PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل یک کامپیوتر به چند کامپیوتر

fox999
December 7th, 2017, 12:04
سلام دوستان...

برای چهار کاربر که با کامپیوتر کارهای اداری مثل کار با اسکایپ و ورد انجام میدن و نهایتا یکی از کاربرها برنامه ای مثل فتوشاپ (در حد معمولی) انجام میده بجای چهار کیس یک کیس بگیرم و بین چهار کاربر تقسیم کنم...

جستجو کردم دو راه حل داره...هر کاربر باید ماوس و کیبورد و میکروفن اسپیکر مستقل داشته باشه

روش اول از تین کلاینت چهار کاربره استفاده کنم ... اما از کارایی و قیمت اطلاعی ندارم...بطور مثال اگه ویندوز ۱۰ نصب کنم هر کاربر یک ویندوز مستقل داره؟ با حافظه مستقل و غیره؟

روش دوم یک پی سی با گرافیک چهار خروجی و احتمالا کارت صدا با چهار خروجی (اگه باشه) و نرم افزار aster (که لایسنسش حدود ۳۰۰ هست)

دوستان نظر شما چیه؟ مقرون به صرفه هست هر کدوم از دو روش بالا یا روش سومی هم وچود داره؟ یا اصلا بهتره برم چهار کیس در حد پانصد یا ششصد تومان ببندم و خودم درگیر این مسائل نکنم؟

دلیل اصلی صرفه جویی در خرید هست ... دلیل دوم فضای کمتر ... دلیل سوم مدیریت و نظارت بهتر کاربران

arc1o0
December 7th, 2017, 17:27
سلام

از مینی کیس های استوک اچ پی میتونید استفاده کنید

200--300 هزار تومان

بقیه راهکار های برای شرایط شما اشتباه هست.

farhadhelix
December 8th, 2017, 22:39
اون کارارو هم انجام بدید و 100 درصد هم اگر جواب بده باز مشکلاتی داره.

یکی از کاربرا برای مثال رو یا سی پی یو رو اشغال کنه بقیه میخوابن. و ... خیلی موارد دیگه

بهتره مادربرد ارزون با گرافیک onboard و یک رم ساده یا کارکرده 2 گیگ بندازید روش بیخود تو دردسر نندازید خودتون رو

موفق باشید

fox999
December 23rd, 2017, 10:55
ممنونم دوستان....نتیجه این شد ارزش نداره برای چهار یا پنج کاربر همچین سیستمی گرفت...حداقل باید دو سه تومن هزینه بشه حالا تازه من مانیتور و این مسائلش حساب نکردم...و اگه سیستم از کار بیفته کل پنج کاربر از کار می افتند...به توصیه دوستان همون سیستم انفرادی برای هر کاربر هم مقرون به صرفه و هم بهتر هست...حالا برای کاربران خیلی بیشتر نمیدونم....شاید بصرفه...

radyab
January 15th, 2018, 11:14
سلام دوستان...

برای چهار کاربر که با کامپیوتر کارهای اداری مثل کار با اسکایپ و ورد انجام میدن و نهایتا یکی از کاربرها برنامه ای مثل فتوشاپ (در حد معمولی) انجام میده بجای چهار کیس یک کیس بگیرم و بین چهار کاربر تقسیم کنم...

جستجو کردم دو راه حل داره...هر کاربر باید ماوس و کیبورد و میکروفن اسپیکر مستقل داشته باشه

روش اول از تین کلاینت چهار کاربره استفاده کنم ... اما از کارایی و قیمت اطلاعی ندارم...بطور مثال اگه ویندوز ۱۰ نصب کنم هر کاربر یک ویندوز مستقل داره؟ با حافظه مستقل و غیره؟

روش دوم یک پی سی با گرافیک چهار خروجی و احتمالا کارت صدا با چهار خروجی (اگه باشه) و نرم افزار aster (که لایسنسش حدود ۳۰۰ هست)

دوستان نظر شما چیه؟ مقرون به صرفه هست هر کدوم از دو روش بالا یا روش سومی هم وچود داره؟ یا اصلا بهتره برم چهار کیس در حد پانصد یا ششصد تومان ببندم و خودم درگیر این مسائل نکنم؟

دلیل اصلی صرفه جویی در خرید هست ... دلیل دوم فضای کمتر ... دلیل سوم مدیریت و نظارت بهتر کاربران

به نظرم یه سرور استوک تهیه کنید که با 2 - 3 تومن میشه خرید.
بعدش مجازی سازی بکنید.
این فک کنم روش خوبی برای شما باشه.

adamak2013
March 23rd, 2018, 20:40
دوستانم میخواستن انجام بدن توی قسمت میکروفون و ... به مشکل خوردن اگه کسی رو پیدا کردین که همچین کاری رو کرده اگه خواستید انجام بدین
به نظرم همون 4 تا سیستم ارزون قیمت بگیرید یا حتا میتونید دست دوم بگیرید سیستم پایین راحت گیر میاد دردسرش کمتره و مشکلی پیش بیاد یه سیستم از کار میوفته همگی به مشکل نمیخورین

BazPardakht.Com
March 24th, 2018, 21:27
بهترین راه حل اینه که شما یه سرور استوک بگیرید و روش مجازی ساز نصب کنید
و داخل ویندوز هر کدوم هم جدا عمل می کنه
شما به راحتی می تونید یه ویندوز سرور 2012 نصب کنید و اگر هم تونستید یه کارت گرافیک روش اضافه می کنید که مشکلی نداشته باشید

ایران نشر
March 25th, 2018, 02:23
٤تا all in one استوك بگير
هم در هزينه و هم فضا صرفه جويي ميكني