December 11th, 2017, 08:54
سلام و خسته نباشید

به قوانین وب سایتشون مراجعه کنید

iroo
December 11th, 2017, 10:45
از وب داده سرور مجازی گرفتم، چندین روز روش زحمت کشیدن، و بعد چند روز بدون هیچ مشکلی عودت رو قبول کردن، تازه 7 روزش هم گذشته بود، هاستینگ به این میگن همه چیز رو تو پول نمی بینه، و بیشتر سعی داره مشتری راحت باشه...، درسته شما راست میگید هر سایتی قوانین خودش رو داره، ولی هاستینگی هم که بتونه مشتری مداری بکنه مسلما مشتری بیشتری خواهد داشت...

gharibion
December 11th, 2017, 14:32
باتوجه به سیاست کاری هر شرکت هست این مورد ، لکن اکثر سرویس دهندگان در تمدید سرویس عودت وجه ندارند .

موفق باشید .

bakuryu
December 11th, 2017, 17:22
دقیقا دوست عزیز

اینکه حق با مشتری هست صرفا نباید شعار باشه

البته اگر در راستای منطق باشه

Genral X2
December 11th, 2017, 22:09
اصولا باید مبلغ رو برگشت بزنند حالا بعضیا کامل مبلغ رو بعضی ها با احتساب روز های استفاده شده یا .... نمیشه از هر هاستینگی این توقع رو داشت ولی خب یه کار غیر حرفه ای گه بخواهن عودت ندن بنده از mihanwebhost.com چهار سال هاست داشتم سر تمدید برای سال پنجم بعد دو هفته پشیمون شدم درخواست بازگشت وجه کردم که کل مبلغ رو بک دادن به هر حال نمیشه از هر هاستینگی انتظار اینگونه حرکت ها رو داشت

iroo
December 16th, 2017, 09:57
بالاخره تونستم آبتین وب رو راضی بکنم مبلغ رو عودت دادن و همین امروز مبلغ عودت داده شد

اینه، به نظرم مشتری مداری توی هاستینگ وجود نداره، بله دوستان هم میگن هزینه های سرور و... اما در نهایت مشتری که رایگان سرویس نمی گیره هزینه میده، خدا شاهده مشتری باید به هر ساز هاستینگ برقصه :">

tikweb.ir
December 16th, 2017, 10:27
بالاخره تونستم آبتین وب رو راضی بکنم مبلغ رو عودت دادن و همین امروز مبلغ عودت داده شد

اینه، به نظرم مشتری مداری توی هاستینگ وجود نداره، بله دوستان هم میگن هزینه های سرور و... اما در نهایت مشتری که رایگان سرویس نمی گیره هزینه میده، خدا شاهده مشتری باید به هر ساز هاستینگ برقصه :">

اتفاقا برعکس فعلا که هاستینگ ها در ایران دارن به ساز مشتری میرقصن !
وقتی داخل قوانین یک هاستینگ به صراحت نوشته شده که بازگشت وجه فقط هفت روز بعد از خرید سرویس ان هم در صورت وجود مشکل هستش دیگه مشتری نباید انتظار دیگه ای داشته باشه
مشتری که حتی یکبار قوانین رو مطالعه نمیکنه و فکر میکنه همه چیز کشکی و الکی هست ! از این دست مشتریان کم نیستن
دیتاسنتر به اون بزرگیش چند سال هم باهاشون همکاری کنید کلی هم سرور داشته باشید ازشون بازم ازشون بخواید خلاف قوانین عمل کنن اصلا قبول نمیکنن و بشدت سخت گیرن
یاد بگیریم به قوانین و شرایط سرویس دهنده های مختلف احترام بزاریم

هر سرویس دهنده نسبت به شرایط خودش قیمت گذاری و ده ها مورد دیگه رو انجام میده و سرویس دهی میکنه
موفق باشید

iroo
December 16th, 2017, 10:29
اتفاقا برعکس فعلا که هاستینگ ها دارن به ساز مشتری میرقصن !
وقتی داخل قوانین یک هاستینگ به صراحت نوشته شده که بازگشت وجه فقط هفت روز بعد از خرید سرویس ان هم در صورت وجود مشکل هستش دیگه مشتری نباید انتظار دیگه ای داشته باشه
مشتری که حتی یکبار قوانین رو مطالعه نمیکنه و فکر میکنه همه چیز کشکی و الکی هست ! از این دست مشتریان کم نیستن
دیتاسنتر به اون بزرگیش چند سال هم باهاشون همکاری کنید کلی هم سرور داشته باشید ازشون بازم ازشون بخواید خلاف قوانین عمل کنن اصلا قبول نمیکنن و بشدت سخت گیرن

هر سرویس دهنده نسبت به شرایط خودش قیمت گذاری و ده ها مورد دیگه رو انجام میده و سرویس دهی میکنه
موفق باشید

به به جناب تیک وب پر مشغله
آقا من بعد یک روز درخواست لغو سرویس رو داشتم، کاری بدی کردم؟ واینکه توی قوانین ذکر کردن تا هفت روز عودت امکان پذیر هست

vpgroup
December 16th, 2017, 11:56
اتفاقا برعکس فعلا که هاستینگ ها در ایران دارن به ساز مشتری میرقصن !

موفق باشید

با سلام و احترام

دقیقا این صحبت شما درست است. تازه علاوه بر این کار یک چیزی هم به مشتری بدهکار میشویم

مشتری 44 روز از موعد تمدید گذشته پیام داده التماس که آقا حذف نکن و فعلا ندارم تا این هفته نمیتونم بعد از 44 روز اومده میگه بکاپ میخواهم . طبق قرارداد سایت بکاپ فقط به سرویس های فعال ارائه میشود

علاوه بر اینکه سرویس بعد از 44 روز حذف نشده موعدی که خواست تمدید کند 53 درصد تخفیف + یک ماه رایگان خواستم به ایشون بدهم که واقعا ضرر نکنند . آخر سر با فحاشی یک چیز ما بدهکار شدیم به ایشون

متاسفانه این وضع هاستینگ شده . طرف 5 هزار تومان پول میده میخواد تا عمر داری نوکریش رو بکنی . در مورد قوانین عودت وجه درسته بعضی از شرکت ها هزینه های تمدید هم در صورت پشیمانی کاربر عودت میدهند ولی شما دوست عزیز باید به قرارداد سایت هاستینگ مراجعه کنین. در مورد 7 روز ضمانت گارانتی هم که تمامی هاستیگ ها اینکار رو انجام میدهند. کاملا درسته (باز بستگی به قرارداد خود سایت)

موفق باشید

iroo
December 16th, 2017, 12:03
با سلام و احترام

دقیقا این صحبت شما درست است. تازه علاوه بر این کار یک چیزی هم به مشتری بدهکار میشویم

مشتری 44 روز از موعد تمدید گذشته پیام داده التماس که آقا حذف نکن و فعلا ندارم تا این هفته نمیتونم بعد از 44 روز اومده میگه بکاپ میخواهم . طبق قرارداد سایت بکاپ فقط به سرویس های فعال ارائه میشود

علاوه بر اینکه سرویس بعد از 44 روز حذف نشده موعدی که خواست تمدید کند 53 درصد تخفیف + یک ماه رایگان خواستم به ایشون بدهم که واقعا ضرر نکنند . آخر سر با فحاشی یک چیز ما بدهکار شدیم به ایشون

متاسفانه این وضع هاستینگ شده . طرف 5 هزار تومان پول میده میخواد تا عمر داری نوکریش رو بکنی . در مورد قوانین عودت وجه درسته بعضی از شرکت ها هزینه های تمدید هم در صورت پشیمانی کاربر عودت میدهند ولی شما دوست عزیز باید به قرارداد سایت هاستینگ مراجعه کنین. در مورد 7 روز ضمانت گارانتی هم که تمامی هاستیگ ها اینکار رو انجام میدهند. کاملا درسته (باز بستگی به قرارداد خود سایت)

موفق باشید

ببنید دوست عزیز

برای یک سایت فروشگاهی 500 مگابایت فضا و بازدید روزانه 500 آی پی من در ماه 16 تومن پرداخت میکردم به اینا، سالی تقریبا 200 تومن!
از زمان خرید هاست تاکنون حتی یک تیکت هم در خصوص هاست مذکور ثبت نکردم، چون هم هاستینگ کار خودش رو انجام میداد و من هم مشکلی نداشتم، میخوام بگم که در ازای هاست ارائه شده هزینه هم گرفتن، و هزینه کمی هم نبوده!
در ضمن یک روز یا دو روز استفاده از سرویس به نظرم اونقدر زمان از روش نگذشته که مشتری حق لغو سرویس رو نداشته باشه
از طرفی شما هاستینگ های مطرح ایران رو در نظر بگیرد، همشون با مشتری راه میان
نت افراز، هاست ایران، وب داده، میهن وب هاست
شده مبلغ رو بدون دردسر عودت دادن

GOD
December 16th, 2017, 12:12
ببنید دوست عزیز

برای یک سایت فروشگاهی 500 مگابایت فضا و بازدید روزانه 500 آی پی من در ماه 16 تومن پرداخت میکردم به اینا، سالی تقریبا 200 تومن!
از زمان خرید هاست تاکنون حتی یک تیکت هم در خصوص هاست مذکور ثبت نکردم، چون هم هاستینگ کار خودش رو انجام میداد و من هم مشکلی نداشتم، میخوام بگم که در ازای هاست ارائه شده هزینه هم گرفتن، و هزینه کمی هم نبوده!
در ضمن یک روز یا دو روز استفاده از سرویس به نظرم اونقدر زمان از روش نگذشته که مشتری حق لغو سرویس رو نداشته باشه

معمولا روال برگشت وجه شامل ماه اول خرید سرویس میشهاون هم برای این هست که خریدار سرویس رو تست کنه اگر مشکلی داشت یا با اسکریپت مورد نظرش همخونی نداشت بدون مشکل وجه پرداختی رو پس بگیره.بنابراین وقتی ماه بعد تمدید میکنه به این معنی هست که سروییس موردی نداره
حالا بعضی شرکت ها میان به قول شما مشتری مداری میکنند اون یک بحث دیگه ای هست
==============

تا وقتی 3 ماه هاست رو بفروشید 10 تومن این مشکلات رو دارید. یک همبرگر بخوای بخوری باید 30.000 بدی بعد شما چطوری 3 ماه هاست + پشتیبانی و.... میدید 10 تومن؟!

vpgroup
December 16th, 2017, 12:16
ببنید دوست عزیز

عرض ادب مجدد

صحبت هاتون کاملا درسته فقط بنده چند نکته مطرح میکنم :

1. عودت به نظرم ربطی به تعداد روز نباید داشته باشد باید به میزان مصرفی فرد از خدمت داشته باشد. معمولا شخصی که بعد از دو روز درخواست عودت میدهد میزان خاصی مصرف نکرده است.

2. هر سایت هاستینگی قرار داد مربوط به خودش را دارد . امکان مقایسه و نقص آن نباید وجود داشته باشد.

3. شرکت های بزرگ فقط به دنبال جذب مشتری هستن و معمولا هزینه ها برای آن ها مهم نیست ولی بیشتر هاستینگ ها هزینه براشون مهم بوده.

4. بیشتر دوستانی که ارائه هاست و خدمات مروبطه میکنند تا جایی که یادمه این خط رو داخل پست ها و سایت هاشون دیدم " 7 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی "

نتیجه کلی:

1. عدم مقایسه شرکت های هاستینگ 2. مطالعه و رعایت قرارداد بین شخص و هاستیگ 3. احترام به شخص ارائه دهنده

موفق باشید

- - - Updated - - -

معمولا روال برگشت وجه شامل ماه اول خرید سرویس میشهاون هم برای این هست که خریدار سرویس رو تست کنه اگر مشکلی داشت یا با اسکریپت مورد نظرش همخونی نداشت بدون مشکل وجه پرداختی رو پس بگیره.بنابراین وقتی ماه بعد تمدید میکنه به این معنی هست که سروییس موردی نداره
حالا بعضی شرکت ها میان به قول شما مشتری مداری میکنند اون یک بحث دیگه ای هست
==============

تا وقتی 3 ماه هاست رو بفروشید 10 تومن این مشکلات رو دارید. یک همبرگر بخوای بخوری باید 30.000 بدی بعد شما چطوری 3 ماه هاست + پشتیبانی و.... میدید 10 تومن؟!

با سلام و احترام

در مورد بند اول شما صحبت هاتون کاملا درسته

ولی در مورد بند دوم به ولله ما هاستی رو ارزان ندادیم به خاطر دلسوزی هایی که کردیم گرفتار شدیم . قیمت های هاست های ما رو میتونین داخل سایت مشاهده کنین.

موفق باشید

NetworkFA
December 16th, 2017, 12:32
با سلام و احترام

موفق باشید

کار هاستیگ و سرور مجازی از وقتی بچه مدرسه ای ها واردش شدند خراب شد
بازار رقابت کاملا نابود شده
اکثر افراد به اندازه جو برنامه نویسی ، شبکه ، امنیت و لینوکس بلد نیستند وارد کار شدند و با قوانین چرت و پرت توقع مشتری رو بالا بردند مشتری سوار فروشنده شد
قیمت های که الان میبینم از قیمت های زمانی که دلار 1000تومن بود ارزون تر هست دلیلش کفیت خدمات پایین و سطح سواد هست اگر کسی که زحمت کشیده بودند این طور مفت نمیفروختند

pardishosting
December 16th, 2017, 14:18
متاسفانه چیزی که در هاست کشک نمی ارزه قانون و شرایط سرویس دهی است.

Davar.Online
December 24th, 2017, 04:49
دوست عزیر هر شرکتی سیاست خودش رو داره ولی معمولا نه خارجی ها و نه ایرانی ها عودت ندارند.

AfranetServer
January 2nd, 2018, 23:07
سلام و خسته نباشید

با سلام
شرکت مورد نظرتون در سایتشون گارانتی بازگشت وجه را قید کرده بودند؟
اگر بله , درخواست شما صحیح است ولی اگر در سایتشون گارانتی بازگشت وجه را قید نکرده بودند که قضیش فرق میکنه.

موفق باشید