PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ساخت ساب دامین

albert1983
December 8th, 2017, 00:23
سلام.اخیرا در سی پنل به یه مشکل برخورد کردم و اونم این هست وقتی برا یه سایت به اسم site.com یه ساب دامین به اسم test میسازیم باید با آدرس test.site.com بالا بیاد ولی وقتی من ساب دامنه میسازم با این ادرس بالا نمیاد ولی با ادرس site.com/test بالا میاد.قبلا این مورد رو نداشتم و چیزی هم تغییر نکرده.دوستان ممنونم میشم راهنمایی بفرمایین.البته من خودم یوزرم و هاست و خریداری کردم و ادمین هاست نیستم.

vpgroup
December 8th, 2017, 01:45
سلام.اخیرا در سی پنل به یه مشکل برخورد کردم و اونم این هست وقتی برا یه سایت به اسم site.com یه ساب دامین به اسم test میسازیم باید با آدرس test.site.com بالا بیاد ولی وقتی من ساب دامنه میسازم با این ادرس بالا نمیاد ولی با ادرس site.com/test بالا میاد.قبلا این مورد رو نداشتم و چیزی هم تغییر نکرده.دوستان ممنونم میشم راهنمایی بفرمایین.البته من خودم یوزرم و هاست و خریداری کردم و ادمین هاست نیستم.

با سلام و احترام

دی ان اس ها رو چک کنین و یا از طریق مدیر هاست دی ان اس زون رو هم چک کنند

موفق باشید

a1994n1373
December 8th, 2017, 10:42
سلام . از آموزش زیر استفاده کنید :

http://alinezamifar.com/year=1395&post=198

farhadhelix
December 9th, 2017, 13:19
احتمالا از سمت ارائه دهنده مشکلی پیش اومده که مربوط به دی ان اس هست به احتمال قوی

اطلاع بدید بهشون مشکل رو

VipSc
December 9th, 2017, 13:31
با سلام
بنده هم همین مشکل داشتم.

اگر از cloudflare استفاده مکنید، باید ساب دامنه در cloudflare ثبت کنید، A record

با تشکر