PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در شیر کردن اینترنت خارجی

delta
December 6th, 2017, 19:44
سلام.یه لپت داریم میخوام اینترنتشو با پورت لن که به فیل تر شکن وصله رو اشتراک بزارم...مشکل اصلی اینه هر کاری میکنم اینترنت خالی شیر میشه اما فیل تر شکن ش باهاش شیر نمیشه..در واقع میخوام اینترنتی که فیل شکن دار هست رو شیر کنم.کسی میتونه کمک کنه؟ هر کاری کردم نشد..

راستی موبایلم تست کردم هات اسپات رو روشن میکنم و نتش رو شیر میکنم بازم اینترنت اصلی شیر میشه و فیل تر شکنش شیر نمیشه!!

NetworkFA
December 6th, 2017, 20:09
سلام.یه لپت داریم میخوام اینترنتشو با پورت لن که به فیل تر شکن وصله رو اشتراک بزارم...مشکل اصلی اینه هر کاری میکنم اینترنت خالی شیر میشه اما فیل تر شکن ش باهاش شیر نمیشه..در واقع میخوام اینترنتی که فیل شکن دار هست رو شیر کنم.کسی میتونه کمک کنه؟ هر کاری کردم نشد..

راستی موبایلم تست کردم هات اسپات رو روشن میکنم و نتش رو شیر میکنم بازم اینترنت اصلی شیر میشه و فیل تر شکنش شیر نمیشه!!
میکروتیک بخرید با میکروتیک انجام بدید
روترhAP Lite میکروتیک حدود 90هزار تومن هست

delta
December 6th, 2017, 20:26
میکروتیک بخرید با میکروتیک انجام بدید
روترhAP Lite میکروتیک حدود 90هزار تومن هست

:-b یه اکانت لایو xbox میخوام ست کنم با ای پی ایران نمیشه..5 دقیقه هم نمیشه..برم 90 هزار تومان بخرم؟

data20
December 6th, 2017, 21:17
داخل خود مودم pptp / l2tp ست کنید راحت ترید اگر امکانش نیست » با فرض ویندوز 10

یک کانکشن با خود ویندوز بسازید مثل :
37211

بعد از قسمت network connection روی v p n ساخنه شده راست کلیک کنید و در قسمت sharing عمل اشتراک گزاری روی اترنت (با توحه به تعدا کارت شبکه و ... دارید) قرار بدین مثل :

37212

اگر open v p n استفاده میکنید فقط قسمت 2 باید انجام بدید و بخش اول لازم ندارید و روی کانکشن مربوطه کلیک راست میکنید و ....
برای k e r io هم میتونید فقط بخش 2 انجام بدید