PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامین رو کجا ثبت کنم؟؟؟

AriyaDownload
January 9th, 2011, 21:54
سلام دوستان
من می خوام دامین سایت جدیدم رو ثبت کنم :-> (همون دانلود سنتره)
با اجازه تون یه
دات کام و یه دات نت می خوام ثبت کنم
شایدم یه دات آی آر ثبت کردم
هر سه تاش رو
به نظرتون کجا ثبت کنم که مطمئن باشه؟؟؟
مثل این تیزهاست در نیاد :-|:62:8-|
حالا به نظرتون کجا ثبت کنم؟؟از این سایت هایه ایرانی بگین
این خارجکی ها زبون ما رو متوجه نمی شن:d :78:

mohsen1
January 9th, 2011, 22:11
برای دامنه ی آی آر ===> اول توی نیک دات آی آر عضو بشو بعد برو سایت پرشین رجیستر ====> پرشين رجيستر - خدمات ثبت و پرداخت آنلاين دامنه هاي ملي (http://www.persianregister.ir)
برای دامنه های بین المللی ==> ثبت دامنه بين المللی - IranWhois.com - صفحه اصلی (http://www.iranwhois.com) کارشون درسته ;)

RezaFH
January 9th, 2011, 22:14
برای دامین آی آر :
پرشين رجيستر - خدمات ثبت و پرداخت آنلاين دامنه هاي ملي (http://www.persianregister.ir)

برای دامین های غیر آی آر هم میتونید توی بخش پشتیبانی پرشین وی پی اس تیکت بزنید تا براتون ثبت کنیم :)
دامین در Name.com ثبت میشه و پس از یک هفته قابل انتقال به پنل شخصی شماست ;)

موفق باشید

AriyaDownload
January 9th, 2011, 22:28
اینجا چطوره؟؟ parsdev.ir

و اینکه من شنیدم که دامنه ها رو می دز*دن (به سرقت می برن)
این یعنی چی؟؟
چنین چیزی ممکن هست؟؟
و اگه به سرقت بره می شه پس گرفت یا نه
باید بیخیال اون دامنه شد؟:-s

و اینکه یه سوال دیگه
من سایتم احتمال خیلتر شدنش هست
در این صورت اگه دامنه رو تو یکی از سایت های ایرانی ثبت کنم
براش مشکلی که پیش نمی یاد؟؟؟

RezaFH
January 9th, 2011, 22:39
در مورد دز‏دی دامین باید بگم که اگر دامین توی پنل شخص یا شرکت دیگه ای باشه خب اون دامین در اختیارشون هست
میتونن دی ان اس ها رو به دلخواه عوض کنن و از دامین استفاده کنن (برای همین پیشنهاد میشه دامین در پنل شخصی باشه)

در مورد دوم هم ، خیر مشکلی پیش نمیاد

موفق باشید

AriyaDownload
January 9th, 2011, 22:49
در مورد دز‏دی دامین باید بگم که اگر دامین توی پنل شخص یا شرکت دیگه ای باشه خب اون دامین در اختیارشون هست
میتونن دی ان اس ها رو به دلخواه عوض کنن و از دامین استفاده کنن (برای همین پیشنهاد میشه دامین در پنل شخصی باشه)

در پنل شخصی باشه، یعنی چی؟؟
در هر صورت اون جایی که من ثبت می کنم مگه بهش دستزسی ندارن؟؟؟؟؟

نظرتون رو هم در مورد این نگفتین؟؟؟ parsdev.ir
:109:

mohsen1
January 9th, 2011, 22:49
البته در هر حال کسی که برا شما دامنه ثبت می کنه با اینکه به شما پنل میده ولی می تونه شیطونی کنه !!! مگه اینکه شما مستقل ، عضو بشید و دامنه به پنل شما منتقل بشه.
با هویت ایران در سایت های ثبت دامنه عضو نشید چون عواقب داره :d

khudeman
January 9th, 2011, 22:51
با اون حساسیتهای زیادی که تا حالا از شما دیده ایم بهتره مستقیم توی رجیسترار اصلی ثبتش کنین. بشرطی که ایران را تحریم نکرده باشه.
ولی اگر میخواهید همه چی صد درصد تضمین شده باشه باید خودتون بشید یک رجیسترار اصلی از icann و یه دیتاسنتر هم برای خودتون راه بیندازین. اونوقت میشه راحت خوابید.

RezaFH
January 9th, 2011, 22:55

شما میتونی با مشخصات خودت توی Name.com ثبتنام کنی و بعد ما دامین رو انتقال بدیم به پنل شما . بعد از انتقال هم هیچگونه دسترسی نخواهیم داشت
در مورد parsdev هم که خب شرکت معتبری هست و میتونید دامین هاتون رو اونجا ثبت کنید
اما برای نیازهای احتمالی (مثلا برای تغییر نیم سرور یا موارد مشابه) یک واسطه هست که کمی سرعت عمل شما نسبت به زمانی که پنل دست خودتون هست کمتر خواهد بود ...

Rezash
January 9th, 2011, 23:04

اگر تو Name ثبت كني فقط پنل دست خودتون هست.
ولي تو Directi نماينده روي دومين شما اختيارات كامل داره..
در مورد مزايا و معايب اين دو رجيسترر قبلا زياد بحث شده كه ميتونيد جستجو كنيد.

Talahost.Com
January 10th, 2011, 00:16
با سلام
برای ثبت دامنه بصورت کاملا آنلاین و فوری با پنل اختصاصی توسط خود شما، لطفا امضای من رو ببینید.
.com‏ فقط ‏9900‏ تومان!‏

hamnafas
January 10th, 2011, 00:43
من میتونم براتون ثبت کنم
اینقدرم نگران نباشید
اونقدرام بی در و پیکر نیست

amiri113
January 10th, 2011, 10:34
سعی کنيد از هر جا ثبت ميکنيد جای مطمئنی باشه. (مخصوصا برای دامين های بين المللی)
با اطلاعات و آدرس درست هم عضو بشيد چون رجيسترر ميتونه دامين رو در صورت اشتباه بودن اطلاعات whois کنسل کنه.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری