PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره راه اندازی سایت

AHFgroup
December 10th, 2017, 10:54
درود ,دوستان سایت ( dunro . com ) یا سایت های مشابه که حالت بانک مشاغل دارند و تبلیغات می کنند ,کسی آشنایی داره با قوانین؟

من سایت مشابه همین سایت راه اندازی کردم ,به این صورت که مشاغل مختلف را در آن معرفی می کنیم به چند سبک,حرفه ای +صفحه اول هزینه داره اما معمولی رایگان هست..

حالا با چند نفر صحبت کردم گفتن می توانن ازت شکایت کنن ! چون بدون اجازه تبلیغات گذاشتی ,یک سری ها نمی خواهن معرفی شوند و بدون مجوز دارن کار می کنن یا اصلا مجوز دارن اما چون بدون اجازه گذاشتی می توانن شکایت کنن

می خواستم ببینم پیشنهاد شما چیست؟

** برای تهران نیست **

مهمترین نکته اینکه کسی توی این منطقه اینو اجرا نکرده چند نفر هستن توان انجام ندارن ,اما هزینه را دارن اگر متوجه این ایده بشن 100% از من جلو میزنن...

و اینکه این سایت فقط یه همین معرفی مشاغل نیست ,اخبار ,مجله,فروشگاه و.. هست که یکیش و مهمترینش همینه مشاغل هست
در حقیقت می خوام یک مجله تبلیغاتی آنلاین بزنم.

اگر برم معرفی کنم امکان ***یدن ایده 100% هست,هزینه زیادی می خواهد و امکان داره خیلی ها بگن نه
من نظر خودم این بود که رایگان همه را وارد کنم ,بعد از آن پیامک بدم که تبلیغات شما رایگان ثبت شد و مجدد چند وقت بعدش بگم اگر می خواهید بهتر دیده شوید هزینه کنید (هزینه خیلی پایین مثلا 10ت )

اما باتوجه به اینکه امکان شکایت هست ترسیدم حقیقتا
پیشنهاد شما چیست؟
یه استارتاپ بسیار کوچک ,هزینه کم و شخصی
اما اگر کمی محکم بگیرم پشتیبانی دولتی پیدا می کنم استارتش مهمه و اینکه شاکی نداشته باشم

AHFgroup
December 12th, 2017, 12:47
بالاباش...