PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالی در مورد پی پال

alirad
December 5th, 2017, 20:27
سلام دوستان 3 تا سوال دارم

1-چرا پی پال هایی که اکثرا ایرانی ها باز می کنن از کشورهایی مثل سنگاپور تایلند و فیلیپین ایناست؟
چرا مثلا از آلمان یا انگلیس باز نمی کنن که سرور مجازیش هم ارزونتره؟
پی پال روی حساب های اروپا حساس تر هست؟

2-مستر یا ویزاکارت مجازی وجود داره که بشه باهاش پی پال از هر کشوری رو وریفای کرد؟
یه نفر بهم گفت که میتونه مستر کارت مجازی بهم بده که بتونم باهاش از هر کشوری که پی پال ساختم وریفای کنم

3-فرق مسترکارت مجازی پنل دار و بدون پنل در چی هست؟
یعنی با پنل چکار میشه کرد که بدون پنل نمیشه؟

Farid Saadat
December 5th, 2017, 21:07
سلام،
من در این مورد تخصص ندارم ولی پاسخ به پرسش اولتون برای مالیات هست که اگر حساب اروپایی باشه باید vat بدن به مقدار 19%.

با احترام.

Raymvnd
December 5th, 2017, 21:37
درود...کاربران ایرانی حساب پی پال برای کشورهای باز می کند که پی پال مالیات کمتری برای کشور فلانی در نظر گرفته...

kiavaco
December 6th, 2017, 21:09
از نظر مشکل پیش اومدن و ... معمولا کشور خارجی باز نمیکنند ولی ما خودمون پیپالمون از کشور امریکا کالیفرنیا هست قاعدتا زیاد هم vat نمیدیم ولی خوب برای ما مشکلی پیش نمیاد برای حسابمون وبحث مدارک این موارد توی کشور های نامبردتون
راحت میشه بدست اورد

majidisaloo1
December 7th, 2017, 03:47
سلام دوستان 3 تا سوال دارم

1-چرا پی پال هایی که اکثرا ایرانی ها باز می کنن از کشورهایی مثل سنگاپور تایلند و فیلیپین ایناست؟
چرا مثلا از آلمان یا انگلیس باز نمی کنن که سرور مجازیش هم ارزونتره؟
پی پال روی حساب های اروپا حساس تر هست؟

2-مستر یا ویزاکارت مجازی وجود داره که بشه باهاش پی پال از هر کشوری رو وریفای کرد؟
یه نفر بهم گفت که میتونه مستر کارت مجازی بهم بده که بتونم باهاش از هر کشوری که پی پال ساختم وریفای کنم

3-فرق مسترکارت مجازی پنل دار و بدون پنل در چی هست؟
یعنی با پنل چکار میشه کرد که بدون پنل نمیشه؟

با سلام
سوال اولتون دلایل مختلفی دارد :
1- نیاز به حساب بانکی نیست برای وری فای و با ویزا کارت مجازی وری فای میشه
2- تا دلتون بخواد مدارک فوتوشاپ شده هست
3- چون آسیا است مالیات اتحادیه اروپا نداره و با مدارکش میرن دیتاسنتر وری فای میکنند و پرداخت میکنند و به مشکل میخورند
خیر حساس تر نیست بلکه قانون مند تر است .

سوال بعدیتون مستر کارت و ویزا ها رو میتونید در همه پیپال ها استفاده بکنید اما برخی پیپال ها علاوه بر ویزا کارت یا مستر کارت نیاز به حساب بانکی دارد

سوال سومتون پاسخش اینه که اونی که پنل داره شما وقتی میزنید وری فای سریع کد رو میتونید ببینید و بزنید ولی پنل نداره باید منتظر باشید واسط بهتون بده
بعدی اینکه اگه تراکنشی داشته باشید میتونید ببینید چقدر کم شده و چقدر دارید و اگر پنل نباشه واسط باید بهتون اینو بگه
مورد بعدی اینکه زمان هایی پیش میاد که پیپال یا برخی سایت ها که دارید ازش استفاده میکنید از شما statement میخواهند که در صورتی که پنل داشته باشید و پنلش کامل باشه میتونید گزارش یا همان استیتمنت حسابتون رو بگیرید و اراپه بکنید و اگه نداشته باشه یکم سخته

کلا پیپال داشتن برای کسی که توی ایران هست سخته چون رفتاری که ایرانی انجام میده با رفتار یک فرد تو اون کشور فرق داره چون کسی که تو اون کشوره از کارت بانکی یا حساب بانکیش معمولا پول کم میکنه در صورتی که ایرانی ها 99 درصد بالانس میخرند و اون رو خرج میکنند و هیچوقت با ویزا و حساب بانکی کار نمیکنند و خوب تشخیص چنین چیز هایی برای پیپال به سادگی انجام میشه .

با تشکر
عیسی لو

alirad
December 7th, 2017, 14:20
با سلام
سوال اولتون دلایل مختلفی دارد :
1- نیاز به حساب بانکی نیست برای وری فای و با ویزا کارت مجازی وری فای میشه
.....
عیسی لو
واقعا ممنونم برای توضیحات کامل و مفیدون

در مورد توضیحاتتون برای سوال دومم
گویا برای وریفای پی پال هر کشور باید از مستر/ویزا کارت صادر شده از همون کشور استفاده کرد
اما یه نفر به من گفت که مسترکارت بدون پنل از روسیه بهم میده که میشه با اون پی پال همه کشورها رو وریفای کرد خواستم بدونم همچین چیزی صحت داره؟

در مورد توضیحاتتون برای سوال سومم
کارت های مجازی بعد از یه مدتی مثلا 2 ماه یا یک سال اعتبارشون تموم میشه در این صورت پنل باقی می مونه که بشه باهاش statement داد؟ یا پنل هم بسته میشه؟ اگه پنل بسته میشه یعنی این ویژگی فقط 2 ماه یا یک سال کاربرد داره درسته؟

sadecohost
December 7th, 2017, 14:25
سلام

1) اکثرا از کشورهای آسیای جنوب شرقی استفاده میکنند, چونکه تمام امکانات پیپال روش باز هست و وریفای کردنش هم سادست. مدارک هم به راحتی گیر میاد
از اروپا اکثرا بخاطر وت و نیاز به حساب بانکی نمیسازن, از امریکا هم بخاطر مراحل سخت وریفایش و نظارت بسیار بالا.

فرق مستر کارت رو که همکارمون گفتن براتون, اما در مورد مستر کارت

برخی کارت ها هستند که Free Billing هستند, به این صورت که شما میتونید با هر آدرس هر کشوری, توی هر پیپالی (جز آمریکا) ازش استفاده بکنید.
اما اکثر کارت ها یک Billing Address مشخص دارند که فقط باید از اون آدرس استفاده کرد.

---

پنل کارت دائمی براتون فعال هست, حتی اگه کارت اکسپایر شه.
و اگه کارت جدید بگیرید, توی همون پنل ادد میشه
موجودی کارتتون هم در صورت بالای 15دلار بودن, پس از انقضای کارت تا دو ماه قابل برداشته.

alirad
December 7th, 2017, 14:33
سلام

1) اکثرا از کشورهای آسیای جنوب شرقی استفاده میکنند, چونکه تمام امکانات پیپال روش باز هست و وریفای کردنش هم سادست. مدارک هم به راحتی گیر میاد
از اروپا اکثرا ....
تشکر واقعا نکات خوبی فرمودین

2 تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

1-کارت های Free Billing هم از یه کشور مشخص صادر میشن درسته؟ولی کشور من در اطلاعات کارت مشخص نیست
2-می دونید چه جوری می تونم مدارک یا فایل PSD کشورهای جنوب شرق آسیا رو پیدا کنم؟

sadecohost
December 7th, 2017, 14:55
تشکر واقعا نکات خوبی فرمودین

2 تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

1-کارت های Free Billing هم از یه کشور مشخص صادر میشن درسته؟ولی کشور من در اطلاعات کارت مشخص نیست
2-می دونید چه جوری می تونم مدارک یا فایل PSD کشورهای جنوب شرق آسیا رو پیدا کنم؟
1- بله بالاخره از یه کشوری صادر میشن. کارتهای TravelEZ برای مثال, از امارات صادر میشن. یه کارتیم هست اسمش رو یادم نیست, از قبرس صادر میشه. یه کارت دیگه هم از انگلستان و ... به همین منوال.
2- فروشندگان فراوون هستند توی همین انجمن, یه سرچ بزنید کلی از همکاران تاپیک فروش مدارک زدند.

majidisaloo1
December 9th, 2017, 16:23
با سلام
مستر کارت پری پید رو شما میتوانید در همه جا استفاده بکنید
مستر کارت یک شرکت اراپه دهنده کارت اعتباری است که در دنیا فعالیت میکنه .