PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایین اومدن سرعت اینترنت مخابرات

mehrdad-arch
December 4th, 2017, 14:08
سلام دوستان من مسجدسلیمان خوزستان هستم 2 روزه که سرعت ابنترنت من شدیدا افت کرده سرعت 1 مگ دارم قبلا سرعت دانلود تا 350-450 کیلوبایت بود اما الان 25 کیلو بایته کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟؟؟
کسی از شاتل اینترنت داره چطوره ؟؟؟ میخوام به شاتل کوچ کنم؟؟

morteza1200
December 4th, 2017, 14:15
سلام

مشکلات اینترنت مخابرات تمامی ندارد. ( با پشتیبانی صحبت کن )

ولی شما حتما snr خطت رو چک کن همچنین ریت دریافتی.

به هر حال تا جایی که اطلاع دارم مخابرات خیلی سخت اقدام به تخلیه پورت میکنه

a1994n1373
December 4th, 2017, 14:20
سلام . از شنبه همه ی خطوط سرعتشون نصف شده .

ما صبا نت و آسیاتک داریم هر 2 افت سرعت شدید داشتن .

پشتیبانی هم میگه بخاطر طرح جدیدیه که اجرا شده :|

server95
December 4th, 2017, 14:42
وضع اینترنت منم توی خونه و توی شرکت و توی تمامی مراکزمون هم همین شده متاسفانه. نا سلامتی قرار بود مشتری های قدیمی روی طرح های قدیمیشون سرویس بگیرن ولی انگار روی حرف مسئولین نمیشه حساب کرد. حرفشون باد هواست.

negarnovin
December 4th, 2017, 14:47
دقیقا برای ما هم اینترنت مخابرت 2 روزه کم شده!

gdfire
December 4th, 2017, 17:29
خخخ معلومه که میارن پایین اینا فقط اسمی بردن بالا الا ضریب ده تایی هر سرویسو میدن>:)فقط سرویس عددی میخری دوست عزیز همه چیزو قشنگ گرون کردن:50:
با این تفکیک کردنشونم راحت دستشون باز شد تو حجم د ز د ی میندازن گردن اینیستا و تلگرام مصرفت زیاده این دوتا ف ی ل ت ر نشد واس این کار دیگه:78:

NetworkFA
December 4th, 2017, 17:36
سلام دوستان من مسجدسلیمان خوزستان هستم 2 روزه که سرعت ابنترنت من شدیدا افت کرده سرعت 1 مگ دارم قبلا سرعت دانلود تا 350-450 کیلوبایت بود اما الان 25 کیلو بایته کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟؟؟

اینترنت ADSL آشغال ترین سرویس هست

چرا اینترنت Wireless نمیگیرید راحت میتونید تا 100مگ سرعت بگیرید و متقارن

ParsWebIT
December 4th, 2017, 17:55
یک مودم LTE بگیرید که آنلاک هم باشه (که بتونید هر سیم کارتی خواستید استفاده کنید) طرح های ایرانسل و همراه اول رو ببینید مناسبتون هستند یا خیر
من همین کار رو کردم و سرعت دانلود روی ایرانسل تا 7MB و همراه اول تا 5MB رو میده
همراه اول از 3 شب الی 9 صبح هم روی کل طرحها دانلود نامحدود داره میتونید 100 مگ هفت روزه بگیرید 2 هزار تومان و شبها 200-300 گیگ دانلود کنید همون هفته
همزمان یه adsl رو هم میزارید بک آپ لینک

saeed1988m
December 4th, 2017, 18:30

خب به منظقه هم هست و اینکه نقطه به نقطه هم پوشش بده و مرتفع باشه آنتن
مثلا من ویلایی هستیم نه آپارتمانی و قاعدتا اگر میشد سرعت خوبی دریافت میکردم مسلما میگرفتم چون ماهی تا 300گیگ مصرف هم دارم

NetworkFA
December 4th, 2017, 18:40
خب به منظقه هم هست و اینکه نقطه به نقطه هم پوشش بده و مرتفع باشه آنتن
مثلا من ویلایی هستیم نه آپارتمانی و قاعدتا اگر میشد سرعت خوبی دریافت میکردم مسلما میگرفتم چون ماهی تا 300گیگ مصرف هم دارم

وایرلس برای همچین جاهایی هست دور از شهر

میتونید sxt lte هم استفاده کنید 10 کیلومتر دور از آخرین دکل lte جواب میده

.Hamed.
December 4th, 2017, 18:58
سلام ؛ وقت بخیر
های وب سرعت خوبی داره
سرعت دانلود فوق العادس
سرعت آپلود هم خوبه
با احترام

VipSc
December 4th, 2017, 19:36
با سلام.
اینترنت مخابرات من، هنوز مشکلی پیدا نکرده.

سرعت دانلود همون 1.5 میگابایتی که بوده، تغییری نکرده.

saeed1988m
December 4th, 2017, 20:39
وایرلس برای همچین جاهایی هست دور از شهر

میتونید sxt lte هم استفاده کنید 10 کیلومتر دور از آخرین دکل lte جواب میده

اینم میشه البته
ولی خب مگه نباید در بلندی باشه که نقطه کور نشه ؟ البته هزینه خود رادیو بسیار بالا هست 500بود فک کنم

سیدرضا بازیار
December 4th, 2017, 20:58

دقیقا منم همین مشکل رو دارم
ظاهرا واسه اینکه تعرفه های جدید رو بزارن، دارن کاری میکنند که سرعت سایت های خارجی خیلی کم بشه و در عوض سایت های ایرانی با سرعت بسیار بهتری باز بشه:39:

Genral X2
December 4th, 2017, 21:21
حالا سرعت اومده پایین فدا سرشون عادیه :/ سرویس رزرو کرده بودیم پنل هم قطع شده یعنی خوشا به غیرتشون

st3205
December 4th, 2017, 21:26
پنل مخابرات برا منم باز نمیشه ولی سرعت فعلا مثل قبل هستش

a1994n1373
December 4th, 2017, 21:54
یک مودم LTE بگیرید که آنلاک هم باشه (که بتونید هر سیم کارتی خواستید استفاده کنید) طرح های ایرانسل و همراه اول رو ببینید مناسبتون هستند یا خیر
من همین کار رو کردم و سرعت دانلود روی ایرانسل تا 7MB و همراه اول تا 5MB رو میده
همراه اول از 3 شب الی 9 صبح هم روی کل طرحها دانلود نامحدود داره میتونید 100 مگ هفت روزه بگیرید 2 هزار تومان و شبها 200-300 گیگ دانلود کنید همون هفته
همزمان یه adsl رو هم میزارید بک آپ لینک

سلام. چطوری انلاک میشه ؟

mehrdad-arch
December 4th, 2017, 22:35

متاسفانه توی شهر ما انتن نمیده وایمکس مبینت و ...

ParsWebIT
December 4th, 2017, 23:32
سلام. چطوری انلاک میشه ؟

سلام،
مودمو باید آنلاک بخرید مثلا این مدل (https://www.digikala.com/Product/DKP-63000/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-4G-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%AD%D9%85%D9%84-%D8%AA%D9%8A-%D9%BE%D9%8A-%D9%84%D9%8A%D9%86%DA%A9-%D9%85%D8%AF%D9%84-M7350_V4) واقعا خوبه، بستگی داره باطری دار لازم باشه یا برق و ثابت
اگه از خود اپراتور هم مودم خریدید و روی سیم کارت خودش لاک شده گوگل کنید راههای آنلاک برای اون مدل رو بررسی کنید.

NetworkFA
December 4th, 2017, 23:33
متاسفانه توی شهر ما انتن نمیده وایمکس مبینت و ...

ربطی به wimax و TD LTE نداره
الان حتی روستا ها هم اینترنت Wireless دارند

- - - Updated - - -

سلام. چطوری انلاک میشه ؟

بهترین کار SXT LTE میکروتیک یا wAP LTE میکروتیک هست

البته SXT LTE قدرت زیادی داره و برای جاهای که انتن دهی ضعیف هست عالیه

من شخصا بین 80 تا 96 مگ دریافت دارم باهاش

delta
December 4th, 2017, 23:57
تمامی سرویسهای حجمی به سرویسهای غیر حجمی با سرعت محاسبه شده بدون باز گذاشتن پورت تبدیل شدن...شما از این به بعد هر سرویسی بگیرید باید تقسیم بر 8 بکنیدش...فکر میکنید ارزون کردن خیر اینترنت مملکتو نابود کردند!! کسانی هم که هنوز سرعت قبل رو دارند با تمام شدن سرویسشون مجبورن به سرویسهای جدید غیر حجمی تغییر بدند...الکی میگم میتونید مثل قبل استفاده کنید اما خیر دروغ میگن..کلا از بالا بالاها دستور امده سرعت اینترنت همه رو بکنن تو چاه!!

مثلا سرعت 2080 رو برداشتن با 60 گیگ حجم!! دارن میدن 20 هزار تومان!! ملت کف میزنن به به چه حجمی چه قدر ارزون اما نمیدونن سرعتشدون تقسیم بر 8 میشه میفته 250 گیلوبایت در ثانیه!! با این سرعت تونستید 60 گیگ رو یک ماه تمام کنید بسملاه!

باید برای سرعت کم کم 1 مگ در ثانیه که قبلا داشتیم بریم سرعت 16000 رو بگیریم تا بعد تقسیم بشه تازه 1 مگ که انم قیمتش شده کم کم 80 هزار تومان در ماه!!

روراست و خودمانی بگیم عزیزان من....خرمون کردن رفت!!:112:

gdfire
December 5th, 2017, 01:35
تمامی سرویسهای حجمی به سرویسهای غیر حجمی با سرعت محاسبه شده بدون باز گذاشتن پورت تبدیل شدن...شما از این به بعد هر سرویسی بگیرید باید تقسیم بر 8 بکنیدش...فکر میکنید ارزون کردن خیر اینترنت مملکتو نابود کردند!! کسانی هم که هنوز سرعت قبل رو دارند با تمام شدن سرویسشون مجبورن به سرویسهای جدید غیر حجمی تغییر بدند...الکی میگم میتونید مثل قبل استفاده کنید اما خیر دروغ میگن..کلا از بالا بالاها دستور امده سرعت اینترنت همه رو بکنن تو چاه!!

مثلا سرعت 2080 رو برداشتن با 60 گیگ حجم!! دارن میدن 20 هزار تومان!! ملت کف میزنن به به چه حجمی چه قدر ارزون اما نمیدونن سرعتشدون تقسیم بر 8 میشه میفته 250 گیلوبایت در ثانیه!! با این سرعت تونستید 60 گیگ رو یک ماه تمام کنید بسملاه!

باید برای سرعت کم کم 1 مگ در ثانیه که قبلا داشتیم بریم سرعت 16000 رو بگیریم تا بعد تقسیم بشه تازه 1 مگ که انم قیمتش شده کم کم 80 هزار تومان در ماه!!

روراست و خودمانی بگیم عزیزان من....خرمون کردن رفت!!:112:
جمع کن برو از ایران راحت عین همه!
خیلیا دارن میرن دقت کنی همه گذاشتن زمین باغ ماشین واس فروش بخاطر
1 گرونی
2 نداشتن قانونی
باور کن بری راحتی ...